Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 A kérdező kommentje:
ill.: falhoz
2011. ápr. 28. 19:41
 2/100 anonim ***** válasza:
86%

Baccus nem irigyellek..

nem tudom mit lehetne tenni :(

rendőrséggel semmire nem fogsz menni ..

hogy jutott be? zárkózzatok :(

2011. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
56%

Nem világos az elengedéses rész.

Apád miért engedte el?

2011. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan, ne aggódj, ez a fiú lapítani fog, mint szar a fűben. Ketten is láttátok, egyértelműen felismeritek, ha bármelyikőtöknek baja lesz, tudja, hogy ő az első számú gyanúsított. Így is egy betörési kísérletet már rá lehet verni, esze ágában nem lesz a környéketekre se menni. Apucinak otthon meg meg sem meri említeni, hogy milyen béna volt. Ezerszer jobban be van szarva, mint ti.
2011. ápr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
78%

Írsz valami gárdistának egy levelet, és már ott is teremnek rendet tenni! Aztán megy a tv is... csak majd ne felejts el mosolyogni!

A szituációt inkább nem minősítem... nem akarok itt gyűlöletbeszédet tartatni.

2011. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 A kérdező kommentje:

igen ez a baj, már a rendőrökben sem bízhatunk:(

Az ablakon keresztül, ugye írtam, hogy nyitva volt. Szúnyogháló van, illetve volt rajta, de hát marha nagy akadály.... felhasította valamivel, de viszont semmi nem volt nála, és az ablak alatt sem, amivel szétbonthatta volna.


Zárkózunk, de akkor is borzalmasan félek, mi az, hogy ezek ellen semmit sem lehet tenni?????:(:(

2011. ápr. 28. 19:49
 7/100 anonim ***** válasza:
92%
Szia.Borzasztó!! Nem hiszem el ha rendőrt hívtok azonnal nem történne semmi???? ez totál tettenérés nem??? szerintem szerezzetek be egypár paprikasprayt ha jól tudom legális.egy cspp nyugalmat megér.remélem nyugi lesz nálatok.
2011. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
87%
19.48 ne légy naiv... nem fehér emberről beszélünk ugyanis.
2011. ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
89%

Vegyel gazspret, viperat; legyen egy a kocsiban, taskaban, szobaban stb.

Meg egy agressziv kutyat.

2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
72%
Félelmetes! Hogy ment be?
2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!