Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
 51/100 anonim ***** válasza:
88%
Mi pár éve beleszálltunk Szekszárd felé egy ottfelejtett vasgyüjtő utánfutóba a sötét semmi középen,jegyzőkönyv stb,rendőr elefonálgat,hirtelen széttépi a jegyzőkönyvet kérdi biztosítas van?Mondjuk van,helyes,mert ügy nem lesz ne akarjunk ujjat húzni azokkal.És ez jó pár éve volt.Előszőr a török utána az orosz,most meg a ... ül a fejünkön,mi meg hagytuk annó és hagyjuk most is sajnos.
2011. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/100 anonim ***** válasza:
73%
írd ki magadból nyugodtan úgy jobb lesz:)
2011. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 anonim ***** válasza:
80%
Szia MINDENKI! azt a k*va életbe! lesokkolt amit írtál én hasonló helyzetben itt az udvarban húztam volna karóba a rohadt kormost! és hogy nem tettetek feljelentést hát mitnemondjak nem azt mondom hogy megértem,/ mert jó lenne ha lecsuknák örökre /(ŐT ÉS A FAJTÁJÁT)/ ,de mi sem mertünk feljelentést tenni mikor nyolcadikos koromban az iskola aulájában felgyújtotta egy igazi vérmes, büdös, undorító ...stb stb kormos a hajamat. Ami még véletlen akkor nemis régen lett megcsinálva de mind1. Szóval visszatérve remélem nem fog veletek semmi rossz történni és egyetértenék néhány előttem szólóval okosan kell megvédeni magunkat, gárdisták stb. Meg egy tetanus oltás nemártana neked már bocsi, de sosem lehet tudni nehogy valami bajod legyen a karmolásból... hát sajnállak titeket és együttérzek. Kívánom senkivel se történjen hasonló! Minden jót nektek
2011. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/100 anonim ***** válasza:
91%
Igazad volt mindenben.Ezt hozta ki a pánik helyzet belőled,ne sajnáld egyáltalán mi van ha előránt egy kést???Akkor is sajnálod amikor megszurkál??Nem,nem.Félj sajnos mert ezek bűnözők és bármire képesek vigyázz magadra nagyon.Látod őket élteti a világ én írtanám mindet.
2011. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/100 A kérdező kommentje:
szívesen belinkelnék egy videót, voltam egy "tüntetésen" (Kiskunlacházán) és nagyon jó dolgokat mondtak. Csak nem akarom, mert nem szeretném, hogy a végén még engem ítéljen el valaki, hogy ilyen, meg olyan rasszista vagyok:S
2011. ápr. 28. 20:43
 56/100 anonim ***** válasza:
93%

aki utálja a rasszistákat, az is rasszista:D

magyarul a cigányok rasszisták:D

szóval nyugodtan utáld őket, legyél rasszista:D

2011. ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/100 anonim ***** válasza:
4%
Ez a kérdés kamu,de a válaszok 80%án ledöbbentem.
2011. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
93%

Az én apukám már a börtönben csücsülne, mert tuti, hogy ott helyben agyonverte volna azt a c.gányt.

Én nagyon ki vagyok ábrándulva ebből az országból, mifelénk is nagyon sokan vannak és gyomorforgatóak, úgy ahogy vannak. Mondom ezt tanár létemre. "Tanítottam" őket, de katasztrofális élmény volt.

Legszívesebben itthagynám a "Hazámat", hisz ezek itt többet érnek, mint mi, magyarok. Nap mint nap ezzel kell szembesülni. Három gyermekem van, a nagyobbik 2 év múlva iskolás lesz. Már most azon agyalok, hová vigyem. Nem sok a választási lehetőség. Nagyon féltem őket.

Visszatérve rád, nagyon bátor csaj vagy. Hasonló szituban nem tudom, mit tennék. Mindenesetre jól tetted, hogy szóltál a gárdista ismerősödnek. Félnek tőlük. Egyszer-kétszer "meglátogatnák" őket, az hatásos lenne.

2011. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 anonim ***** válasza:
56%
Én a 2. 20:41-es vagyok nekem elküldheted privibe ha gondolod, de ha nem akarod az sem baj...:)
2011. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/100 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos nem kamu,nem mesze falukban naponta történik meg, meg durvábbak is,de jobb homokot dugni a fejünkbe.
2011. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!