Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális védekezés miatti...

Szexuális védekezés miatti veszekedés? Hogy küzdjem le a nőgyógyász fóbiám?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel elég sok vitánk van mostanában s már annyira kicsinyes, bosszantó az egész veszekedés, hogy a szex nyűggé válik. Kiveszett a meghittség, romantika. :(

Fogamzásgátlót szedtem sokáig mikor összejöttünk. Később sokszor voltam rosszul s mikor kórházban voltam (ő is jelen volt) közölték, hogy nem szedhetek hormontartalmú szereket mert embóliára megnő tőle a hajlamom, veszélyeztetett vagyok. Akkor azt mondta oké, legyen óvszer legalább míg más nincs.

Ez volt pár éve. Most már van babánk s a spirálra gondoltam. Terhesség alatt nagyon is hozzászokott, hogy neki dolga semmi, melengetheti a spermáit.

Engem meg annyira megviselt a szülés, hogy szinte fóbiásan félek a szülészettől, nőgyógyászoktól (vagy 10el volt dolgom) s az egész vizsgálat tömegtől, sírok még az emlékektől is.

Szóval testileg már lehetne de lelkileg összetörtem s nem megy rászánni magam. Halogatom 2 éve s maradt az óvszer.

Köszöni, ő már utálja, nem érdekli ha lesz is másik gyerek( mereven nem akarok többé) vagy angyalcsinálás,

könyörög mint egy kamasz, hogy anélkül, ha meg nem akkor besértődik. Próbáltam mást de kevésbé voltak hatékonyak.


Hogy értessem meg vele, hogy így már a szex se jó?

Igazán már csábítani se akar, vagy mi is nekem jó az ágyban. Ha felvetem viccesen a vibrátort vagy pettinget

dühöng s támadásnak véli, ha orgazmus könyvet olvasnék vele akkor meg szintén támadás neki. :(

Ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 17. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Igaz hogy régi a kérdés és a sztori, de végigolvastam, míg a repülő indulására várok. Nagyon sajnálom ami történt veled, és valahogy már az elején sejtettem hogy ez lesz a vége. Remélem hogy azóta megtaláltad a FÉRFIT, aki zokszó nélkül húzza fel a gumit.

2014. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Látom, hogy már egy régebbi kérdés, remélem kedves kérdező azóta kitetted a szűrét ennek az önző r*had*knak, aki egy pár mm-es gumin nyavalyog, mikor a társának meg az életébe kerülhet a tabletta szedése (a trombózishajlam nem játék). Nálunk a családban szinte mindenkinek volt érelzárósással kapcsolatos betegsége és valószínűleg öröklődik is, jól is néznénk ki, ha minden pasi így nyavalyogna. Persze kell kompromisszum, amit írtak, hogy spermicidet mondjuk lehet használni pesszáriummal kombinálva. Aki viszont kategorikusan kijelenti, hogy nem hajlandó gumit húzni, amikor te meg belehalhatsz a gyógyszerbe (lásd a különbséget az előnyök és hátrányok terén!), azt ott ki kell vágni a fenébe, nem évtizedeket leélni vele...
2016. jan. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:

Règ voltam ezen az oldalon de igen, megváltozott a dolog.

Ha nem is jó èrzèssel de normálisan, rendszeresen járok ellenőrzésre szerencsére minden rendben ezzel.

Fiam csodaszèp ès boldog nekem ez számít. Apával tartja a kapcsolatot, tavaly èv vège felè vègre abba hagyta s nem sîr tovább, remèlem talál magának valót akivel èlhet.

Nekem is lett azóta kapcsolatom ahol a vèdekezès, a mostoha gyerek, az odafigyelés nem probrèma, ha valami felmerül normálisan nem vitázva hanem èrvekkel lehet megbeszèlni.:) Mindenkinek köszönöm aki îrt

2016. máj. 22. 23:57
 64/64 anonim ***** válasza:
100%
A férj közli ezzel a szerencsétlennel, hogy inkább abortusz, minthogy a farkára húzzon egy óvszert. És a kérdező szégyellje magát? Bszki...
2017. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!