Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexuális védekezés miatti...

Szexuális védekezés miatti veszekedés? Hogy küzdjem le a nőgyógyász fóbiám?

Figyelt kérdés

Van egy párom akivel elég sok vitánk van mostanában s már annyira kicsinyes, bosszantó az egész veszekedés, hogy a szex nyűggé válik. Kiveszett a meghittség, romantika. :(

Fogamzásgátlót szedtem sokáig mikor összejöttünk. Később sokszor voltam rosszul s mikor kórházban voltam (ő is jelen volt) közölték, hogy nem szedhetek hormontartalmú szereket mert embóliára megnő tőle a hajlamom, veszélyeztetett vagyok. Akkor azt mondta oké, legyen óvszer legalább míg más nincs.

Ez volt pár éve. Most már van babánk s a spirálra gondoltam. Terhesség alatt nagyon is hozzászokott, hogy neki dolga semmi, melengetheti a spermáit.

Engem meg annyira megviselt a szülés, hogy szinte fóbiásan félek a szülészettől, nőgyógyászoktól (vagy 10el volt dolgom) s az egész vizsgálat tömegtől, sírok még az emlékektől is.

Szóval testileg már lehetne de lelkileg összetörtem s nem megy rászánni magam. Halogatom 2 éve s maradt az óvszer.

Köszöni, ő már utálja, nem érdekli ha lesz is másik gyerek( mereven nem akarok többé) vagy angyalcsinálás,

könyörög mint egy kamasz, hogy anélkül, ha meg nem akkor besértődik. Próbáltam mást de kevésbé voltak hatékonyak.


Hogy értessem meg vele, hogy így már a szex se jó?

Igazán már csábítani se akar, vagy mi is nekem jó az ágyban. Ha felvetem viccesen a vibrátort vagy pettinget

dühöng s támadásnak véli, ha orgazmus könyvet olvasnék vele akkor meg szintén támadás neki. :(

Ilyenkor mit tegyek?


2011. okt. 17. 00:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
95%

Ha a pasi írta volna ki, azt mondanám, mekkora kis p*cs, hogy egy darab gumit nem képes felhúzni.

Tényleg nem látjátok, mekkora a különbség a kettő közt? Bármi, amit a nőnek kell csinálnia, sokkal veszélyesebb, mint felhúzni egy gumit. Ja, hogy a gumi nem kényelmes?? Ó, hogy lehettem ilyen balga! Egy pénisz kényelméért mindent!

2011. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem meg a kérdező önző és hisztis. Ezerféle védekezés van a gumin meg agyógyszeren kívül. De a kérdező nem hajlandó kilépni a gyerekes félelméből hogy kipróbáljon valami mást mert ahhoz orvos is kéne. Hanem inkább rákényszeríti a férfire az akaratát. Mi ez ha nem önzőség? Miért nem fontos hogy a férfi mit szeretne? A kérdező lehet rosszkedvű a gondok miatt, de a férfi mit képzel hogy nem kedves már? Ja hogy neki is elment a kedve. Ja hogy nekii ahhoz nincs joga csak a nőnek.

Kérdező felelőtlen vagy a férjed, a gyereked, magad és mindenki felé! Mi van ha beteg leszel vagy megint terhes? Csak azért se mész orvoshoz hanem inkább otthon "haldokolsz" majd? Egy ANYA legyen már annyira felelős és érett hogy elmegy a nőgyógyászhoz, vagy orvoshoz ha tényleg ennyire fóbiás...

2011. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
32%

Nuva Ring!!

Hüvely gyűrű! Ebben sokkal kevesebb a hormon, mint a gyógyszerben és mivel nem a májon keresztül szívódik fel, kevésbé megterhelő. Kérdező, kapd ösze magad, menj el az orvoshoz, mert igenis fontos, hogy a gyerekedet fel tudd nevelni, nem egy olyan ismerőst meg lehetett volna menteni, ha időben megy orvoshoz.. Kérdezz rá erre, hogy mit gondol róla és talán végre mindenki boldog lehet. Te, hogy túl leszel ezen a rémálmon és hogy nem esel teherbe ismét, a férjed, hogy gumi nélkül szexelhettek, talán sikerül visszafordulni az ösvényen és ismét közeledni egymáshoz távolodás helyett..

