Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog amit édesanyád vagy édesapád mondott neked?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:51
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyszer véletlenül levertem a kezemmel apám műszerét az asztalról.És azt mondta dögöljek meg és takarodjak.Azóta eltakarodtam,14 évesen és kész.Élem életem,kb 1 évig nem is beszélt velem,azóta nagyon bánja,pedig sose volt gond otthon...:S

Jó igen,eltörtem egy 150 ezres kütyüt

2011. szept. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
És hova mentél?
2011. szept. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim válasza:
100%
"Inkább nyeltelek volna le.."
2011. szept. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
Na ez sem rossz...Azt hittem csak engem aláznak.
2011. szept. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
94%

Anyámtól gyerekként ezt kaptam:"Úgy nézel ki,mint egy rakás szerencsétlenség!"Hát,ebben igaza van...

"Sosem viszed semmire!"Ebben nem lett igaza.Azóta szerencsére rengeteget javult a viszonyunk és ezekért a megjegyzésekért bocsánatot kért.

Apám,még mielőtt elváltak volna,nem mondott ilyesmiket,csak ütött.Nem beszélek vele,és hála az égnek 4 éve nem láttam.Öcsémre anyu háta mögött azt mondta,hogy nem az ő fia.Megjegyezném,hogy tiszta apja az öcsikém(mármint kinézetre),a hasonlóságot le sem lehetne tagadni.Szerencsére személyiségre ezerszer jobb.24/L

2011. szept. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "senki proli" vagyok.
2011. szept. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

"Dögölnél már meg!"

"R!bancos Kurv@"-12 évesen...

"Elástad magad, a szememben egy senki vagy"-szintén 12 évesen...

S voltak ennél még cifrábbak is...


Aztán majdnem megdögöltem... S nem örült neki annyira :)


De most elég jó a kapcsolatunk.


21L

2011. szept. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Senkiházi, kis ingyenélő k.csög!, meg hasonlókat! Ha mindet leírnám, az egész nap rámenne! Apám is vágott hozzám "kedves" mondatokat!
2011. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

anyám: te mocskos k..va, minden este elmész k...ulni (mert 20 éves létemre szombatonként el merek menni a barátaimmal bulizni).

meg hogy: véletlen baleset vagy, rohadtul meg is bántalak.

2011. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

Én elmentem egy osztálytársamhoz 1 hónapra,aztán egy másikhoz még 1.5-re mind2 család szeretett,végül találtam hétvégi munkát így ott maradtam náluk továbbra is de fizettem,nem sokat-de azt mondták így jó lesz.Aztán a hétvégi munka átnőtt estire is..és végül főállásban azt válalltam elmentem esti suliba,közben leérettségiztem,már saját albérletben laktam.Aztán felvettek a BME-re,ingyenesre,most a megtakarított pénzemen éldegélek:)van még elég:D keveset eszem,vizet iszom jól öltözködöm:D

tök jó életem van és nem döglöttem meg -.-

2011. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!