Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ez mennyire normális?

Szülők ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
A feleségemnek szoktam sokat segíteni porszívózok, mosogatok meg hasonló házimunkák mert most született babánk, de sokszor csak hisztizik hála képen, és nem utolsó sorban semmi szex nincs mostanság. A terhesség ideje alatt azért mert terhes most meg azért mert fáradt meg nincs kedve. Ez normális vagy le kellene ülni beszélgetni? Vagy madárnak néz, hogy megcsinálok Neki sok mindent Ő meg szexre sem hajlandó semmilyen formában csak a hiszti megy?
2011. okt. 27. 13:06
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
80%
De akkor a férj, aki szexelni akar annak ellenére, hogy a nő nem, az nem önző? Nem lenne részéről önzetlenség, ha azt mondaná: "Szívem, hagylak pihenni, majd elintézem magamnak."
2011. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy ostoba, de ez az időszak egyszerűen nem a szexről szól!! Sokkal fontosabb, hogy az Apa is és az Anya is megszokja az új kis jövevényt, a megváltozott életet, egyszóval összeszokjanak! Aztán ha minden beáll, akkor lehet fontos a szex! Az első pár hónapban Nekem szinte minden fontosabb volt ennél, és nem azért, mert nem kívántam(annyira tényleg nem), hanem mert egy teljesen új helyzettel kellett megbirkóznom, ami teljesen lefoglalt! Ezt persze a férfiak nem érthetik.. És ne haragudj, de az a férfi, aki ekkor reklamál a szex hiánya miatt a szememben nem férfi és ássa el magát!
2011. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
33%
És a feleségnek vajon nem esne rosszul, hogyha este a férj 18+-os filmeket nézne és saját magán könnyítene?
2011. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
96%

Én veszélyeztetett terhes voltam, és szülés után kb. 2 hónappal volt az első szex. Tehát ki lehet számolni hány hónapig volt meg a férjem szex nélkül(segítek: 10 hónap). Segített a házimunkában; amíg kórházban voltam(2 hónap, mert befektettek a 7. hónaptól) egyedül csinált itthon mindent és nem panaszkodott.

Hozzáállás kérdése az egész. Fel lehet fogni úgy, hogy csak hisztizik a nő, vagy el lehet fogadni, hogy ez most egy nehezebb időszak ami el fog múlni. És utána lehet, hogy még jobb is lesz a szex. (Tapasztalat:-))

2011. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

En januárban szultem. Aznap, hogy hazajottem a korházbol és pakoltam, takarítottam.... Nem tudtam elviselni, hogy csak ulok, fekudni már nem is tudtam, meguntam a kórházban. Foznom meg kellett, mert kulon élunk és valamit enni kell. Igaz, a férjem is sokat segített mindenben és a mai napig o segít. Mindketten már dolgozunk, o éjjel és nappal a kicsivel van.

A szexel meg úgy voltunk, hogy alig vártam, hogy leteljen a 6 hét. Gátmetszéssel szultem 4,5 kg-os babát. Ugyhogy tudom mirol van szo. De azért nem koplat 6 héten keresztul. A mai napig is tombolnak a hormonjaim (nem hisztire gondolok :)))) és bármikor benne vagyok egy kis hancurkodásban.

2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 coffeez ***** válasza:
46%
Itt nagyon sok álszent prűd nő van :) Gyrekek egy orális szexet megadni miért olyan nagy dolog? Ha szereted, nincs rá egy negyed órád? Basszus micsoda képmutató társaság. Ti ássátok el magatokat, és a kedves kérdezőnek üzenem, igaza van, és akik itt durciznak, azok valószínűleg egy önző és saját magát piedesztálra állító húdeemancipált nők. Nem kell gyereket vállalni, ha aztán fél évig ezt vágod a párod szemébe, hogy ezért kap ma is fügét. Én is nő vagyok, 24(!) órát vajúdtam. De szeretem, és nagyon hiányzott hogy összebújjunk. Nem a d..gás, hanem hogy hozzábújjak. Aki nem ezt érzi, azzal van gond. És most kérem a lepontozást, thx!
2011. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó is a női nem szégyene, ilyen gondolkodással.



Azt írja, ha nincs kedved a szexhez, akkor is szopjáááá---- tudod, kik csinálják ezt? Csak mondjuk ők pénzért. Gratulálok Neked.

2011. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 coffeez ***** válasza:
23%

15:31

:) Hogy lehet így gondolkodni? Minek neked pasi? Ha olyan ügyes vagy? Vegyél egy vibrátort, de még most ne, majd csak szülés után 1 évvel, a faszidat meg küldd el, úgyis elmenne magától, úristen..

2011. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 coffeez ***** válasza:
38%
És TE vagy a női nem szégyene. A gyerekedért bármit megtesze, elvárod a férjedtől hogy munka után otthon is tegyen meg mindent, mindehhez vágjon jóképet, legyen veled türelmes és megértő, te meg még egy kis kedveskedést is sajnálsz tőle? Ha szeret megért téged, ha te szereted, te is megérted őt. De mindegy, lyukas vödörbe hordom a vizet.
2011. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
81%

coffeez szlogenje amit a zászlójára hímezhet:

"Anya lettél? Szopjál!"


....hát :):):):):):)

ha nem szopsz prűd vagy! :):):):)


Köszi jól szorakozok a korlátoltságokon.

Persze röhögés közben sírok is ,mert virulens ez a látásmód és fertőz mint az influenza.Hülyeség ellen nincs oltás :):):)

2011. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!