Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a jómódú...

Mit tegyek hogy a jómódú párom mellett én, mint csóró nő ne érezzem magam "elanyátlanodva"?

Figyelt kérdés

felállás:

külön élünk, menyasszony-vőlegény kapcs.

a párom 300 ezreket keres, félretesz, gyűjtöget, nincsenek tartozásai(ez mellett panaszkodik, hogy nincs pénze)

én a létminimumon élek (két 4 órás munkahelyem van, épphogy elég a rezsimre)


félreértések elkerülése végett:


nem az a típus vagyok, aki a pénzre hajt!szeretem a vőlegényem.és volt már barátom, akit én tartottam el jóformán anno.


és a problémámra egy példa:


neki, ha belemegy a szemébe egy szempilla, képes magándokihoz rohanni 5-10 ezrekért.

jelenleg én most olyan erősen meg vagyok fázva, hogy most ment át tüdőgyulladásba, alig alszok, köhögög, stb

a párom látja min megyek keresztül

és amikor mondtam, vegyen már légyszi egy orrcseppet, szabályosan ZAVARBA jött és mentegetőzött, hogy nincs nála pénz, mert kártyán van (ha akart volna, vett volna)

ez mellett látja, hogy nekem komolyan egy vacak neocitranra nincs pénzem, nemhogy antibiotikumra!! jóformán a szüleim kölcsöneiből élek, és eszébe nem jutna segíteni rajtam, akár egy 200 ft-os c vitaminnal sem.


Úgy érzem, MINTHA BAJBAN NEM LENNE A TÁRSAM, remélem lejött, hogy nem a pénzére hajtok, csak valahogy AZ ANYAGIAKON KERESZTÜL LÁTOM EZT, vagy érzem ezt, mintha nem is tudom.


Mit tehetek én ez ellen, hogy ne ezt érezzem?


2011. ápr. 13. 08:09
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:

"Ha ugyanilyen,és ott is elkérné a rezsi 50%-át,meg mondjuk fizess mindent amig van pénzed,és nem vehetsz aklármit,akkor fogod magad,keresel albérletet és kész,kitezd,és nem vesztegeted az időd.De legalább nem fogod azon jártatni az agyad hogy "de összeköltözve biztso más lett volna""


a rezsineki, hogy beleadom az 50%-át ezt már felajánlottam és úgy néz ki, neki így a korrekt

csakhogy az ő rezsijének a fele, annyi mint az enyém összesen, tehát ugyanott lennék.

most sem járatom az agyam olyanokon, hogy összeköltözve más lenne

azon gondolkodom, összeköltözve még rosszabb lenne...

2011. ápr. 16. 11:26
 62/68 A kérdező kommentje:

jelenleg azt fitogtatja, hogy mindenben számíthatunk egymásra, mert ő a vőlegényem.


csak olyan rossz, hogy kölcsön és tartozás viszonyban állok vele :(

2011. ápr. 17. 12:27
 63/68 anonim ***** válasza:
kérdezz már rá kerek-perec h miben lenne más összeköltözve
2011. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
100%

"mindenben számíthatunk egymásra, mert ő a vőlegényem."


Igen? Akkor miért nem vett gyógyszert, amikor beteg voltál, és nem volt pénzed??? Mondani mindent könnyű.


Ő vagy nem fogja fel, hogy Te más anyagi helyzetben vagy - vagy ha ennyire fontos neki a pénz, keressen egy gazdag nőt. :S

2011. ápr. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

már mondtam neki ezt is, hogy hozzá egy anyagilag stabil nő való, meg is értem ha kidobod a csóró lányt


erre közhelyekkel válaszolt: nyugi, majd lesz jobb is, és "használjam" a pénzt.


pedig ezerszer mondtam már neki, hogy nem kell a pénze, mert úgy sem bírnám megadni


jelenleg odáig jutottam, hogy rájöttem NYARVOGÁSSAL SEMMIRE NEM MEGYEK, írtam neki, fel fogom venni a kesztyűt és egy úúúj, kemény asszonya lesz


(amit vehetett volna akár poénnak is, de mégcsak le sem reagálta!!!!) semmi, bakkfitty sem.


és tényleg fel kell vennem egy nagyszájú stílust ahogy látom, mert lassan totál elszáradok, sorvadok mellette, beteges, nincstelen leszek, nem haladok, nem fejlődök


(kezdem megérteni az exétől miért nem kapott soha semmit - gyakran panaszkodott erre, se szülinapra, semmi)


de milyen érdekes, hogy szép szóból soha nem tanul az ember majma!!

most totál fel vagyok paprikázva

remélem így marad és a sarkamra állok.


köszi mindenkinek

2011. ápr. 18. 18:54
 66/68 anonim ***** válasza:

Sok sikert a megváltozáshoz:)

Érdekes a pasid hozzáállása a dolgokhoz. Nálunk az a helyzet,hogy én gyest kapok,párom fizetést. Van h én fizetem be a számlákat. Most is mondtam az ikeában neki /bementünk előkét és mandulatortát venni ill enni/

hogy nézd de jól néz ki az a pulyka-ragu a zsömlében. Erre mondta h kérjek nyugodtan egyet. Pedig nagyon minuszban vagyunk de mégis mindent megkapok. S nem érdekli hogy nagyobb minuszban lesz...

2011. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Ja s én is igy érzem csak én a végzettségem miatt. Nekem 2 technikusim van,neki is ennyi de neki hamarosan élelmiszermérnöki diplomája van.

Volt párom is ilyen volt,semmit nem tanult egész este és 5ös lett a dogája,én meg egész este tanultam és alig kaptam 2est..(osztálytársak voltuk). Minden este sirtam szinte hogy hogy lehet hogy nekem egy doga se sikerül.. Ő meg ajándékkünyvet kap évvégén a kitünő bizi miatt...utolsó

2011. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:

nem értem én sem miért alakulnak ki ennyire esélyegyenlőtlenségek egy kapcs-ban


volt exemmel érdekes mindig együtt fejlődtünk, vagy együtt csóróskodtunk, mindig együtt történt minden


most meg, én megyek a minuszba, páromnak meg lassan milliói vannak


jelenleg felvettem a hideg, érdektelen stílust

még megírtam neki egyszer, hogy:

"annyira szomorú vagyok mostanság, még jó hogy nem látsz így, legalább nem érzed magad kínosan"


(mert vigasztalni soha nem tud, sem biztatni ha bajom van, szabályosan menekül)


erre megint nem reagált semmit (szokásához híven, egyszerűen nem érdekli mi van velem!)


így újabban én sem reagálok le neki semmit és nem érti, épp hisztizik, miért nem válaszolok, hasonló.

még megmagyarázni sem akarom, mert ahányszor mondtam mi a bajom, NEM FOGJA FEL, vagy nem akarja felfogni.


feladtam.

lesz ami lesz

én is egoista, önző leszek pont olyan, mint ő!

2011. ápr. 20. 10:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!