Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
 71/100 anonim ***** válasza:
100%
na viszem le a kutyámat, aztán alvás:D ja és remélem hogy nem lesz bajod imádkozok érted
2011. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/100 valakiakitnemismersz ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok csak én az iskolában =/... sajnos ezek ellen nem lehet mit tenni muszáj megvédeni magunkat mert már elég volt a megalkuvásból... én paprika spray-vel megyek iskolába mert engem már az se érdekel ha igazgatóit kapok eleget tűrtem már.Kitartás!Szebb Jövőt! :) 14/f
2011. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 A kérdező kommentje:

21:26 nagyon köszönöm:) Te is vigyázz magadra, és mindannyian vigyázzatok, akik válaszoltatok nekem.


Nos beszéltem anyuékkal: azt mondták Zsoltiék, így hívják, hogy természetesen figyelik a házat majd. Mondták, hogy lézereztessük be az udvart. Állítólag olyan, hogy ha egy macska, vagy egy kisebb kutya átmegy rajta, akkor még nem jelez. Viszont, ha egy annál nagyobb "élőlény" megy át rajta, elkezd visítani. Ilyenről még nem is hallottam.


Ami szomorú, azt mondták, hogy az a bibi, hogy ezek amennyire hülyék, annyira okosak. Most úgysem fognak semmit tenni, mert tudják jól, hogy résen vagyunk. Majd mikor elcsendesedik a dolog, kezdi szépen mindenki "elfelejteni" na akkor... ha egyáltalán történni is fog bármi, mert tényleg lehet az a szitu, amit páran írtatok is, hogy lapít a kis szutyok, mint....

Meg, hát a legális önvédelmi eszközök.

2011. ápr. 28. 21:37
 74/100 A kérdező kommentje:
jaj igen beszéltünk a kutya dologról is. apum azt mondta, hogy át kell gondolni, hogy kutya, vagy lézer az udvarba, mert mindenképp nagytestű lenne, és nálunk csak egy fajta jöhet számításba. Mindig beszéltük, ha lesz kutyánk, akkor az a fajta, mert azt ismerjük. És akkor megkapná a megfelelő képzést is. De szerintem a riasztó biztonságosabb lenne
2011. ápr. 28. 21:43
 75/100 anonim ***** válasza:
67%
Megy a pont a 21:12-esnek!!!
2011. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/100 A kérdező kommentje:
de fegyvertartáshoz kell engedély nem?
2011. ápr. 28. 21:51
 77/100 napietus ***** válasza:
100%

fegyvertől félnek. a férjem vadászfegyvereit mondjuk nem használnám, de van riasztópisztolyunk is (nem lehet megkülönböztetni az eredetitől. egy ismerősöm kocsiját állták egyszer körbe (majdnem az történt, mint azzal a szegény tanárral). kesztyűtartóból elővette a riasztópisztolyt, és mondta, hogy lehet jönni emberek, mert le tudtok győzni, de az első kettőt lelövöm. ki kezdi? úgy szaladtak, mint a nyulak. mert gyáva férgek egyébként.


távfelügyeletre gondoltatok már? nem túl drága, és szerintem megéri.

2011. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
100%

Airsoft fegyver is élethű...

Basszus,mi rettegünk a saját hazánkban ez az igazi gáz.

2011. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:

Utána olvastam a távfelügyeletnek. Végül is nem rossz, majd reggel mondom szüleimnek.

Ilyen kis ketyerénk van, pánikgombunk, azt ha megnyomjuk bejelez a riasztósoknak. Azt bevitték magukkal a szobába éjszakára. De amúgy apu szerint nem lesz itt semmi, hát úgy legyen:S


És tényleg köszönöm mindenkinek! Kár, hogy ilyen jóindulatú, és segítőkész emberekből, mint ti, egyre kevesebb van:(

2011. ápr. 28. 22:02
 80/100 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy lesz következménye. Te határozottan felléptél, ami a legjobb, és apád ugyanígy tett ami szintén jó. És nem mutattatok félelmet. Csak így tovább : )


Én is jártam hasonlóképpen... Vettem egy telket a világ végén (Pest megye), nagyon kihalt környék, volt katonai terület, erdőben van kb. 30 telek, a többi tulajdonos ki sem jár. Hát ott van minden, a cigányok naponta járkálnak arra...


Na most rólam tudni kell hogy mindig fekete ruhában járok, a cigányok a faluban csak úgy hívnak "az a fekete ruhás". És mivel szociopata vagyok így a fellépésem is elég határozott és agresszív.


Kb. 2 hónapja a telkem elé állt egy platóskocsi, 4 cigány, és elkezdték pakolni a cuccaimat. Én elkezdtem telefonálni, felhívtam egy rokonomat, és elkezdtem hangosan mondani "..színű kocsi, rendszám, 4 személy 25-30 év körüli roma férfi, kód: 7a". Letettem a telefont, és elkezdtem mondani a romáknak "Konkrét védelmi előírásaink vannak, itt civil személy nem tartózkodhat, ez a terület a ...biztonsági hivatal hatásköre alatt áll. -ekkor akarta az egyik szétverni a fejemet egy vascsővel- A feletteseim védelme alatt állok, a titkárnőm már küldött valakit, és 3 percen belül kell felhívnom, és bemondani a kódot, hogy minden rendben. Kérem távozzanak." Ekkor még az egyik okoskodott hogy jogai vannak!!! Erre mondtam "Itt én vagyok az isten, kizárólagos hatalmat kaptam és bármit megtehetek."

Ekkor elmentek a romák.


3 nap múlva kint vagyok a telken, létom hogy a hátizsákom felkapja egy 8-10 év körüli cigánygyerek, szólok neki hogy "állj meg!" Erre szalad tovább, éppen bújik át a kerítésen, és akkor 15m-ről erőből odaba..tam egy kisbaltát, a betonoszlopot találtam el (a gyerek fejétől 30 centire) erre a gyerek elengedte a táskámat és elszaladt.


Azóta eltelt 1.5 hónap, a faluban úgy néznek rám a cigányok mint a véres rongyra, de tartanak tőlem : )


20/F

2011. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!