Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
 21/100 Doruss ***** válasza:
76%
Te jó isten... ez durva. De nem hiszem, hogy bármi baj történhetne az utcán. Ha félsz, vegyél paprikasprayt és mindig tartsd a táskádban, könnyen elérhető helyen. Mást nagyon nem tudsz tenni, de amúgy sem hiszem hogy ezek után még rátok támadna.
2011. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 anonim ***** válasza:
81%
Huh. Nagyon vigyázzatok. A következő dolog ugyan több mint 10 éve történt, de nem tudom kivernia afejemből. Volt egy tanár a suliban. 4-es osztálya volt. Az egyik gyerek kb akkora volt, mint a nő (a nő kicsi, a gyerek nagy). Soha nem lehetett megfegyelmezni a fiút, így a nő (aki egyébként nagyon aranyos) egy ponton besokallt és lekevert neki egy kisebb, figyelmeztető pofont. Másnap a semmirekellő szülők bejöttek, fenyegetőztek. A tanár teljesen ki volt készülve, hazaküldték. Az utcán a szülők meglátták, lerángatták a bicikliről és addig ütötték, tépték a haját, míg az iskola takarítója (aki normális roma családból való volt) le nem állította őket. Hónapokig nem volt képes visszajönni a nő. Meg is őszült akkor rendesen.
2011. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/100 A kérdező kommentje:
Én sem akarok gyűlölködni, de: és akkor még védjük őket nem? Gárdista ismerősnek már szóltam, szerencsére van egy, azt mondta egy jó darabig éjszakánként erre jönnek ránézni a házra. Mert szoktak éjszaka járkálni, teljesen civilben, mert különben ugye tudjuk mit kapnának...
2011. ápr. 28. 20:00
 24/100 anonim ***** válasza:
96%

Fekete autós korszakot kéne visszahozni,akkor nem segíly volt a rohadt cigánynak hanem munkatábor,csak sajnos alájuk tették a szociális rendszert elérve azt hogy munka nélkül is bmv-re fussa nekik.Anyám gyamügyes,én is hasonló munkakörben dolgozom,ne tudjátok meg hány cigánycsaládnál van palzma tévé audi,vannak isklolás 8.-as kislányok akik taxin vitetik haza a seggüket mert ők nem ülnek fel a proli magyar mellé a buszra.A magyar gyerek meg éhezik,magyar nő nem szülni ezek meg pénzért farmokat csinálnak,örülnek ha beteg gyereket szülnek,mert azért több zsét kapnak.

Nem oknélükl járok haza esténként Kökire tapétavagóval.

A rendzser rossz úgy ahogy van,a rendőrség meg fél tőlük.

Nekem is volt konfliktusom egyel,másnap a tesóival jöttek,

Csak nem tudták hogy katonacsalodjából jövök,és otthon vagyok nőlétemre a küzdősportokban.Én is sérültem,de ők se mentek épen haza.

Erős emberek kellenek ellenük,és némi ész,mert ezek gyávák csak csapatban nagy a pofájuk,felvegyferkezve.

2011. ápr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem jól tette faterod amit tett.A továbbiakat meg várjátok meg,lehet hogy semmi nem lesz.

Egyébként sok a norvég felétek?

Azért szurkolok,hogy ne legyen gáz!

2011. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
81%
Önvédelmi fegyverek,kutya.
2011. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 A kérdező kommentje:

én is arra tippelek, hogy megsajnálta egyébként. Mondtam is, szegénykével kiabáltam, hogy miért nem ütötted szét a pofáját mi, mi???? És azt mondta, most verjen meg egy kisgyereket, akár milyen fajtából is származik?


Az arcomon azért kincs akkora seb, csak belekapott, de rendesen vérzett:S

2011. ápr. 28. 20:02
 28/100 A kérdező kommentje:
Van elég sok, de azért nem olyan, mint más helyeken, ahol csak cigányokat látni. Meg mi azért a városhoz elég közel lakunk, nem is értem hogy merte meglépni, hogy bejött
2011. ápr. 28. 20:04
 29/100 A kérdező kommentje:

Az a poén, hogy akárhányszor beszéltünk ilyenről a szüleimmel, mindig azt hangoztattam, ha össze kerülök eggyel hasonló szituációban hozzá sem szólok inkább, vigye ami kell, az életemet jobban féltem.


Erre meg, mint valami veszett kutya neki mentem, de igazából nem is gondolkoztam

2011. ápr. 28. 20:07
 30/100 anonim ***** válasza:
81%

ha rendőrt hív csak rosszabb lesz! itt ez a baj!!

nálunk anno szintúgy bejöttek, az össz kemény 8000Ft-unkat ellopták... feljelentés, miegyéb, persze a pénz addigra eltünt, mire a rendőr bement hozzájuk is.

aztán hivatalos papír az önkormányzattól, meghallgatásra kell menjek a feljelentés miatt..

mit mondott a jegyző? ha féltem a családom életét (akkor volt 1 éves a nagy fiam) , vonjam vissza a feljelentést!!!

Normálisak????

2011. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!