Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményre és tanácsra lenne...

Véleményre és tanácsra lenne szükségem. Szerintetek? Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

A párom belefogott egy vállalkozásba ami nagyon sok időt vett igénybe, kb 1 hónapja dolgozik és 24 órából 25 órát dolgozik. Ez idő alatt egyszer találkoztunk 20percre amíg ide jött és megittunk egy kávét.

Össze is vesztünk és még mindig nem vagyunk "úgy" kibékülve, de beszélünk. Csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, de próbáltam kiengesztelni.

Azóta ha felhívom vagy ha ő felhív próbál belém kötni, hogy önző vagyok meg ilyesmi.. Rajtam tölti ki a munka dühét,úgy beszél velem, mint a kutyával néha. Azt mondja, hogy 2-3 hét is lesz egy kis szabad ideje.

Összegezve 1 hónapja nem találkoztunk és minden alkalommal elmondja, hogy nem vagyunk kibékülve, mert lelkileg kikészítettem és nincs ideje ezen gondolkozni. Mi a véleményetek?


2011. júl. 14. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is mindig az fàj, hogy rajtam tölti ki a bosszùjàt, pedig én aztàn tényleg türelmes voltam és vagyok hozzà.

Tudod miért? A férjem annyira meg akar felelni a munkàjànak, hogy hibàzni nem akar és bizony ez elöbb-utóbb feszûltséget okoz nekik belülrõl.

Ha vele akarsz maradni és eltûrni ezeket a lekezelõ dolgait, akkor légy türelmes vele, ha nem akkor lépj, mert te is belefàradsz.

2011. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
A gond, hogy EGY KEDVES SZAVA NINCS amíg én nyalom a seggét és lessen kívánságait. Minden fontosabb nálam, egész nap autót vezet, néha én is elmennék vele addig is együtt lennénk, de nem! Folyton azzal foglalkozik, hogy én támadom, pedig ez nem így van. Minden szavamba keresi a rosszat.
2011. júl. 14. 17:09
 23/62 anonim ***** válasza:
28%

ha a nő folyamatosan nyavajog,h milyen rossz neki,közben meg a fenekén ül és siránkozik, a helyett h támogatná a párját akkor az önző. nem a lábát törli belé. a kérdező leírta h "minden alkalommal elmondja, hogy nem vagyunk kibékülve, mert lelkileg kikészítettem és nincs ideje ezen gondolkozni."

ezen kéne elgondolkodnia a kérdezőnek. mert megbántotta a párját,és nyilván mélyen ha a fiú ezen nem tud túllépni, e mellett még dolgozik is folyamatosan,fáradt és nyűgös,akkor ki az önző?


csúnya dolgokat vágott a fejéhez csak mert a másik éjjel-nappal melózik? ez indok? szóval ki az önző? a hisztis? ki az aki nem érti meg a párját,aki nem áll mellé?

2011. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
28%
akkor csak egyet tehetsz: szállj magadba de őszintén!! először azt kell megértened h TE miben vagy hibás. aztán nézheted h ő miben az. jó ha van olyan barátnőd,aki pl szemedbe mondja a valóságot és el is tudod tőle fogadni még akkor is ha az rád nézve negatív
2011. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
Nem nyavalygok. Mindegy mit mondok neki, semmi nem jó. Tegnap megkérdeztem este, hogy hiányzom e neki, erre ő elküldött a pibe
2011. júl. 14. 17:13
 26/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát eddig én azt irtam h támogassad, meg blá blá..De amiket irsz abból kiderül, h sokat nem jelentessz számára. Ne haragudj nem megbántani akarlak, de ha még az útra se visz magával, h legalább akkor dumáljatok, meg láthasson téged, akkor tuti h nem érdekled. Mármint én elképzelem a te helyzetedbe magam (magunkat). Hát együtt élünk 5 éve és bármi dolga van a másiknak, akkor is együtt megyünk, ha tehessük. És ha ezt is elveszi tőled akkor nem jó valami. Mert ha érezne valamit, akkor legalább még tiszteletből is elvinne magával, h tudjatok beszélgetni, találkozni..stb..hogy lehessetek együtt.. Én mostmár azt mondom amit mé sokan itt..hogy nem keresném többet..Ha magától megváltozik és észreveszi magát akkor jó..
2011. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem küld el melegebb éghajlatra, ha legközelebb ezt csinálja, talán észreveszi magát.
2011. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem mondja, hogy nem békültünk ki, de nem is fogunk. Ennyi lenne, vagy nem hívna vissza. Ha nem jelentek neki semmit.
2011. júl. 14. 17:15
 29/62 A kérdező kommentje:
A munkát kezdem megszokni, mert én is találok más elfoglaltságot, de ettől függetlenül hiányzik meg minden, de a többit nem tudom elfogadni.
2011. júl. 14. 17:17
 30/62 A kérdező kommentje:
Most valami indokkal sikerült ide csalogatni, bár estére jön, mert ugye vannak fontosabb dolgok. Lemondom a vasárnapi szülinapot szerintem. Ha szeret úgyis keresni fog...
2011. júl. 14. 17:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!