Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
 11/100 anonim ***** válasza:
87%

Az biztos, hogy zárjatok mindent, ajtót, ablakot.

Főleg, ha valaki egyedül van otthon.


Utcára, munkába, iskolába lehetőleg ne menjen senki egy darabig, jobb a biztonság.


Persze koránt sem biztos, hogy történni is fog bármi.

2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
90%

Borzalmas...de fel kell jelenteni oket! Ne hagyjatok magatokat!

Azt mondd el mi van arcoddal? Nem serult meg sulyosan, mivel a sz@rhazi belemart...? :(

2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg amelyik kutya ugat az nem harap. Jobban tart tőletek, hiszen ti is utánamehetnétek - rendőrségre gondoltál már?? - illetve otthon sem dicsérnék meg a tettenérés miatt.

Óvintézkedések: zárt ajtó, gázspray, nappali lehetőleg társas hazamenetel.

2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon durva. De miért nem szóltatok tényleg a rendőrségnek? Jelenteni kellett volna...
2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
91%
Igen, már értem. Az ablakon. Huh, hát nem lesz olcsó mulatság, de rakassatok rácsot az ablakokra. Hülye kis tetvek, mit meg nem engednek maguknak!
2011. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 A kérdező kommentje:
Szóval az elengedéses rész: ugye kirángattam, de már alig bírtam tartani, fel szakad a műkörmöm is, de azt kb most lesz@rom. Kiértünk, el is engedtem, mivel nagyon fájt már a kezem és tudtam, hogy úgysem tud kijutni a kertből, hatalmas kapunk van, hátul is magas a kerítés. Ő alapból a kapu felé kezdett el rohanni, mivel zárva volt nem jutott ki, addigra apu odaért, és falnak vágta.
2011. ápr. 28. 19:52
 17/100 A kérdező kommentje:

az arcommal nincs gond, csak lekapott egy kis bőrt róla, be van ragasztva minden.

Nekem van gázspray-m szerencsére.


A tettenérésnek már lőttek, ha meg most jelentjük úgysem csinálnak semmit.


De miért kellett rárontanom istenem???:(:( Jó mondjuk hagyjam, "vigyed fiam mi tetszik?"

2011. ápr. 28. 19:56
 18/100 anonim ***** válasza:
96%
Cigánybűnözés létezik akármit mond6nak a cigányvédők, ezért alakulnak meg a szélsőjobboldali masírozó csapatok is. Szerintem szerezz be otthonra egy gázpisztolyt, ha otthon tartod nemkell hozzá engedély, ölni nem lehet vele de a célpontot jóideig lebénítja. Remélem nem bántanak titeket az orkok!
2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
90%

Bután csinálta apukád hogy nem hivott rendőrt. Még mindig nem világos miért engedte el. Lehet megsajnálta.

De elöbb meg kellett volna néznie az arcodat, mielött elengedi.

2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen jelentsd fel! Ha látják a rendőröket a háznál, tudják, hogy nyoma lenne ha történne veletek valami!
2011. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!