Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ez mennyire normális?

Szülők ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
A feleségemnek szoktam sokat segíteni porszívózok, mosogatok meg hasonló házimunkák mert most született babánk, de sokszor csak hisztizik hála képen, és nem utolsó sorban semmi szex nincs mostanság. A terhesség ideje alatt azért mert terhes most meg azért mert fáradt meg nincs kedve. Ez normális vagy le kellene ülni beszélgetni? Vagy madárnak néz, hogy megcsinálok Neki sok mindent Ő meg szexre sem hajlandó semmilyen formában csak a hiszti megy?
2011. okt. 27. 13:06
1 2 3 4 5 6
 21/57 coffeez ***** válasza:
28%

13:45

Bizony..

2011. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
80%
67%-os!Te biztos férfi voltál!
2011. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
69%
70%-os.Te szűltél már?Akkor tudnád csak milyen fáradt lehet az ember,és milyen a szülés utáni depresszió!
2011. okt. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
60%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:58



szültem holnap lesz két hónapos a babám, igen fáradt vagyok,de a szexre ugyan úgy vágyom



nem kell minden este kamatyolni, de azért mert van egy baba még a férjet nem kéne elhanyagolni

2011. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
91%

Már megint olyan könnyen dobálóztok sokan súlyos ítéletekkel... nem mindenki éli meg egyformán.


Nekünk ősszel született a bébi, én rohadt depis voltam, meg nem is igazán tudtam mit kezdeni a helyzettel. Hormonok, új helyzet, borús idő, nehézségek a szoptatással, varratok, plusz kilók, minden együtt. De annyira durván, hogy pl nem mertem megfogni a babát fürdetésnél, állandóan attól rettegtem, hogy vmi végzetes bénasággal megölöm szegényt. Utólag ez már a nemnormális határa volt, belátom.

Nekem is rengeteget segített a párom, nagyjából úgy, ahogy a kérdező írta. Aztán mikor már bőven elmúlt az a 6 hét, akkor "elővett", hogy azért lassan össze kéne szedni magam szerinte, mert így nem jó irányba haladunk.

Persze valahol én is éreztem, hogy igaza van...

Beszélgessetek sokat, az a legfontosabb, és mindig éreztesd, hogy mellette vagy, de legyen egy határ, és neki is kelljen igyekeznie!

Én apróságokkal kezdtem, pl főzni vmi egyszerűbbet, elvinni a babát sétálni, stb. Akkor ezek óriási teljesítménynek számítottak :))

Most meg már kb nevetek rajta, hogy hogy is bírtam ennyit szerencsétlenkedni, és azóta is próbálom valahogy viszonozni a drága uramnak, hogy akkor ő erős volt helyettem is, és kihúzott a hajamnál fogva ebből a sz.rból. Légy vele nagyon türelmes, hidd el, minden amit most teszel érte és a családért meg fogja hálálni magát!

2011. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
29%

Sajnálom, hogy sok az ilyen nő, akinek nincs 10perce a férjére...

Én is Nő vagyok, Anya, Feleség, Szerető. Igen, megcsinálom a házimunkát, igen szopiztatok, játszok a gyerekkel, nem alszok, mert óránként megébred, mert jönnek a fogai és csak hajnal3tól alszik huzamosabb időt 7ig.

Igen, valóban nehéz volt a szülés, 16órát vajúdtam,aztán megcsászároztak és igen 1hónapig fájt a sebem.

És tetejébe egésznap egy gyerekkel vagyok aki még nem beszél csak babanyelven.

DE (és le lehet pontozni)

Feleség vagyok. Amikor a férjem hazajön, szeretne velem beszélgetni. Neki is vannak igényei. Persze megértő, mert segít bevásárolni, reggelit hoz nekem, megmasszíroz. De könyörgöm a szex alapszükséglet (a kaja, meg az alvás mellett foglal helyet) Én sem hiszem el, hogy nincs egy Nőnek, Anyának kb. 10perce a 24órából, hogy a férjét kényeztesse, aki nem utolsó sorban:Értünk dolgozik, aggódik, próbálja megérteni azt amit nem tud. Tiszteljük már és szeressük a Férfit, a gyerekünk Apját ennyire.

De persze lehet a hormonokra fogni,meg a fáradságra a szexmegvonást....de inkább ez csak lustaság és hiszti.

2011. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
66%
Sokaknál, akik osztják az észt, nagyon hamar meg is szépít mindent az idő (meg az internet :D) gonosz voltam, bocsánat.
2011. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez a válasz.Nem mindenki éli meg egyformán.
2011. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
79%
Még szép, hogy gyermekágyasan nem szolgál ki az ágyban vagy a konyhában. Vedd úgy, hogy beteg.
2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
85%

Azért a szex nem alapszükséglet, na hasonlítgassuk már az evéshez meg az alváshoz... Ha nem eszel éhen halsz, ha nem alszol végkimerülésben halsz meg, de ha nem szexelsz nem lesz semmi komoly bajod...

Ahhoz meg hülyeség viszonyítani, hogy vannak nők akik a 6 hetet sem várják ki, mert hiányzik nekik a szex, vagy mondjuk kötelességüknek érzik a férjüket "kényeztetni". Ez egyénenként változó, van akit jobban megvisel a szülés, van akit kevésbé, van aki depisebb lesz, van aki nem, van aki hamar kívánja a szexet, van aki sokáig rosszul van a gondolatától is. És ez nem hiszti, csupán nem vagyunk egyformák. Nyilván ha egy nő vágyik rá, és jól esne neki, akkor nem utasítaná el a szexet. