Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális védekezés miatti...

Szexuális védekezés miatti veszekedés? Hogy küzdjem le a nőgyógyász fóbiám?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel elég sok vitánk van mostanában s már annyira kicsinyes, bosszantó az egész veszekedés, hogy a szex nyűggé válik. Kiveszett a meghittség, romantika. :(

Fogamzásgátlót szedtem sokáig mikor összejöttünk. Később sokszor voltam rosszul s mikor kórházban voltam (ő is jelen volt) közölték, hogy nem szedhetek hormontartalmú szereket mert embóliára megnő tőle a hajlamom, veszélyeztetett vagyok. Akkor azt mondta oké, legyen óvszer legalább míg más nincs.

Ez volt pár éve. Most már van babánk s a spirálra gondoltam. Terhesség alatt nagyon is hozzászokott, hogy neki dolga semmi, melengetheti a spermáit.

Engem meg annyira megviselt a szülés, hogy szinte fóbiásan félek a szülészettől, nőgyógyászoktól (vagy 10el volt dolgom) s az egész vizsgálat tömegtől, sírok még az emlékektől is.

Szóval testileg már lehetne de lelkileg összetörtem s nem megy rászánni magam. Halogatom 2 éve s maradt az óvszer.

Köszöni, ő már utálja, nem érdekli ha lesz is másik gyerek( mereven nem akarok többé) vagy angyalcsinálás,

könyörög mint egy kamasz, hogy anélkül, ha meg nem akkor besértődik. Próbáltam mást de kevésbé voltak hatékonyak.


Hogy értessem meg vele, hogy így már a szex se jó?

Igazán már csábítani se akar, vagy mi is nekem jó az ágyban. Ha felvetem viccesen a vibrátort vagy pettinget

dühöng s támadásnak véli, ha orgazmus könyvet olvasnék vele akkor meg szintén támadás neki. :(

Ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 17. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs. Biztos (majdnem biztos) csak a tabletta és az óvszer van (több orvost is megkérdeztem,egyöntetűen ezt mondták mind)"

ez azért nem teljesen így van, de alapvetően egyetértek veled

sajnos nálunk nem terjedt el a női óvszer és a pesszárium + spermicid verzió - amik majdnem azonos hatékonyságúak, mint a gumi ill a tabletta - mindenesetre nagy választék nincs védekezésben

2011. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
79%

JAJJJ EL SEM OLVASTA A VÁLASZOKAT4!!!


fŐLEG A FOGYATÉKOS 66%-ÉT.



1. ilyen köcsög alantas szar szemét alakkal LE SEM FEKÜDNÉK!

2. a pasi nyugodtan kasztráltassa magát ILYEN UNDORÍTÓ FÉREGTŐL NEM KELL TÖBB GYEREK

3. AZ EGY DOLOG H UTÁLJA AZ ÓVSZERT, de azt még nem említetted neki, hogy te jobban utálod azt HOGY Ő TÖK SZ*R AZ ÁGYBAN EGY NULLA SEMMI? ÉS OLY SZ*R HOGY INKÁBB SZEXELNÉL AKÁRKIVEL CSAK VELE NEM, MERT Ő EGY NAGY NULLA?



mONDD MEG NEKI: ELŐSZÖR IS: AMÍG EGY NAGY NULLA AZ ÁGYBAN ADDIG SZÓ SINCS SZEXRŐL. HA NEM TETSZIK NEKI ELMEHET ÉS AZT CSINÁL AMIT AKAR.


FÚÚÚ A FÖLD SZÉGYENEI AZ ILYEN FASZIK. EZEK NEM HOGY NŐT NEM ÉRDEMELNEK, CSAK EGY NAGY FA*SZT A SEGGÜKBE!

2011. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
86%

Itt egy lehetőség van:


A faszi IVARTALANÍTÁSA. De úgy, hogy csak hugyozásra használhassa.

2011. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
75%
én is arra a kúpra gondoltam amit szex előtt 10 perccel kell feltenni. Amúgy én nem akarlak egyikőtöket sem bírálni mert nem hallom mindkét oldalt. Szóval próbáljátok ezt ki .
2011. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:

Most jutottam csak géphez, bocsánat a hallgatásért.

Köszönöm a válaszokat, mind elolvastam.


Egy időben próbáltam a spermicid tartalmú kúpot de a betegtájékoztatója s a netes oldalak is max 40-60% ban tartották hatékonynak, inkább kiegészítő védekezésnek ajánlották s azt se sűrűn a mellékhatások miatt.

Ezért nem vált be nekem se.


Igen, már elkeseredésemben mondtam, hogy oké ott a sterilizálás neki. Az meg pláne a férfiassága elleni sérelem volt s totál kiborította. Azóta is emlegeti mint "bűnöm" a vitákban.

Hát miért nem én?! Mondtam, ez az ő döntése, de léteznek férfiaknak időleges injekciós kezelés is (bár nem tudom itthon van-e ilyen. Nem, az ő kicsikéit ne tegyem ki ilyennek mert mi van ha TALÁN ő se szedhet hormont!


Bár a szerelem még meg van de már nem azon a fokon lángol. Igazából azért is húzódott ilyen sokáig a dolog

mert az ő jelleme kifelé egy "anyuci fia" tipus, aki csendes, nagyon is szótlan, más dolog miatt még ennyire nem volt bajunk. Az a fajta aki helyett inkább minden el lett intézve s szerintem én is itt rontottam el. Így most is tőlem várja a megoldást.