Neked kell elkezdened mindezt, azzal, hgy elmész az orvoshoz. Ha magadért nem a családodért!!!

2011. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
16%
A gyerekes félelem így is üti a gyerekes óvszerhisztit.
2011. okt. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm spirál mellett esett teherbe... 5 gyerekük volt akkor már.
2011. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
90%

baromira nem értem a válaszadókat


a kérdező beteg, van egy fizikai betegsége, ami miatt nem szedhet hormontablettát (akkor nuvaringet sem használhat!!!!)


illetve van egy komoly pszichológiai problémája, amit kezeltetni kéne


+ van egy önző pö.cs férje, aki nem képes foglalkozni annyit a nejével, hogy orgazmusa legyen a csajnak, leszarja, hogy beteg, és abortuszra kényszerítené a nejét, csak mert neki kényelmetlen a gumi?


erre ti azt javasoljátok, hogy a csaj köttesse el magát ill. vállaljon be egy nem teljesen veszélytelen beavatkozást (spirál), ami csak a fóbiájáét erősítené???


bezzeg, ha férj írogatna, hogy a neje nem akar tablettát szedni, ezért csak gumival lehet dugni és az neki nem tetszik, akkor le lenne ordítva a feje


a kérdszőnek orvosra van szüksége, első körben pszichiáterre!! + egy normális támogató családi háttérre...ha a fóbiáján túl van, akkor lehet gondolkozni azon, hogy hogyan védekezzenek


(bár én egy ilyen önző szemétláda pasit már rég otthagytam volna, hiszen még terápiára sem akar a feleségével a gyermeke anyjával menni!!!)


az a baj ezzel az országgal, hogy itt még mindig nincs egyenlőség nők és férfiak közt, egy nőnek ki kell nyalnia a férje seggét, bevállalnia minden, akár egészségére nézve veszélyes, kockázatos tablettákat, beavatkozásokat...de egy pasitól nem várható el, hogy gumit húzzon a farkára, ha ezzel óvja a neje egészségét???? nem várható el tőle egy kis előjáték, hogy a nejének IS élvezetes legyen a szex??? nem várható el tőle, hogy felnőtt módjára viselkedjen és ne hisztizzen, mint egy kamasz, ha gumit kell húznia? nem várható el a pasitól, hogy részt vegyen egy párterápián a kapcsolat megmentése érdekében?


és igenis az orvosok sem szentek, nem csodálom, hogy a magyar egészségügyben előfordulnak olyan esetek, amikor ilyen súlyos pszichikai problémák alakulnak ki a betegnél!


itt egy másik kérdés, gyakorlatilag hazugnak nevezik a kérdezőt egyesek: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__22895..


szálljatok kicsit magatokba!!!

2011. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
83%
A párterápiában tudok segíteni, ha gondolod!
2011. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%

"Nuva Ring!!

Hüvely gyűrű!"


Én is trombózis/embóliahajlam miatt nem szedhetek tablettát, mint a kérdező, esetünkben ezt sem lehet. (Kérdeztem orvost) Semmilyen hormont nem lehet, kicsit se,

2011. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
83%

"Ezerféle védekezés van a gumin meg agyógyszeren kívül."


Nincs. Biztos (majdnem biztos) csak a tabletta és az óvszer van (több orvost is megkérdeztem,egyöntetűen ezt mondták mind)

2011. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
79%

"A kérdező férje írna ide, hogy a felesége kedvéért már 2 éve gumit használ, és már elege van, mert NEM JÓ neki,"


Olyan nincs, hogy "nem jó" és punktum, ez hozzáállás kérdése, illetve lehet típust is váltani.


Lehet, hogy gumit használ, de amilyen szövegeket nyom a Kérdező leírása szerint, nincs benne sok köszönet.


És talán nem kéne kielégítenie a feleségét, mielőtt áldozatokat kér tőle a szexuális életük érdekében, na erre mit mondanak a kérdezőt szidók?

2011. okt. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!