Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog amit édesanyád vagy édesapád mondott neked?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 23:51
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért szültelek, hogy apád ne legyen katona!


(3. gyerek vagyok, akkoriban, ha az embernek 3 gyereke volt nem vitték katonának)

2011. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%

- Életem kudarca vagy

- gnóm vagy

- hallottam amint a hátam mögött azt mondták a 18. szülinapom előtt, hogy gyámság alá kell tenni, mert engem bármilyen hülyeségbe be lehet rángatni

- büdös nekem a munka ( és mindezt azért mert otthagytam egy olyan helyet, ahova mindennap gyomorgörcssel mentem bve, és majnem sírva jöttem haza

2011. szept. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
92%

Van egy alapbetegségem, ami tlejesen tünetmentes, de ha kijön, akkor nagyon szenvedek tőle. Egyszer egy ilyen alkalommal megkérdeztem anyumtól, hogy akkor is bevállalt volna, ha tudja, hogy apámnak ez a betegsége van és én örökölhetem?

Azt mondta, akkor nem. Ez nagyon fájt, de tudom, hogy csak amiatt mondta, mert rossz neki látni a szenvedésem. Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, de ez rosszul esett tőle.

2011. szept. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

1. Teged elcsereltek a szülöotthonba.

2. ( ha sirtam ) Nagyon tudol szineszkedni.

3. Takarodjal innen a gyermekeddel együtt. ( csak latogatoban voltunk nala a kisfiammal )

4. Anyosomnak mondta, ket nappal az autobalesetem utan, amikor en komaban feküdtem az intenziven, töle 1500 km - re, egyebkent nem jött ki hozzam, pedig nem lehetett tudni tulelem e: - Ha meghal, abba bele kell törödni.

Ennyi, egyetlen könnycsepp nelkül.

2011. szept. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim válasza:
100%

Apa: "Te nem az én lányom vagy, kinek a vére vagy te!?"

Anya: "Gonosz,undorító 0 senki szar vagy bárcsak megse születtél volna"


Nem bánták meg sokszor hallom tőlük ezt és hasonlóakat olyan sokszor h már immunis vagyok rá de attól még tudom h szeretnek...

2011. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
100%

anyum mondta, hogy "nem lányt akartam, hanem fiút"

elég szarul eset és még mindig, nem vagyok vele rossz kapcsolatban, de ezért haragszom.

2011. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer azt mondta mérgében apum, hogy "Dö*ölj meg". Akkor nagyon sz*rul esett, magamra vettem, pedig tudtam hogy szeret, de mégis fájt. Mondjuk szerintem mikor kimondta ő is megbánta, láttam rajta...Azóta már meghalt :/


A nagyim meg valamelyik nap azt mondta mikor a tesómmal nem csináltuk meg amit akart, hogy "De sz*rok vagyok, hogy letettetek ilyen ócska sz*rok, nem tudom kire hasonlítotok?" Na mondom kössz -_-"

2011. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim válasza:
81%
Úristen.... kegyetlenek a szülők, végigolvastam. Akikkel így bánnak, huhh....meg se érdemelnek titeket..:(
2011. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem mentség az, hogy a szülő is ember. Mielőtt gyereket vállalt, végig kellett volna gondolni, hogy felnőtt-e a feladathoz, vagy továbbadja a sérelmeit.


Annyira kész vagyok, mikor ilyeneket olvasok. Egyszerűen hihetetlen, hogy vannak ilyen szülők.

A legdurvább dolog, amit az én anyukám mondott, annyi volt, hogy: "Vettel-nek drukkolok."

2011. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy a lányom!-ezt az alkesz apám mondta mikor elváltak anyuval és én még kicsi voltam, mert apám kitalálta, hogy anyámnak szeretője volt és én attól vagyok(ez nem volt igaz)
2011. szept. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!