Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
 81/100 anonim ***** válasza:
73%

SEGÍTEK EGY HASZNÁLHATÓ

és azonnal kivitelezhető ÖTLETTEL!!


Miután ezek a "véglények" csak a gárdától félnek,

töltsél le és nyomtassál ki minél nagyobb feliratokat és

ragasszátok ki minél több helyre!

Ajtóra, ablakra, kapura!


Pl.ilyesmit:


"EZ A HÁZ,

A MAGYAR GÁRDA VÉDELME ALATT ÁLL!"


Ezt másoknak is ajánlom!

2011. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 A kérdező kommentje:

uh, te aztán tényleg bátor vagy! Én többet nem tenném ezt, amit ma tettem, mert most retteghetek, és teljesen bizonytalan vagyok, lesz-e következménye, vagy sem?

Az viszont mindenképp igaz, hogy ezt kellene mindannyiunknak tenni, mit amit is te tettél, nem szabadna félelmet mutatnunk, és ki kellene állnunk a javaink védelmében. Ha ezt mindenki meg merné lépni, biztosan más lenne a helyzet. De legtöbben nem merjük, mert annál jobban féltjük a "koszos kis életüket"



Na igen, mi félünk a saját hazánkban, alszunk önvédelmi eszközökkel, félünk a saját házunkban. Őrület...

2011. ápr. 28. 22:42
 83/100 A kérdező kommentje:
22:39, te csináltál ilyen plakátot, vagy az ismeretségedben csinált valaki? Bevált?
2011. ápr. 28. 22:44
 84/100 napietus ***** válasza:
100%
igen, ezt én is sokszor mondom, ne hagyjuk magunkat! nekem még diákkoromban (19 éves voltam) próbálta egy kis cigánykölök kivenni a táskámból a pénztárcámat, kapott akkora pofont, a buszajtó adta a párját (versenysport előnyei. van bennem erő, ha nem is látszik elsőre :P:D). volt vele egy felnőtt nő, az hőbörgött ott, mondta neki a sofőr, hogy szálljon le, ha nem akarja ő is levenni a sallert. kinyitotta az ajtót, átkozódva, meg fenyegetőzve, de leszálltak. nem lett semmi bajom, itt vagyok :)
2011. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
76%
22:35-ös, én lehetnék valahogyan olyan ügyes mint te? te ezt tanultad valahol? 17/L
2011. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:

csak most azon kattog az agyam, hogy ha bármi is történik, az az én hibám, mert én indítottam el az egészet azzal, hogy nekimentem.

Lehet, azt kellett volna tennem, hogy azt mondom: "3 másodperced van, hogy kitakarodj azon az ablakon, és többet a p.ofádat ne lássuk"


Ha így csináltam volna lehet most nem kellene félnem:S


A másik oldala meg az, hogy szerintem kissé meglepődött, hogy rárontott valaki, és nem ijedt meg tőle.

2011. ápr. 28. 22:55
 87/100 A kérdező kommentje:
ill: ijedtem. De amúgy, hogy nem ijedtem meg azt is idézőjelbe kellene tennem, mert félek tőlük, csak vitt az ideg, meg az adrenalin
2011. ápr. 28. 22:56
 88/100 anonim ***** válasza:
29%
a nyomoronc rendőrök remekül tudnak helyszínelni majd hullád fölött.
2011. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
100%

22:35-ös vagyok


Én mint szociopata nem nagyon érzek félelmet nem tudom mi az a sajnálat, bármit meg tudok tenni, és úgy érzem a lelkiismeretem tiszta. Vagyis én oda merem vágni a baltát, mert nekem nem számít a következménye. Vagy elszalad, és akkor már "ismer", vagy kifröccsen az agyveleje, ami esetben egy erdőben fél óra alatt eltüntetem, és szemrebbenés nélkül letagadom bárkinek (nem árul el a lelkiismeretem).


A hatóság semmit sem tud tenni. Az önvédelmi fegyver szerintem inkább hátrány -tanultam pszichológiát, onnan tudom-. (Elárulja hogy félsz, és nem hatásos.)


Viszont határozottan cselekedtél, az írásod elég laza, felfogásod alapján határozott vagy, ami nagyszerű : )

Ehhez kellene még egy jó beszélőke, és ha bajban érzed magad legegyszerűbb félelem nélkül határozottan beszélni.

Pl. Ha valaki belédköt, vagy veszélyben érzed magad, és telefonon felhívsz akárkit és beszélsz valami hülyeséget hangosan. "Szia, itt vagyok a Kossuth u. 2 szám előtt, követ az a két srác, akiket a ...ban láttunk a Gárdás Lacival, ha öt perc múlva nem hívlak ide tudtok jönni? Ok, rendben." Leteszed, mosolyogsz, és ennyi.


Elég egyszer eljátszani, és a hatás döbbenetes. Én pl. a faluban megyek a kisboltban, (bolt előtt 10-15 roma, rajtam fekete ruha, napszemüveg, és simán nyugodtam átsétálok közöttük, levegőnek nézem őket. és senki sem mer beszólni vagy hozzámérni, mert nekem ugyebár "feletteseim vannak és bármit megtehetek" : )

2011. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
0%

Kamú jobbikos reklám propaganda.

23 évesen úgy beszél a szüleiről mint egy tini, és persze rögtön van a közelben pár gárdista, a rendőröknek meg még véletlenül se szólnak.

2011. ápr. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!