Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves lányom, jövőhéten...

A 18 éves lányom, jövőhéten utazik Itáliába táncolni. Teljesen kétségbe vagyok esve,2 húgával együtt egyedül neveltem őket, nem ez a példa volt előtte, és mégis ez lett. Mit tehetnék még? Lebeszélni, meggyőzni nem tudtam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 A kérdező kommentje:
Igen az a nő már megjárt 1-2 országot.Másra nem számíthatok,se szüleim,az apjuk több hónapja eltűnt,de a középső lány azért folyamatosan rágja a fülét,a kicsi még nem(3 éves)10:04-es te mit tudsz egyáltalán,szted ha a lány vmi bővebbet elmondott volna arról a nőröl,itt vitáznák veled?elutasít minden kérdést ami erre vonatkozik,mert tudja hogy megakadályozám a tervét
2011. júl. 2. 10:17
 32/81 anonim ***** válasza:
87%

"Nem azért, de ha van szerződés, akkor az mitől véd külföldön idegenek között egy 18 éves lányt? Úgy leszarjár a szerződést, mintha nem is lenne. Hol éltek?"


Én írtam a szerződést, és azért, mert egyik barátnőmet azzal lehetett maradásra bírni. Azaz kapott egy kamuszerződést, hogy fel kell lépnie itt-ott, aztán azt hazavitte, megmutatta otthon, szülei majdnem kiröhögték, hogy egy ilyen szerződésnek hisz..végül meggyőzték az indulás előtt 2 nappal, hogy mi ez..de előtte ő is naív volt, hiszékeny.

2011. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
100%
A lányod tisztában van vele,hogy mit takar pontosan ez munka?
2011. júl. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
Ahhoz ragaszkodik,hogy táncolnia kell csak,nem fogadja,el hogy az asztaltáncba más is beletartozik
2011. júl. 2. 10:34
 35/81 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarod neki megmutatni ezt a kérdést, és a válaszokat?
2011. júl. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
97%

Hidd el TAPAAZTALATBÓL beszélek!!

Úgy mégy ki, hogy csak táncolni kell, aztán persze ott rögtön kiderül, hogy nem csak...

És a drogok.

Nem kényszerítenek rá, hogy kokainozz, de mindenki körülötted ezen él és rájössz hamar, hogy ezt az életet másképp nem lehet épp ésszel kibírni.


Mutasd meg neki a válaszokat, márha elolvassa egyáltalán.

2011. júl. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:
de igen,csak valószínű a 09:47-es hozzászólásnak hinne,nem a többiekének.Mindenesetre megmutatom,mert azért bízom is az eszében,hogy talán mégis megjön neki
2011. júl. 2. 10:39
 38/81 anonim ***** válasza:
92%

szegényke, ez tényleg kemény dolog:( krokodilkönnyek sem hatják meg?ha őszintén, szépen és nyugodtan leülnél vele beszélni?bár biztosan megvolt ez is már:(

ha vannak nagyon jó barátai, össze kéne hívni őket, hogy szervezzetek vmi közös meglepi buli szerűséget azzal a címmel, hogy maradjon itthon, nekik hátha megenyhül...

azért az a lány, 29 évesen érettebb, és lányod fiatal hozzá képest, könnyen mindenre rábeszéli, jártas a dolgokban, én is félteném a lányod a helyedben:(

hát nem tudom mit lehetne tenni...vagy beszigorítasz, hogy nem adsz semmit az úthoz, nem vihet magával semmit...de hát az a baj, hogy ha annyira akar akkor is elmegy, és lehet, hogy mégjobban magadra haragítod, nem tudom...

várj és ha ( ez most lehet egy jó nagy butaség lesz, de azért leírom ) vkit felfogadnál, hogy adja ki magát vki fontos embernek, aki az ilyen futtatott lányok jogaival, védelmével foglalkozik, és "véletlen" megjelenne nálatok, de úgy hogy nem legyen feltűnő, és rajtad se látszódjon, hogy benne vagy a dolgokban, és akkor az a vki beszélne a lányoddal, hogy pl. ezekben és ezekben az országoban ( itt több országot is fel lehet sorolni, hogy ne legyen feltűnő ), Olaszban is miket csinálnak, és mondaná, hogy már pár lány ment ki, és rettenetes, ami ott van, és kicsit elijesztően beszélne a dolgokról, hátha rá hallgatna...

ha nem sikerül valódi szakembert felkérni, akkor vki ál névjegykártyával, vagy vmivel biztosan vki segítene, vagy nem tudom, persze most lehet ez hülyeség, amit írtam, de ilyenkor már minden ötlet jó lehet vmire:)

csak ugye ezt jól meg kell szervezni, meg akkor előtte nem szabad nagyon sokat beszélni erről a táncos dologról, hogy az se legyen feltűnő...

nemtudom, nagyon sajnállak, hogy ezeken kell keresztül menned, de légy erős, és kitartó, többet nem tudsz tenni, és szerintem amiket mások írtak sértő szavakat ne is törödj velük:)

sok erőt kívánok neked és találd meg a megoldást!

remélem segítettem:)

2011. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked,bárcsak a lányom is elhinné,ha megnézi!
2011. júl. 2. 10:44
 40/81 A kérdező kommentje:
Erőt adtok,amiket leírtatok,mindent kipróbálok
2011. júl. 2. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!