Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
 61/100 anonim ***** válasza:
56%
bocsi homokba dugni fejünket.
2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 anonim ***** válasza:
20%
tényleg vége már a beszélgetésnek?(apu-gárdisták) :D
2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/100 A kérdező kommentje:

Adná az Isten, hogy kamu legyen, esküszöm, bár csak kitaláltam volna. Akkor most nem ülnék itt remegve, mint a kocsonya:(


Pedig, hidd el (aki azt gondolja hazudok) a mi esetünk ahhoz képest semmi, hogy ugyanitt 2 éve megöltek egy idős nénit, és rágyújtották a házát. Hogy mennyit ért az élete? 80.000ft-ot és egy zsák krumplit. Ennyit ért....


De tudjátok mit, már csak azért is belinkelem a videót, már nem érdekel, ha van aki azt hiszi hazudok, már nem....:'( :'(

Ilyennel akkor sem viccelnék, ha kést tartanának a nyakamhoz.....


http://www.youtube.com/watch?v=hB8l5zfCF8Q


És igen, ebből kiderül, hogy melyik pártot is favorizálom, és ezek után csak MÉG JOBBAN FOGOM

2011. ápr. 28. 20:56
 64/100 A kérdező kommentje:
nem még itt vannak, de ahogy egy-két szót elkapok már más a téma, mehetnének már
2011. ápr. 28. 20:59
 65/100 anonim ***** válasza:
70%
ma nehéz lesz elaludni:(
2011. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:

elaludni? Egy percet sem fogok tudni szerintem. Viszont elmentek a vendégek, most megyek, aztán majd jövök, hogy mit mondtak.


Jézusom úgy beszélek, mintha csak chat-en beszélgetnénk, vagy régi jó ismerősökkel csevegnék:S Bár, borzalmas kedvesek vagytok, tényleg. És amúgy tudtam, hogy megvádolnak, hogy hazudok, de nem baj, mert tényleg hihetetlen:S azt hiszem megzakkantam:S és ráadásként lázas is vagyok kicsit, szerintem az idegességtől.

2011. ápr. 28. 21:11
 67/100 anonim ***** válasza:
100%

Nos elég kényes az ügy, mert a cigányok nagy százaléka ezért sem büntethetö, mert "csak" megélhetési bünözök.... tudod a duma, hogy szegény cigányok.


Sajnos fenn áll az esélye, hogy 50 "ember" fogja a véreteket követelni és Ti lesztek a rasszisták, mert ugye a kisfiú csak véletlen ment be, Ti meg gonosz módon, minden ok nélkül összevertétek.

Úgy gondolom 2 lehetöség van.

1. Ha van otthon löfegyver, akkor elérhetö közelségbe helyezni megtöltve, hogy ha jönnek akkor pár figyelmeztetö lövéssel éreztessétek az eröviszonyokat, ha nincs löfegyver, akkor mihamarabb be kell szerezni egyet.

2. Felkeresitek a Magyar Gárdát és tanácsot kértek.

Készségesen fognak a segítségetekre állni és az ö megjelenésük megoldhatja a problémát, mert a cigányok, csak tölük félnek, a rendöröktöl nem.

2011. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi én nem azért kérdezgetek h minél több infót tudjak meg rólad:D egy kis altatót nyomjál
2011. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa!

Nagyon nagyon remélem hogy sem neked és sem a családodnak nem lesz semmi baja. Helyesen cselekedtél,hogy kirángattad azt a mocskot,senki nem véd meg minket tőlük akkor már mi védjük meg ami a miénk.Én tuti leblokkoltam volna:S Nagyon ügyes vagy. ezeknek már mindent szabad.

Sulim fele tele van velük,és van egy aki állandóan csesztet,múltkor mentem a buszra ő meg pont jött a bandájával,és hát egyből odajött,nyomta ott a hülye szöveget,nagyon jó volt én egyedül lány,ő mellettem,5 haverja meg mögöttem:S De ez csak 1 eset a sok közül.Gyűlölöm őket! Nagyon remélem csajszi hogy nem lesz semmi baj.sziaa 18/L

2011. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 anonim ***** válasza:
100%

most azt képzeld el hogy mellettünk 2 éve vannak albérletbe ilyen mocskok :S már nem 1szer kellett rendőr hívni a késsel részegen örjöngő "apuka" miatt :S és nem tudjuk kipaterolni őket mert a főbérlő le se szrja, neki csak a pénz számít (amit persze a tőlünk levont dolgokból kapnak segélyként.. pff)

amúgy egy jól képzett eb tényleg jól jöhet. azoktól tartanak

áramot a kerítésbe mikor nem vagytok közelébe!

2011. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!