Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámehet a kapcsolatunk, ha...

Rámehet a kapcsolatunk, ha mindketten mást akarunk?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 2 éve szedek gyógyszert, most mégis terhes lettem.

Nem akarom megtartani,egyrészt mert csak 3 hónapja vagyunk együtt, nem állunk úgy anyagilag, és félek hogy a fog.gátló miatt nem lenne egészséges.


A barátom (29) viszont hallani sem akar az abortuszról. (De azt elismeri,hogy anyagilag nem biztos hogy mindent meg tudna adni a gyereknek)


Ha nem találunk erre megoldást (azaz nem tudom meggyőzni hogy miért szükséges az abortusz) akkor erre rámehet a kapcsolatunk?


2011. szept. 27. 10:54
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz igy tanácsot adni,de ha már most nem tudtok közös nevezőre jutni mi lessz később.

1,nagyon kevés az a 3 hónap együttlét

2,ha beteg gyereket szülsz a férfiak 95% lelép

Akkor inkább most válald az egyedüllétet mint hogy olyasmire kényszeritsenek amit nem akarsz.Bocsi hogy negativokat irtam de tapasztalat, külömben abortusz ellenes vagyok csak józan ésszel is gondolkodom.

2011. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

ma 11:08


Nem ő hagyta el a gyereke anyját. Azért amit írtál igen durva feltételezés.

A gyereket meg rendszeresen látogatja és anyagilag támogatja. Persze nem tud vele napi 24 órát lenni, de igenis jó apa.

2011. szept. 27. 11:11
 13/53 anonim ***** válasza:
68%
A fogamzásgátlótól semmi baja nem lesz, a bátyám is úgy született semmi baja. Sőt, másik két embert is ismerek, aki úgy született, hogy az anyja szedte a bogyót és egészségesek. Viszont, ha nem találtok olyan megoldást, ami mindkettőtöknek megfelel akkor arra a kapcsolat rámegy. Ő egy életen át arra fog emlékezni, hogy megöltet a gyermekét. Durván hangzik, de így van sajnos. Ha megtartod, akkor meg te fogod magad rosszul érezni, mert nem akartál anya lenni, legrosszabb eset, ha ezt a gyerek is érzi.
2011. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, tényleg lehet, hogy elragadtattam magam. Azt viszont fenntartom, hogy három hónap együttlét semmi, arra nem szabad gyereket szülni. Meg sem ismertétek egymást rendesen.
2011. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
16%
Ha abbahagytad a gyógyszert semmi baja nem lenne a kisbabának. Rengeteg így fogant egészséges kisbaba van a világon.
2011. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
16%

a nőgyógyászod nem tudom melyik században felejtette el magát,ma már a leggagyibb tabi se veszélyes a gyerekre.

Öcsém is igy született :)

Keress normális dokit,ez fix.


A kérdésre már leirtam a válaszom,másoddikként.

2011. szept. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Csak tegnap délután derült ki, hogy terhes vagyok. (tegnap reggel még beszedtem a gyógyszert)
2011. szept. 27. 11:14
 18/53 anonim ***** válasza:
22%
Ha szabad megkérdeznem melyik fogamzásgátló mellett lettél terhes? mióta szedted? Mi volt egyáltalán a baj h teherbe estél mellette?
2011. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Csak tegnap délután derült ki, hogy terhes vagyok. (tegnap reggel még beszedtem a gyógyszert)
2011. szept. 27. 11:16
 20/53 A kérdező kommentje:

Cypromix, és 2009 május óta szedem...

Közben vége lett egy 2 éves kapcsolatomnak, de nem hagytam abba a gyógyszert.

2011. szept. 27. 11:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!