Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a jómódú...

Mit tegyek hogy a jómódú párom mellett én, mint csóró nő ne érezzem magam "elanyátlanodva"?

Figyelt kérdés

felállás:

külön élünk, menyasszony-vőlegény kapcs.

a párom 300 ezreket keres, félretesz, gyűjtöget, nincsenek tartozásai(ez mellett panaszkodik, hogy nincs pénze)

én a létminimumon élek (két 4 órás munkahelyem van, épphogy elég a rezsimre)


félreértések elkerülése végett:


nem az a típus vagyok, aki a pénzre hajt!szeretem a vőlegényem.és volt már barátom, akit én tartottam el jóformán anno.


és a problémámra egy példa:


neki, ha belemegy a szemébe egy szempilla, képes magándokihoz rohanni 5-10 ezrekért.

jelenleg én most olyan erősen meg vagyok fázva, hogy most ment át tüdőgyulladásba, alig alszok, köhögög, stb

a párom látja min megyek keresztül

és amikor mondtam, vegyen már légyszi egy orrcseppet, szabályosan ZAVARBA jött és mentegetőzött, hogy nincs nála pénz, mert kártyán van (ha akart volna, vett volna)

ez mellett látja, hogy nekem komolyan egy vacak neocitranra nincs pénzem, nemhogy antibiotikumra!! jóformán a szüleim kölcsöneiből élek, és eszébe nem jutna segíteni rajtam, akár egy 200 ft-os c vitaminnal sem.


Úgy érzem, MINTHA BAJBAN NEM LENNE A TÁRSAM, remélem lejött, hogy nem a pénzére hajtok, csak valahogy AZ ANYAGIAKON KERESZTÜL LÁTOM EZT, vagy érzem ezt, mintha nem is tudom.


Mit tehetek én ez ellen, hogy ne ezt érezzem?


2011. ápr. 13. 08:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%
a pénz fontosabb neki mint te aki a társa vagy elvileg..
2011. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
100%
az is érdekes hogy külön éltek gondolom hasonló okok miatt hogy akar így megházasodni veled?
2011. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom a 70 ezres fizetése mellett is igyekszik mindent megadni nekem, pedig sose kérek tőle semmit.


A vőlegényed nagyon sóher ember. Ha van egy kis eszed, nem mész hozzá.

2011. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 gfero ***** válasza:
100%
hát aki gyógyszeren spórol és nem veszi meg a társának amikor az beteg az nem ember hanem állat és nem érdemli meg hogy kitartsál mellette.
2011. ápr. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem biztos, hogy házasodni akar. Egyszerűen kiszámolta, hogy egy gyűrű árán évekig használhat egy nőt, semmi befektetéssel.Se időt, se pénzt nem kell rá fordítani, mégis biztos.Mindez alkalmi partnerekkel a százszorosába kerülne. Akár hivatásos (egy összegben), akár csak "együtt járás" (kávé, mozi, sétálni sem lehet állandóan, mert kopik a cipőtalp, meg némelyik nő unalmasnak tartja).Hidd el, részéről az eljegyzett menyasszony a világ legjobb üzlete.
2011. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
Hja, és a gyógyszertárban lehet kártyával fizetni.
2011. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
0%
Namost figyeljetek már. Ti tutira nők vagytok. Gondolom. én nem osztom, hogy mindent sajnáljak a barátnőmtől, főleg a mennyasszonyomtól. De nem tudhatod, hogy ő hogy akarja felépíteni az életét, és hogy ossza be a lóvéját. Attól, hogy jól keres, még nem köteles szórni a pénzt, bár ahogy írtam, gyógyszert vehetne neked. Csak lehet bamba volt, oszt nem gondolt rá, hogy elmegy kivesz lóvét és vesz c vitamint. Én is annyit tartok kint, amennyit kell, mert ahányszor leveszel, annyi kezelési díj. Ezt mindenki eldönti magának, ő dolgozik meg érte. Szóval nem biztos, hogy smucig. Gondolom nem lennél vele ennyi ideje ha az lenne.
2011. ápr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%

A kártyával vásárlás ingyenes használat.

Kérdező, rakd ki a szűrét ennek az alaknak. Találsz olyan férfit, aki a kabátját leteríti, hogy neked ne kelljen sárba lépni. Találsz olyant, akinek a kabátodat leteríted, hogy ne piszkítsa össze magát.

Ez a szerelem.

A többi duma és számítás.

2011. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéld meg vele a pénzkérdést. Kérdezz rá, hogy látja a jövőt a pénz szemszögéből pl. ha már házasok lesztek hol fogtok élni, ha te hozzáköltözöl esetleg ott kell hagyni a munkát a nagy távolság miatt, akkor neki kell eltartania ami logikus és természetes. Házassággal jön a gyerek is, ami szintén csúnyán fogalmazva pénzbe kerül. Ezt mind beszéljétek át. ha sikerül közösen mindkettőtök számára elfogadható döntéseket hozni ezekben a témákban, csak akkor menj hozzá. És mikorra tervezitek az esküvőt? Ha meg tényleg szeret már most is élhetnél nála végül is eljegyeztétek egymást, hisz csak ha hülye akkor nem lássa milyen nehéz helyzetben vagy. Aki meg havi 300 e. keres nem lehet hülye. Mielőbbi gyógyulást!
2011. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%

*Mit tehetek én ez ellen, hogy ne ezt érezzem?


Cseréld le a vőlegényedet! (És ezt nagyon komolyan mondom.)

Lehet gazdag vőlegényed, közülük is van olyan, aki normális, és nem érezteti veled, hogy csóró vagy.

Én nem vagyok szegény, de a párom sokkal jobban keres, mint én. Soha semmit nem sajnált tőlem, őszintén szólva nekem kellett megtanulni azt, hogy el kell fogadnom, ha szívesen adják, különben megbántom vele. Tök mindegy, ki mennyit keres, ő AKART rám költeni. A tied meg irigy, önző... nem szeret téged.

Te az utolsó kölcsönfilléredet megosztanád a pároddal, ha nélkülözne, ő meg nem költ rád, mert magára is költhetné.


Elhiszem, hogy TE szereted a vőlegényedet, de sajnos ez nem kölcsönös.

Ha összeházasodtok, akkor sem számíthatsz semmmi jóra. A házasság vagyonközösséggel jár, de neked nem lesz szavad abban, mire költetek, mert "övé" lesz a pénz, neked meg kuss. Vagy számolgatjátok majd, hogy "én pénztem, te pénzed", a 6 db-os kávéskészletből 1 a tied, 5 a párodé, mert ő jobban keres?


Azt mondják, bajban ismerszik meg a barát... te meg egyedül vagy a bajban. Mi a kérdés? Te magad is tudod, hogy ez nem normális.

Addig menekülj, amíg válás nélkül lehet.

Minél előbb lezárod ezt a kapcsolatot, annál nagyobb esélyedvan arra, hogy új életet kezdhess egy normális, jószívű férfival.

2011. ápr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!