Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
 41/100 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként egy jól kiképzett kutya tényleg nagyon sokat segíthet.A rohadt tücskök jobban félnek a kutyáktól mint bármi mástól (persze kivételek vannak...)

Aki nem értette miért a tücsök szót használtam,ajánlom figyelmébe ezt: http://www.youtube.com/watch?v=7vQOFmYJpPU

érdemes végignézni :/


Kedves kérdező,nagyon szurkolok nektek,hogy veletek semmi baj ne történjen,azok a szemét kis tücskök meg megkapják a magukét :@

2011. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 A kérdező kommentje:

oké, hogy nem fogad el semmit, és ha lelövik?:S

Jah, vagy engem fognak agyon lőni holnap...

Az a gond, egyet bántasz, és rád jönnek harmincan.

Komolyan, mint tehénre a legyek

2011. ápr. 28. 20:28
 43/100 anonim ***** válasza:
70%
nem mernek lőni... beszari alakok
2011. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim válasza:
88%

Szia!


Lehet 1-2 illetőnek kicsit furának fog tűnni a válaszom. Először is a rendőrséget szard le nem csinálnak semmit csak amit a "nagy kutya megmond". A gárdának kell szólni. Nem vagyok rendőr ellenes, de ha a rendőrség nem tud rendet tenni, akkor valakinek rendet kell tennie. Védelemre annyit mondok vegyél egy viperát mindenképpen, vagyis a családba egy valakinek tuti legyen. Kutya az is egy jó ötlet, én a német juhászt javasolnám, ügyes kutya, hűséges és jól megtudja védeni az embert(ezért használják a sünök és a mentősök is). Csoportosan próbáljatok meg járkálni. Szerintem jól tetted hogy megfogtad. Én lehet ott úgy megvertem volna hogy lábra nem kell egy ideig.


17F

2011. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként mondtad hogy úristen rárontottál

Ez nagyon jó! Nem blokkolsz ilyen helyzetekben,nagy előny, valamint egy 14 éves gyerek a nőknél már sokkal erősebbek, benned van valami:D

2011. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aranyosak vagytok tényleg. Azért vicces, félek, mert megvédtem/megvédtük ami a miénk. Hm....

Épp pár perce jött/jöttek gárdista ismerősünk, valamit nagyon tárgyalnak apuékkal. Megvárom ameddig elmennek és megkérdezem mit beszéltek.


Amúgy van riasztórendszer minden, zónákra van osztva a ház, tehát, ha esetleg napközben egyedül maradok itthon feljövök, és lent meg beriasztok. Azért legalább az is valami!

2011. ápr. 28. 20:33
 47/100 anonim ***** válasza:
66%
a vipera illegális, és könnyen megölheted a támadót ugyan olyan mint a kés NE HASZNÁLD
2011. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
68%

Hú, hát nincs semmi okos ötletem, de ez tényleg nem semmi.

Velem is történt egy jóval kevésbé durva eset, de azért akkor nekem sem volt kellemes.

Szóval az volt, hogy mentem hazafelé, egy szűk kis utcában, tavasz volt, este 7körül, szval kiséé sötétedett.Mögöttem jött 2 velem kb egykorú, egy lány meg egy fiú és még vagy 5 kisebb.Mind testvérek voltak.A csaj beszólt nekem, hogy mit motyogsz ott az orrod alatt.Én meg nem válaszoltam, de aztán egyre mondta a magáét, de utána ők más irányba mentek.Másnap mentem a barátnőmhöz, teljesen más irányba, de kb 20-30m tőlem megláttam őket, elkezdtem sietni.De ők is észrevettek és futottak utánam, és én is elkezdtem rohanni.A játszótér felé rohantam, mert ott sok az ember, de nem jutottam el addig, mert közel voltak és nem is emlékszem, de az a lényeg h megálltam, megfordultam és mondtam, hogy elég már, én meg sem szólaltam tegnap, stb.Akkor még csak a fiú volt ott.Aztán odajött a lány és hát a ő elég durván beszélt velem, de istentudja miért, a srác megvédett.Mondjuk aztán a csaj kért tőlem pénzt, aztkamuztam, hogy nincs, pedig volt nálam 2000ft.Hát eléggé be voltam akkor ijedve, 12 éves voltam, ha jól emlékszem.

16L

2011. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 A kérdező kommentje:

hát én sem tudtam, hogy ilyen erős vagyok. illetve nem is vagyok, csak mondom, szerintem az ideg miatt volt. Megverni eszembe sem jutott, csak az járt az eszemben, hogy mielőbb ráncigáljam ki, és ne tudjon kiszabadulni a kezeim közül, mert akkor ő ver meg engem de piszkosul. Mondjuk így is hagyott az arcomon egy kis emléket.


Jajj annyira hülye vagyok irkálok itt percenként, és csak mondom, mondom, de....áhh:(

2011. ápr. 28. 20:38
 50/100 A kérdező kommentje:
20:37 hát persze, hogy megvoltál ijedve, én ott sz..tam volna össze magam:S:S
2011. ápr. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!