Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves lányom, jövőhéten...

A 18 éves lányom, jövőhéten utazik Itáliába táncolni. Teljesen kétségbe vagyok esve,2 húgával együtt egyedül neveltem őket, nem ez a példa volt előtte, és mégis ez lett. Mit tehetnék még? Lebeszélni, meggyőzni nem tudtam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
100%

*ja és az a "szakember" azzal a címszóval is mehetne, hogy körbejárja azokat a házakat, ahol felnőttkorúak már vannak, mert készülnek kampányolni is ezekért a lányokért, akik kimentek, hogy mennyire veszélyes...

remélem sikerül megoldanod ezt az egészet és lányod nem megy ki táncolni:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:
Annyira rendesek vagytok!!!mennem kell a gép elől,de amint fejlemény lesz,megírom.Köszönöm mindenkinek,így ismeretlenül is a segítséget,tudjátok ezekre az érzésekre,amik lejátszódnak most,megfelelő szó nincs.
2011. júl. 2. 10:54
 43/81 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, sikerül meggyőznöd! Majd írj, ha van fejlemény.
2011. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%

Talán némi infó nyerhető erről az oldalról:


[link]

2011. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 A kérdező kommentje:
Ezt még le kell írnom,az ominózus nő,a lap-dance.hu oldalon,a fórumozók között szereplő Izacica.
2011. júl. 2. 11:05
 46/81 anonim ***** válasza:
100%
Abból a szempontból ez szerencse, hogy talán jobban rá tudsz keresni!
2011. júl. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
92%
Biztos naiv kérdés, de nem lehet a rendőrséghez fordulni, vagy bármi hivatalos szervhez? Megnéztem azt az oldalt, a nő gyakorlatilag lányokat toboroz..
2011. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
93%

az a baj, hogy a lányod még nagyon fiatal és naív, és elhiszi amiket mondanak neki, hogy csak tánc, meg sok pénz... aha, persze.


az elején még kedvesek lesznek vele, hogy nincs-e kedve elmenni meginni egy italt ezzel vagy azzal a férfivel, de ha egy ideig nem áll rá, lehet, hogy kényszeríteni fogják, és a végén prostítúció lesz belőle.

2011. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
81%

Na ez az Izacica is merő IQ bajnok..."hej"... Bocs az OFFért.

Viszont szerintem a lányod nem tudod megállítani semmivel.Az egyik ismerősöm Angliába ment ki...onnan Írország, most pedig Amerikában él. Oké, csudajól él az tuti. Férjhez ment (21évesen) egy pasihoz, csakhogy megkapja az állampolgárságot(?) vagy a zöld kártyát (nem emlékszem melyiket). A szülei tönkre mentek a dologban. Az a lány se hallgatott senkire. Most pedig csak ál-barátai vannak, senki nincs mögötte. Ha hazajönne véletlenül, senki nem várná. Szerintem mond el ezt a lányodnak, hogy sok sok embernek meg lesz róla a véleménye, ami nem lesz pozitív. Az ismerősöm is a kritikákba roppant bele...valamint a családja elutasításába. Oké, az anyja beszél vele, de a tesója és az apukája tudomást se vesz róla. Mond neki, hogy ha ennyire külföldre akar menni próbálkozzon valami biztonságosabb melóval, pl: legyen au pair. De semmiképpen ne menjen táncolni!!!

2011. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
91%

Próbálj meg hatni rá, olvass utána statisztikáknak. Nézesd meg vele a Lilja 4-evert (tanulságos, megrázó film).


Magyar és kelet-európai lány CSAK táncolni nem kell külföldre. Talán felfogja ésszel, hogy sima táncos melóra lenne Olaszországban is bőven elég csinos és tehetséges jelentkező. Jó, elhiszem, hogy van egy töredéknyi kivétel, de mennyi a valószínűsége, hogy a lányod melója lenne az?

A csaj, aki hívja, lehet, hogy a szokásos "mézesmadzag" hülyítést alkalmazza, a lányoknál, akiket kivisznek k*rvának, mindig van egy kedves, megbízható "barát/barátnő", aki biztosítja az áldozatot, hogy tiszta meló, ő is volt, tök jó, stb. Ez a beetetés, ezzel altatják el a gyanakvást.


Keress rá neten, és olvastass el vele esettanulmányokat. Elég rémisztő dolgokat találni.


A csajt, aki hívta, próbáld meg megkeresni személyesen is, nyomoztass utána. A helynek is, ahová menne.

2011. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!