Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ez mennyire normális?

Szülők ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
A feleségemnek szoktam sokat segíteni porszívózok, mosogatok meg hasonló házimunkák mert most született babánk, de sokszor csak hisztizik hála képen, és nem utolsó sorban semmi szex nincs mostanság. A terhesség ideje alatt azért mert terhes most meg azért mert fáradt meg nincs kedve. Ez normális vagy le kellene ülni beszélgetni? Vagy madárnak néz, hogy megcsinálok Neki sok mindent Ő meg szexre sem hajlandó semmilyen formában csak a hiszti megy?
2011. okt. 27. 13:06
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
28%

13:21es vagyok.

Én is szopiztatom még a babám, valóban a libidóm nem a régi. Viszont a férfit nemcsak "behatolásos szexszel" lehet kényeztetni, szóval: lusta és hisztis.

2011. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 coffeez ***** válasza:
48%

És igaza van az egyik válaszolónak, én is nagyon figyelek erre: Egyszerre társ, barát, szerető és anya. Ez tényleg nagyon fontos. Mert baba sincs, ha Te nem vagy. Beszéljétek meg, tényleg rámehet a kapcsolat. Talán Ő nem is tudja, hogy Neked ez ilyen nagy gond.

Ja és nálunk is sokat segít a párom(vásárlás, takarítás,mosogatás) de én kezdettől főztem mostam minden. Sajnos más segítségünk nem volt :(

2011. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
46%

nekünk is két hónapos a baba, nálunk épp fordítva van én éjjel nappal szerelmeskednék, de ő meg fáradt, sokat dolgozik. így pár naponta kezdeményezek, de tök fölöslegesen.

Én nő létemre nem merem mondani neki, hogy jó lenne ha tettek mezejére lépne, mert nem lesz jó vége ha így folytatja.

De te férfi vagy úgy hogy ülj le vele megbeszélni

2011. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 coffeez ***** válasza:
53%
Ja nálunk is sokszor apa előbb alszik, mint a baba :))
2011. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
85%
Ez mind a hormonoktól,és a fáradságtól van.Legyél türelmessebb.Én is ilyen voltam.Majd megváltozik.
2011. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem gáz, csak kifogás txt. Női egynejogúság van folyton ezért sír a szájuk. Ha te is legalább annyit bajlódsz a babával mint ő, akkor meg te is behisztizhetnél h neked milyen szar. Persze ha nincs kedve a szexhez nem erőltetném, elvégre ha rendszeresen olyasmit erőltetsz a másikra amit az nem akar abból csak az lesz h elmérgesedik a kapcsolat, tudod gyűlik gyűlik aztán kibukik és összevesztek valami hülyeségen, aminek valójában semmi köze ahhoz ami ténylegesen a bajotok egymással. Ugyanezért annak sincs értelme h lemondja a szexről az ő kedvéért hisz az ugyanide vezet.
2011. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
91%

Amit a feleséged átél most.

24 órás munka a babával. Keveset alszik, és kb egy hónapig fájt mindene a varratok miatt, lehet hogy még most is érzékeny. Talán fél a szextől. Hormonváltozáson esett át a szülés kapcsán, a szervezetet ez is nagyon leterheli.

A hiszti ebből, és az iszonyatos fáradtságból fakad. Új élethelyzetbe került, a baba miatt a felelőssége is nagyobb. Mármint egy nő mindíg így érzi.

A szülés, és az azt követő egy-két hónap testileg, és lelkileg is megviseli az embert.


Amit Te élsz át, nincs sex, van házimunka helyette.

Kicsit legyél türelmesebb vele! Addig meg vannak 18-as filmek, ha annyira hiányzik.

2011. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
96%
a mi babank csak 1 honapos ,es a parom meg erti hogy nem erzem szukseget a szexnek ,.es ois ugyan ugy segit mindenbe ha epp nem dolgozik mert latja rajtam hogy faradt vagyok,.es meg a hormonjaim se a regiek,.szoval szerintem legyel sokkal toleransabb a nejedhez .hisz egy ferfi soha nem fogja meg tudni es tapasztalni egy gyerek kihordasat es a terhesseg alatti rosszuloeteket sem,.es plane nem egy nehez fizikai szulest,.ez nem hiszti hanem csak a hormonok es az ejszakazasok faradalmai.,
2011. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
85%
Neki dolgoznak a hormonjai,és egy csecsemő 24 órás műszak.A házimunka elvégzése meg nem segítség,hanem feladat.Nem csak az asszony dolga,hiszen te is ott laksz.
2011. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
33%

oké egy baba 24 órás meló, de egy férfi meg mégis csak egy férfi aki szexre vágyik és szükség is van rá

legalább orálisan kielégítené szegénykét, nem igaz, hogy nincs 5 perce rá


aztán meg majd a nő fog itt panaszkodni, hogy a férjem szeretőt tart,mert nem vagyok hajlandó szexelni vele

2011. okt. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!