Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rámehet a kapcsolatunk, ha...

Rámehet a kapcsolatunk, ha mindketten mást akarunk?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 2 éve szedek gyógyszert, most mégis terhes lettem.

Nem akarom megtartani,egyrészt mert csak 3 hónapja vagyunk együtt, nem állunk úgy anyagilag, és félek hogy a fog.gátló miatt nem lenne egészséges.


A barátom (29) viszont hallani sem akar az abortuszról. (De azt elismeri,hogy anyagilag nem biztos hogy mindent meg tudna adni a gyereknek)


Ha nem találunk erre megoldást (azaz nem tudom meggyőzni hogy miért szükséges az abortusz) akkor erre rámehet a kapcsolatunk?


2011. szept. 27. 10:54
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos erre nagyon is könnyen rámehet a kapcsolat. Viszont azt tudni kéne mindenkinek és ez sokszor nagyon kemény lecke az élettől: egy gyerek vállalása, felnevelése két ember döntésének kellene, hogy legyen. Legyen bármilyen erkölcsi normánk, világnézetünk, egy ilyen döntést nem erőltethetünk rá a másikra, ezt tudni kéne a barátodnak is.
2011. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Rendesen szedtem, soha nem hagytam ki 1 szemet sem, és olyan gyógyszert sem szedtem ami gyengítené a fog.gátló hatását (legalábbis nem mondta senki)
2011. szept. 27. 11:20
 23/53 anonim ***** válasza:
38%
Köszi szépen a válaszod! Aztaa és gyogyszer mellett terhes lettél... a dokid nem mondott rá semmit, hogy miért???
2011. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Rögtön azzal kezdte, hogy miért nem szedtem rendszeresen a gyógyszert...

Csak azért nem értem, mert a 2 éves kapcsolatomban nem lettem terhes, most pedig 3 hónap alatt "sikerült"...

2011. szept. 27. 11:24
 25/53 anonim ***** válasza:
70%
Egy sima fájdalomcsillapító is gyengítheti a hatását!
2011. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
78%
Hát én a helyedben elvetetném, de a kapcsolatotok rá fog menni lehet.Magadat nézd és ne a pasit.A műhormonok károsan hathatnak a gyerekre, jól mondja a nőgyógyászod.Meg aki gyereket akar az abba szokta hagyni hónapokkal vagy akár 1 évvel is előtte, nehogy baj legyen belőle.A Te életed, egyszer élsz.Ha nem szeretnéd most ezt a gyereket akkor vetesd el és kész.Nem kötelező megszülni.
2011. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sürgősen válts orvost. Ezek szerint nem csak hozzá nem értő, de még bunkó is.
2011. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
Fájdalomcsillapítót sokat szedtem az elmúlt 1,5-2 évben...
2011. szept. 27. 11:27
 29/53 anonim ***** válasza:
39%
Akkor megvan miért lettél terhes.
2011. szept. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
39%
Hagyd ezt a palit, gyerekkel vagy gyerek nelkul. Ugy nez ki, gyujtogeti/gyujtogetne a gyerekeket kulonbozo noktol. Egyetertek veled. Az orvossag arthat rosszul a magzatra, de nem feltetlenul. Szerencsejatek.
2011. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!