Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen megástam a saját síromat?

Úristen megástam a saját síromat?

Figyelt kérdés

A szituáció, amit most lefogok írni, hát szerintem nem mindennapi, egyszerűen magam sem hiszem el még mindig ami történt, és nagyon félek a következményektől.


Az történt, hogy DÉLELŐTT megyek be a hálószobába, mondom becsukom az ablakot, hatalmas megdöbbenésemre találtam valakit a szobában, aki nem a családunk tagja volt....

Hogy szépen fogalmazzak egy bantunéger 14év körüli kis tetű volt, öcsém fiókjában matatva.(fiú) (semmiféle neszt nem hallottam a hálóból, mivel főztem és maxon ment a páraelszívó)


Eskü nem vagyok agresszív, de olyan szinten elborult az elmém, hogy lány létemre rárontottam a gyerekre, és kirángattam apuhoz, aki kint volt az udvaron a műhelyben. Én nem tudom, hogy hogy sikerült őt kiráncigálnom, szerintem kissé túl tengett bennem az adrenalin, fogalmam sincs hogyan sikerült, pedig kapálózott rendesen, az arcomat meg is marta, meg ugatott, hogy "engeggyéáá máá eee", azt inkább nem írom le én miket mondtam neki.


Kiértünk, üvöltöttem apunak! A gyereket elengedtem szaladt a kapu felé, de hát nem tudott kimenni. Fúúú apu meg felhoz vágta és csak nyomta neki a falnak és mondta a magáét, aztán kivágta a kapun, mondván ha szól a rendőröknek holnap ránk gyújtják a házat, annyit nem ér az egész, meg ezek a nyomoronc rendőrök ugyan mit tennének?? Semmit, azok is be vannak sz@rva tőlük.


Na és itt a lényeg, pont ettől félek, mi van ha a fiú megmutat engem, vagy aput az apjának, vagy a családjának??? Hogy megyek így bárhova is? Hát agyonvernek az utcán, de akkor erre nem gondoltam, csak védtem a sajátomat úgymond.:(


Lehet, hogy kissé zavarosan írtam le, mivel zavart is vagyok, eszméletlen mi van ebben az országban??? Fényes nappal bejönnek a házba, komolyan mondom én szavakba sem tudom önteni mit érzek, de hogy ez elmenne a Fókuszban az tuti.


23N


2011. ápr. 28. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
90%
Akar kamu akár nem ez a lényeg, hanem hogy ha nem lépünk együtt,nem fogunk össze, akkor nem lesz ellenük védelem se,mert az ilyen civilvédelem után a hatóságot is felszámoljak majd rövidesen és c fogja igazoltatni a magyarokat, hogy dolgzik e jól,mert kő nekik a segély.
2011. ápr. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 A kérdező kommentje:

00:25 1.nem pár van a közelben, hanem egyetlen egy. Arról mi tehetünk, hogy hozott magával még kettőt? Azért, mert tőlünk rögtön indultak várost járni.

2. mégis hogyan kellene beszélnem a szüleimről? "fater, meg a mutter"??

Anyunak, és apunak, vagy anyának és apának neveztem őket, ebben mi a rossz, így szokás a szülőket hívni nem? Nem mellesleg mélységesen tisztelem őket. Amúgy meg tanulj meg írni, mielőtt meghazudtolsz....


Ha hazudnék nem ebben a kategóriában tettem volna fel a kérést tudod?

2011. ápr. 29. 06:18
 93/100 anonim ***** válasza:
87%

00:25-ös szerinted mégis hogy kéne a szüleiről beszélnie?? eltudom képzelni te hogyan beszélhetsz róluk...

És mégis mi a francnak hívták volna a zsarukat?? azok csak még a cigány retket védték volna meg.Ennyit ezekről.

2011. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
87%

Ügyes voltál, jól csináltad.

17 éves voltam, az egyik barátnőm 16, amikor a buszmegállóban /fényes nappal/ odajött egy c.nykölyök, kb 17 éves, és megfogta a nyakláncát, és kiakarta tépni a nyakából. Kiabált, ott állt egy rakat ember, senki(!!) sem jött oda segíteni, csak néztek. Ketten löktük el, kiesett egy autó elé, nem lett semmi baja, felpattant, a kocsi megállt, de megfenyegetett, hogy, ha legközelebb lát minket, megjárjuk. Teszem hozzá iskolába mindennap jártunk... Feljelentették, azt mondták a szüleinek, hogy sokak jelezték már, de nem találják.. aha, persze, mikor jön-megy az utcán. Aztán hetekig gyakran ott járkált a buszmegállóban amikor ott voltunk, és mutogatott, és beszólogatott. Aztán többet nem láttuk. Mi is megijedtünk, de legjobban azon döbbentünk meg, hogy senki nem jött oda segíteni, pedig tényleg rengeteg ember ott állt.

Nem fognak merni csinálni semmit, félnek most. Ezek egyre bátrabbak, és a rendőrök se sokat mernek-tudnak tenni ellenük, mert már több joguk van mint nekünk.

2011. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 anonim válasza:
83%
00:25 van 1 rossz hírem attól hogy te úgy szólsz anyudnak hogy "wazze" attól még nem mindenki. Figyu én itt lakok Gyöngyöspata mellet és elmondom neked hogy amit a tv közvetít az olyan kamu mint a sz@r
2011. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/100 anonim ***** válasza:
70%

én is patai vagyok

katasztrófa az a sz*rkeverés ami a tv-ben megy

szerencsére jövőhéten költözünk..

2011. ápr. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 anonim ***** válasza:
25%
Előző egy bizonyos réteg akarja összerugrasztani a magyart a cigánnyal,hogy utána ők a romokat maguknak ujjá épitsék...
2011. ápr. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/100 A kérdező kommentje:

hát igen, még mindig nem tudom felfogni, miért hazugság a kérdésem, mert szépen, és illedelmesen beszélek a szüleimről!:D

Anya pl., felnőtt családos nő létére anyucinak hívja mamát! Most akkor ő is biztos kis tini!

Amúgy mára egész lenyugodtam, az nem lehet, hogy bántsanak minket, ennyire nem verhet meg minket az Isten. Szóval ma pozitív gondolatokkal ébredtem!

2011. ápr. 29. 21:20
 99/100 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnának semmit a rendőrök mert te is írtad hogy 14 év körüli. Fiatal
2011. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
Na hogy megy a sorod ennyi idő elteltével?:) remélem semmi probléma
2011. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!