Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves lányom, jövőhéten...

A 18 éves lányom, jövőhéten utazik Itáliába táncolni. Teljesen kétségbe vagyok esve,2 húgával együtt egyedül neveltem őket, nem ez a példa volt előtte, és mégis ez lett. Mit tehetnék még? Lebeszélni, meggyőzni nem tudtam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
12%
Mondom, HA nem száll el az agya, HA nem lesz drogos alkoholista, HA képes félretenni a pénzből. A 9X% sajnos valóban nem ebbe a kategóriába tartozik.
2011. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek olyanokat is, akik raktak félre, van kocsi, lakás, de az életszínvonalról nem tudnak lemondani,40 évesen is ezt csinálják, nem tudnak visszailleszkedni.Se gyerek, se társ,de tök jó a Gucci cucc, persze nem dicsekedve mivel szerezve.
2011. júl. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
85%
Ne bántsátok nem biztos,hogy ő tehet róla.Sok fiatal lányt csábít ez a munka, mert, csak a szép dolgokat mutatják nekik, meg azt, hogy "5 év múlva kiszállhatsz, meglesz mindened, nem úgy kell élni, mint a szüleidnek".A lányodnak komolyan el kéne beszélgetnie egy kiöregedettel.Szerintem a 90%-uk visszacsinálná.
2011. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
44%

07-02 15:31

a Keleti Györgyit én úgy hallottam "haza menekítette"az apukája, mert Olszban lecsukták volna évekre.

2011. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
69%

igen sok lányt csábít a munka

nem mindegy a kor

25 feletti lányok már tényleg lelki sérültek - én is dolgoztam köztük

egyik azért csinálja, mert: "8 évig voltam hű és jó kislány, megtettem mindent és erre átvertek"

másik csajon látszik, hogy bújik minden hájfejhez melon kívül is - tehát mindegy már, csak szeresse valaki

harmadiknak a nagy szerelme, vitte bele a szakmába, ő meg nagy vagányan mindent bevállal őérte

negyedik akinek soha semmire nincs pénze, szegény család poronytya- ez a legeslegtöbb típus


ha ilyen nő megtalálja az igazit, nagyon fogja értékelni.

ezért hát a mondás, qrvából lesz a legjobb feleség.

2011. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
12%

ha meg nem találják meg az igazit, a munkából összegyűjt lakásra meg nyugdíjra, én nem ismerek olyat, aki drogozik, de nagyon sok alkoholista, vagy afelé halad.

ez meg szakmai ártalom.

ha jó a főnök, viszi őket méregteleníteni, meg ellátja kajával őket rendesen.

2011. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
69%
Sikerült meggyőzni, hogy ne menjen? Vagy elment mégis?
2011. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok segítő választ! A lányom végül kiment Olaszba...mindig nagyon aggódok miatta mert karácsony után megy haza! Ő abba a kategóriába tartozik akinek elég jó a felelősségérzete és a munka sem átverés volt! Nem Tabledance hanem egy sima discoba ment táncolni aminek megadta nekem az adatait meg a nővel is megismerkedtem aki segített neki ebben! Azóta a lányom elképesztő sok pénzt küld haza nekem és a tesóinak nélküle már valsz nem lenne áramunk sem! Mostmár kezdem elfogadni és inkább segíteni neki mert sokmindent azért tesz hogy nekünk jobb legyen! Még1x köszönöm nektek!
2011. dec. 16. 09:33
 69/81 anonim ***** válasza:
70%
Sok szerencsét!!!!!!!!! Abban hogy semmi ne forduljon rosszabra,és ne kezdjen el lefelé menni azon a bizonyos létrán.
2011. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem akarlak bántani, de csak tánccal olyan hú de sok pénzt nem tud keresni, főleg nem Olaszban. Azért figyelj rá.
2011. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!