Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 18 éves lányom, jövőhéten...

A 18 éves lányom, jövőhéten utazik Itáliába táncolni. Teljesen kétségbe vagyok esve,2 húgával együtt egyedül neveltem őket, nem ez a példa volt előtte, és mégis ez lett. Mit tehetnék még? Lebeszélni, meggyőzni nem tudtam.

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 09:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is még az is jó ötlet ( ha már semmiképpen nem lehet lebeszélni erről, csak akkor ) hogy pl. baby sitternek menjen ki, és elmondani, hogy sokkal jobb, mert nem kell éjszakázni, nem kell "olyan" életet élnie, nyugis, és még szép is az a szakma...persze ennél is jól utána kell nézni hogy megy ki, meg hova, mert aztán ennél is olvasni jó kis átverésket...ez a külföldi munkánál nagyon óvatosnak kell lenni...
2011. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
11%
nem olvastam el a kommenteket, de nyugtatásul annyit szeretnék írni, Olaszban büntetik a prostitúciót, így ott biztos csak táncolni fog és nem fajzul el, legfeljebb lecsukják, mint a nem tudom kit, aki a tv-ben volt, akinek az apukája hadügyes, és ő menekítette haza, nagy port kavart nemrég.
2011. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%

13:16-os: "Olaszban büntetik a prostitúciót, így ott biztos csak táncolni fog és nem fajzul el, legfeljebb lecsukják,"

Olaszországban nem büntetik a prostitúciót.

Keleti Györgyit (az apja hadügyminiszter volt) nem csukták le, előzetesben volt Olaszországban, onnan hozta haza az apja. Nem amiatt perelték, hogy prosti, hanem prostitúció elősegítéséért (beszervezett lányokat és intézte a kinti dolgaikat) Pont azért hozták haza, mert ha már itthon ítéletet hoznak az ügyében, akkor Olaszországban nem vonhatják ugyanazért felelősségre. Itthon meg csak felfüggesztettet kapott.

Biztos, hogy nem csak táncolni fog.

Az pedig nem hiszem, hogy nyugtatná az anyukát, hogy lecsukják Olaszban a lányát. Nem mindenki rendelkezik olyan kapcsolatokkal és összegekkel, hogy ki tudja hozni az előzetesből a gyerekét.

2011. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
36%

Nevelés kérdése. Engem megneveltek, eszembe se jutna külföldre menni kuv@lkodni!!!


Ezt a választ te írtad.


Ez a válasz 30%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:37



Ezt én írtam. Azóta csak az első 2 oldalt olvastam, de ha asztaltánc, Olaszország, akkor az mégiscsak valamiféle kurv@alkodás, miért kellett lepontozni????????

2011. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
10%
Rengeteg magyar lány megy ki Olaszba prostinak.. Most mit mondjak, süsse inkább a hamburgert 60 ezerért? Ott naponta megvan ez a pénz.
2011. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
15%
Ha okos és nem veri el a pénzét akkor 5 év alatt egy ilyen helyen megalapozta az Életét..
2011. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
94%

"ma 17:45"


De mi lenne az 5 év alatt és után?


Ennyi lenne az Élet?

2011. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
2%
5 év alatt meg tud keresni annyi pénzt, hogy nem kell többet dolgoznia.
2011. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
100%

várom a fejleményeket.....

remélem sikerült rávenni hogy ne menjen ki.

2011. júl. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
91%
Én rengeteg ilyen lányt ismerek a munkámból kifolyólag, általában nem sok idő és nem csak táncolnak. Pár év múlva, amikor már nem új dolog, hogy költhet mindenre, és észreveszi, hogy a pasik többsége kihasználja, mert normális nem fog vele szóba állni, a munka miatt, vagy drogozni, vagy inni fog,pénze ugyanúgy nem lesz, ráadásul kinézetre már le se tagadhatja mivel foglalkozik, akkor majd megbánja.Egy-két kivétellel, akiknek sikerült egy pénzes pasit kifogni, mindegyik egy lelki sérült,csak a látszat a fontos nekik. Az egyik lány mesélte, hogy egy nap Olasz o.-ban 28 kuncsaftja volt egy nap.
2011. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!