Szerintem ezért kisebbségi komplexusa lehet s a férfiassága hiánya már hab a tortán, egy utolsó kör amiből nem enged. Pláne, hogy mióta gyerekünk van nincs orgazmusom.

Valahogy megváltozott. Szülés utáni időkben vettem síkosítót mert fájdalmas volt nekem s éreztem kell.

Ledöbbentem mikor erre azt hitte, hogy:

1, A nők mindenképp nedvesek.

2, Ha nem élvezi akkor nem nedves.

3, Biztos béna s én azért nem élvezek 2liter folyadékban úszva. :S Merthogy z a normális!

Magyarán én ezekkel a "segédeszközökkel" az ő szexképességeit akarom lebecsmérelni.

Na akkor erre már egy hónapig külön aludtam.

2011. okt. 17. 18:32
 56/64 A kérdező kommentje:
Most arra szurkolok, hogy egyik jó barátnőm is szülés - nőgyógyász területen fog elhelyezkedni. Talán hozzá talán elmernék menni mert nem vág olyan lenéző, "kis csótány vagy lopod az időm" hozzá állással mint néhány úr akikhez volt szerencsém. A párom jobb ha nem tudja meg mert még sok idő az s nekünk most van a gond.
2011. okt. 17. 18:55
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én megértelek, én sem szeretek nőgyógyászhoz járni, bár trauma nem ért, mert egy tündéri nő az orvosom. Szóval én azt javasolnám alaposan kérdezd körbe az ismerőseid tudnak-e valakit ajánlani, elsősorban nőt. Amikor pedig elmész hozzá, szépen elmondod neki a problémád, hogy félelmeid vannak, stb. Ha megértő és rendes orvos, nagyon fog vigyázni, és semmi bajod nem lehet, hidd el! Már csak az egészséged miatt is fontos lenne vizsgálatra járni.

A párod pedig nem kommentálnám, azt hiszem ezt a helyzetet neked kell megoldani, én biztosan nem maradnék vele ezek után.

2011. okt. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
22%
Nem értem a kérdezőt. Az egész problémának ő az oka és a férjet hibáztatja? Talán a férj a hibás, mert nem mer elmenni az orvoshoz vagy mert rossz szülése volt? Igen, nem túl kedves, de már ő is kikészült, jogosan! A problémát csak a kérdező oldhatja meg, mert hiába használnának gumit, az orvoshoz ígyis-úgyis el kéne menni előbb vagy utóbb tehát nem a gumi a fő gond itt! Attól nem lesz jobban igazad hogy a sok ősanya itt véd, ez csak megerősítés a tévhitedre.
2011. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
25%
Utolsóval nagyon egyet értek. A probléma itt nem a férj, nem is ez volt a kérdés, HANEM A NŐGYÓGYÁSZHOZ való hozzáállás.
2011. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Már rég voltam erre s gondoltam így év vége felé járva lezárok mindent amit lehet, hát leírom mi történt azóta.


Első sikerhírként elmentem nőgyógyászhoz. Csak beültem a várakozók közé egy nővérke barátnőmmel a munkája után reggel amolyan "felkészülésnek". Hát szét csúsztam, ki kellett mennem az épületből öklendezni aztán remegtem egy órát kint. Még két mentős is a közelben nézegetett ájulok-e vagy sem. Azóta voltam rutin rákszűrésen, lassan eldől felkérem-e az akkori orvosom magán dokinak is.


A védekezés nincs megoldva, már nem kell, nincs férj.

Míg én itt panaszoltam el a dolgot addig ő a kolleginának öntötte ki a szívét/farkát. Sikeresen 4hónapos "benyalom magam a családba" akciója keretében a nőci a gyerekünk babusgatta mikor nem láttam, s próbált hozzám is puhatolni. Csak nem tetszett az, hogy "na majd ő kézen fog s visz a nőgyógyászhoz" duma. Mivel a drága meg ezt írta sms-ben a férjnek.


Férj közben átváltott 10 majd 3 végül 1 perces gyorstüzelővé, így aknázva ki minden lehetőséget, hogy véletlenül se legyen nekem esélyem se az ágyban. Szóval nem értem a kollegina mit evett rajta de az a nő is megéri a pénzét mert közben 2 közeli munkatárs családjába (szintén ott dolgoznak a pasik) dobbantott be bugyi/farok felvágva.

Szóval szép volt mikor én naívan romantikáztam a párommal kézen fogva egy bulin, a barátnőm meg jön sírva s közli amit tud a nőről, a pasijáról, meg az én férjemről. Ha nem hiszem itt az sms-ek a pasija mobiljában, meg akkor már kivoltam szóval megnéztük a férjemét is. Ott kapott egy pofont nyilvánosan. Mert ő is így csinálta, nyilvánosan. Kb a fél cég tudta mit művelnek a kocsiban a parkolóban, köszöni ő ezt leszarta, nyilvánosan alázott.


Szóval lehet fóbiás vagyok s inkább a a félelmeimmel élek mint vele.

Fájt, s mai napig 0 az önbecsülésem, elhittem egy senki vagyok. De közben arra is rájöttem van még remény s inkább ha már kell őket utáljam (mert próbálkozna visszakúszni s nem szabad hagynom) mint magamat. Azt hiszem így kiadni magam több nem tudom mert a sok lyuktól huzatos lett a lelkem s minden kifolyt rajta.

Igen hibás vagyok tudom. De többé nem leszek Teréz anyu aki mindenkit pátyolgat, inkább leszek olyan akinek hiszti nélkül fog a pasija óvszert húzni vagy repül az első ilyen balhé után.

2012. dec. 27. 00:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!