Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves lányom, jövőhéten...

A 18 éves lányom, jövőhéten utazik Itáliába táncolni. Teljesen kétségbe vagyok esve,2 húgával együtt egyedül neveltem őket, nem ez a példa volt előtte, és mégis ez lett. Mit tehetnék még? Lebeszélni, meggyőzni nem tudtam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
21%
Magyarul k**va, gratuálok, jó nevelést kaphatott!
2011. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
92%

Akkor csak azt tudom mondani, hogy hívd el hozzátok ezt a nőt, és beszélgess vele. Persze nem támadólag, hanem érdeklődően. Ott lehet a lányod is, az mindegy, talán még jobb is, ha hallja. Lényeg, hogy olyan dolgokra kérezz rá, amiket már itt is írtunk. Esetleg ha valamilyen ismerősöd, aki ügyvéd, joggal foglalkozik, akkor őt is megkérheted.


Amúgy erről a 29 éves nőről megvan a véleményem...ő volt már kint?

2011. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
92%
Más sincs, aki meggyőzhetné? A másik két gyermeked nem tudna hatni rá? Vagy nincs valami "sürgős" itthoni ügy (kivizsgálás, kezelés), amivel maradásra bírod legalább addig, míg kimegy a másik nő? Aztán attól megkapja az infót, hogy mi is van kint igazából.
2011. júl. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
100%

Az asztaltáncba beletartozik az is, hogy el kell menni férfiakkal akik kiválasztanak.

Ezt "elfelejtette" hozzátenni a nő?

Ráadásul szerződés sincs??

Örülhet, ha kapni fog egyáltalán pénzt a szolgáltatásaiért meg az útlevelét/személyijét nála hagyják.


És azt is jobb ha tudod, az ilyen élethez szinte kötelezően hozzátartozik a kokain használata.

Máshogy nem is bírná az ember.


Hacsak nem egy könnyűvérű család vagytok, én kézzel-lábbal próbálnám visszatartani a lányod amíg nem késő.

Inkább téged utáljon pár hétig, mint tönkretegye magát egy életre.

2011. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért, de ha van szerződés, akkor az mitől véd külföldön idegenek között egy 18 éves lányt? Úgy leszarjár a szerződést, mintha nem is lenne. Hol éltek?
2011. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
94%

Amit tehetsz:

Felkeresed az illetőt, akivel megy.

KOMOLYAN, a döntését tiszteleben tartva próbálsz beszélni a lányoddal. Ilyenkor már nagyon nem jön be az a stílus, hogy "hát ilyennek neveltelek én, büdös kölke?!" Ellenben, ha őszintén elmondod neki, hogy "lányom, féltelek, de ha ez a döntésed, akkor nem tudok mit tenni, imádkozom, hogy ne essen bajod", az szerintem sokkal többet használ.


(OFF: Bocs, de engem 2. mondatod zavar egy kicsit. Értem, hogy magadat hibáztatod, de lehet, hogy éppen amiatt, hogy hiányzott egy apa, nem sikerült rendesen megnevelni, bármilyen példát is mutattál. Amúgy pedig a "példa" nem mindig úgy hat, ahogy a szülők szánják, gyakran fordítva sül el...)

2011. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
62%
mi lenne ha nem engednéd?jó 18 éves én 19 vagyok és szinte sehova sem engednek még a b.nömhöz sem..mind1 de ez nagyon durva ha elengeded itt nagy bajok lelki traumákis érhetik!
2011. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg, hívd meg magadhoz a 29 éves nőt, beszéljétek meg hármasban. A hivatalos papírok ellenőrizd le nála.
2011. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsó előtti napon dugd el a személyijét és amikor utazik kérdezz rá: Megvan minden? Fogkefe? Fésű? ... Személyi?. Anélkül nem megy úgysem. Amíg másikat csináltat, addig is itthon marad.
2011. júl. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
100%

Először is: Van olyan eset amikor nem a szülő hibája!!

Gondolom egyrészt a pénz miatt megy ki,másrészt pedig mert otthon nem a legjobb neki.És nem lehetne rábeszélni,hogy valami más munkát nézzen,akárhol,Londonban,vagy Cipruson,bármit,csak ne olaszországban és ne ilyesmit!!!Nem fél???????Próbálj vele higgadtan beszélgetni,hogy merjen veled beszélni,és tudja hogy számithat rád!! Ha ki is megy tudja hogy hazajöhet,és várni fogod,meg mellesleg kereshetnél neki a neten történeteket,ahol ugyanilyen fiatal lányokat csábitottak külföldre ugyanilyen kedves nők mint az ő uj barátnője,és hogy mi lett a vége!! Ha ki is megy az a lényeg hogy biztonságban legyen,tudja a számokat kiket mikor miért kell felhivni ha baj van,ha nem olyan tipus akkor ugyis hazajön 2 hét után,ha meg igen,akkor tényleg nem tudsz semmit sem tenni.

2011. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!