Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális védekezés miatti...

Szexuális védekezés miatti veszekedés? Hogy küzdjem le a nőgyógyász fóbiám?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel elég sok vitánk van mostanában s már annyira kicsinyes, bosszantó az egész veszekedés, hogy a szex nyűggé válik. Kiveszett a meghittség, romantika. :(

Fogamzásgátlót szedtem sokáig mikor összejöttünk. Később sokszor voltam rosszul s mikor kórházban voltam (ő is jelen volt) közölték, hogy nem szedhetek hormontartalmú szereket mert embóliára megnő tőle a hajlamom, veszélyeztetett vagyok. Akkor azt mondta oké, legyen óvszer legalább míg más nincs.

Ez volt pár éve. Most már van babánk s a spirálra gondoltam. Terhesség alatt nagyon is hozzászokott, hogy neki dolga semmi, melengetheti a spermáit.

Engem meg annyira megviselt a szülés, hogy szinte fóbiásan félek a szülészettől, nőgyógyászoktól (vagy 10el volt dolgom) s az egész vizsgálat tömegtől, sírok még az emlékektől is.

Szóval testileg már lehetne de lelkileg összetörtem s nem megy rászánni magam. Halogatom 2 éve s maradt az óvszer.

Köszöni, ő már utálja, nem érdekli ha lesz is másik gyerek( mereven nem akarok többé) vagy angyalcsinálás,

könyörög mint egy kamasz, hogy anélkül, ha meg nem akkor besértődik. Próbáltam mást de kevésbé voltak hatékonyak.


Hogy értessem meg vele, hogy így már a szex se jó?

Igazán már csábítani se akar, vagy mi is nekem jó az ágyban. Ha felvetem viccesen a vibrátort vagy pettinget

dühöng s támadásnak véli, ha orgazmus könyvet olvasnék vele akkor meg szintén támadás neki. :(

Ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 17. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
93%
én is elképesztőnek tartom, hogy egy ilyen pö.cs mellett még a nőnek kéne sterilizáltatnia magát (mellesleg ha csak egy gyerek van, meg sem csinálják) - a női körülmetélést ne csinálják meg a kérdezőn? azt nem javasoljátok? csak mer az lenne a csúcs!!!
2011. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
10.18 - egyetértek, én is ledöbbentem itt jónéhány válaszon. Eleve olyan férfinak, aki nem akar kielégíteni, semmi keresnivalója velem egy ágyban, nem hogy még áldozatokat hozzak miatta - erre meg egyesek erre biztatják a kérdezőt, tényleg agyrém!!!! (És mintha elengedték volna a fülük mellett, hogy nem csak a testi-lelki egészségére sz.arik a férj, de az orgazmusára is)
2011. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%

A nehéz szülések miatt kialakult súlyos nőgyógyász fóbia komoly pszichés traumára utal - ezért lenne érdemes elmenned pszichiáterhez.


A férjed húzza csak szépen fel a gumit. Legyen rád annyi tekintettel, hogy fóbiás vagy (mert ha elmégy dokihoz, az sem tesz csodát a fóbiával egy nap alatt), ha pedig nem, akkor hisztizzen, ahogy akar, nem kell vele lefeküdni.


A szeretkezés azt jelenti, hogy mindkét fél szeretné, mindkét fél vállalja a felelősséget, mindkét fél tesz a másik öröméért. Minden más szex címén csak önzés.

2011. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért szidjátok a kérdezőt!

Nem ő az önző, hanem a férje.

A gyógyszertől rosszul van, abortuszra nincs épelméjű ember, aki akarna menni, a spirál veszélyes, mi van még?

Pesszárium lenne a megoldás, de azt Magyarországon nem árusítják, nem tudom miért.

Még maradnak a Pharmatex termékei, esetleg.

Ezt próbáljátok meg, esetleg körbetelefonálhatnád a nagyobb gyógyszertárakat, hátha tudnak rendelni pesszáriumot.

A férjed meg egyszerűen önző.

Van olyan ember, aki nem szedhet tablettát.

Akkor ő mit csináljon, ha a férje nem húz gumit?

Szüljön minden évben, vagy járjon abortuszra?

2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a legnagyobb baj ott van hogy a kérdező elhúzta a mézesmadzagot párja előtt.magyarán felteteti a spirált és ezzel a védekezés megoldva,2éve húzza a dolgot ami azért valljuk be elég sok idő.


A nőgyógyászhoz előbb vagy utóbb el kell menned,ezt nem uszod meg.Első lépésként jelentkezz be,menj el egy általános vizsgálatra,szedd össze magad,nem muszáj felrakatnod a spirált ha nem akarod,de nőgyihez menj el.

2011. okt. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
27%

már bocsi de a pesszáriumot orvos írja fel,ő méri le a méretet.


szomorú h a dolog eltussolására bíztatjátok a kérdezőt legtöbben,és a férje ellen hangoljátok ahelyett h felráznátok h lépjen már ki a saját beteg,önző árnyékából

2011. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
10%

Utolsóval nagyon egyet értek, és a 0%-át fel is pontoztam.


A kérdező férje írna ide, hogy a felesége kedvéért már 2 éve gumit használ, és már elege van, mert NEM JÓ neki, a felesége viszont nem akar elmenni nőgyógyászhoz más megoldást keresni, mert fóbiája van, ....nem tudom, mi lenne a válasz.

2011. okt. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
15%

Kérj meg egy jóbarátnőt,vagy jóismerőst(aki nő persze),hogy menjen el veled egy jó nőgyógyászhoz!Ha kell akkor valaki javasoljon neked egy kedves nődokit.(én magánorvoshoz járok,de meg vagyok vele elégedve,13éves korom óta kell járnom,szóval nekem nincs egylátalán fóbiám!).

Tegyél meg ennyit legalább,te is tudod,hogy egyenlőre az a megoldás,ha berakatod a spirált.Másrészt ez csak pár ezer ft(+a behelyezés ára),míg egy doboz óvszer 700 ft(és csak 3 darab van benne...egy hónapban 10 doboz óvszer...hát már lehet is számolni).

2011. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

spirál pár ezer? jó kaszád lehet, ha 30-40 ezer nálad csak pár ezer forint


amúgy meg, a spirál felrakása nem teljesen veszélytelen, a gumi az

2011. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
7%
Még jó, hogy a kedves kérdezőnek nincs latexallergiája. Mert akkor már csak az orál maradna! Az meg milyen megalázó, leszopni egy férfit... pfuj xDD
2011. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!