Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális védekezés miatti...

Szexuális védekezés miatti veszekedés? Hogy küzdjem le a nőgyógyász fóbiám?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel elég sok vitánk van mostanában s már annyira kicsinyes, bosszantó az egész veszekedés, hogy a szex nyűggé válik. Kiveszett a meghittség, romantika. :(

Fogamzásgátlót szedtem sokáig mikor összejöttünk. Később sokszor voltam rosszul s mikor kórházban voltam (ő is jelen volt) közölték, hogy nem szedhetek hormontartalmú szereket mert embóliára megnő tőle a hajlamom, veszélyeztetett vagyok. Akkor azt mondta oké, legyen óvszer legalább míg más nincs.

Ez volt pár éve. Most már van babánk s a spirálra gondoltam. Terhesség alatt nagyon is hozzászokott, hogy neki dolga semmi, melengetheti a spermáit.

Engem meg annyira megviselt a szülés, hogy szinte fóbiásan félek a szülészettől, nőgyógyászoktól (vagy 10el volt dolgom) s az egész vizsgálat tömegtől, sírok még az emlékektől is.

Szóval testileg már lehetne de lelkileg összetörtem s nem megy rászánni magam. Halogatom 2 éve s maradt az óvszer.

Köszöni, ő már utálja, nem érdekli ha lesz is másik gyerek( mereven nem akarok többé) vagy angyalcsinálás,

könyörög mint egy kamasz, hogy anélkül, ha meg nem akkor besértődik. Próbáltam mást de kevésbé voltak hatékonyak.


Hogy értessem meg vele, hogy így már a szex se jó?

Igazán már csábítani se akar, vagy mi is nekem jó az ágyban. Ha felvetem viccesen a vibrátort vagy pettinget

dühöng s támadásnak véli, ha orgazmus könyvet olvasnék vele akkor meg szintén támadás neki. :(

Ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 17. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
94%
Legyél komoly egy percig. A férjemmel mi mindig is óvszerrel védekeztünk, most ne menjünk bele az okokba, de soha ki nem ejtené a száján, hogy inkàbb teherbeejt, aztán szüljek, vagy vetessem el... Azért ennyire ne tiszteljünk már egy álló farkat, férfiak milliói "kibírják" az óvszert, akkor a te nagyságos urad is megteheti.
2011. okt. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:

Igen, már felvetettem neki a párterápiát. Mondtam keresek hozzá embert, időpontot. "Ne, nem tudna megnyílni másnak.

Ne mert ő szeret nem kell nekünk, hát nem hiszem el/nem bízok benne?"

Így marad egyedül nekem. De ha egyedül én járok az az ő hozzá állásán hogyan változtat? :(

2011. okt. 17. 00:40
 13/64 anonim ***** válasza:
99%
Sajnos sehogy. Esetleg a félelmeidet el tudja hosszas kezeléssel simítani, de legyél őszinte magadhoz: nem marad benned örökre a tüske a mostani önző viselkedése miatt? Nem zavarna mindig a gondolat, hogy a bajban egyedül hagyott, hogy sem a tested, sem a lelked nem volt neki fontos? Itt jegyzem meg, hogy normális ember nem esik neki petting nélkül a húzódozó asszonynak, és főleg nem dühöng a felvetés miatt, hogy a feleséget is el kellene juttatni a csúcsra. Nem vagyok meggyőződve, hogy veled bármi baj van, de a párod rosszabb, mint egy 14 éves szűz fiúcska.
2011. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
100%

A férj az önző, semmi más nem érdekli, csak hogy neki jó legyen. Utálja sz óvszert? Miért? Rengetegen használják, az legalább nem okoz mellékhatásokat, mint a fogamzásgátló.

A férfiak nagy része természetesnek veszi, hogy a nők védekezzenek. A fogamzásgátló csökkenti a libidót, és az egészségre is veszélyes, trombózis hajlam egyebek.


Mit szólna, ha őt küldenék műtétre? EZ legalább visszafordítható állapotot eredményez:


Intra Vas Device:

Újabb, de hazánkban még nem elterjedt módszer az ondóvezetékbe helyezhető, szilikonból készült kis henger/dugó (IVD - Intra Vas Device). A műtétet helyi érzéstelenítésben végzik, a vasectomiához hasonlóan ekkor is csak néhány milliméteres metszést ejtve a herezacskó bőrén. Ha a páciens ismét gyermeket akar, a kis szilikonhenger egy újabb műtét során könnyen eltávolítható, így az eredeti állapot visszaállítható, és a férfi ismét nemzőképes lesz. A módszer hatékonysága nem éri el a vasectomiáét.

2011. okt. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
52%

[link]

Tessék, ez megoldás lehet nektek. De a párod attól még egy önző és primitív alak marad.

2011. okt. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nem tartja nagy dolognak a műtéteket, hogy téged lazán abortuszra küldene, ugyan menjen már ő vasectomiára!!!

Egyszer szólt volna be ilyet valaki, hogy "legfeljebb menjek abortuszra" - többet se nyúlt volna hozzám.

Érdekes, az én párom se hisztizik az óvszer miatt, én se szedhetek tablettát. Szerető férfi hajlandó megszokni. Próbáljatok ultra vékonyat venni, vagy több típust kipróbálni (nekünk a durex elite válik be)

2011. okt. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a férjed is sterilizáltathatná magát, ha annyira nem bírja a gumit...
2011. okt. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
45%

Én is rettegek minden orvostól,én is a félelem miatt nem voltam képes csak 1 gyermeket szülni.Mégis időnként legyőzőm a félelmem és megyek orvoshoz mert muszáj.Neked is muszáj lesz,mert a kötelező rákszűrésre el kell menned.

Az igazság az,hogy amikor én nagy nehezen elindultam a nőgyógyászhoz,csak az hogy oda kellett mennem már bepánikoltam.De amikor 10 perc után kijöttem,nem is értettem miért féltem ennyire.

Egyébként a gyógyszer minden nőnek megnöveli az embóliára való hajlamot.Nekem is mondat az orvos,hogy nem szívesen ír fel gyógyszert mert 30 év felett magasabb az embóliára való hajlam..(nem szedek tabit,de szándékomban van hamarosan mégiscsak felíratni)

Ne a férjedet hibáztasd,hanem gyűrd le a félelmedet,és menj el nőgyógyászhoz.Mint írtam egyszer úgyis el kell menned kötelezően rákszűrésre.

2011. okt. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
17%
a fóbia legyőzhető, a legjobb megoldás a sterilizálás lenne, az nem olyan mint a szülés, mert elaltatnak...de ha valakinek nem jó a sex gumiban, azzal nem tud mit csinálni, szóval te is lehetnél figyelmesebb, mert lehet h neki meg úgy nem megy...
2011. okt. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
5%
attol h te nem akarsz már gyereket, még történhet bármi,és a férjed akarhat-mástól. így neked kell elköttetni magad,nem neki
2011. okt. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!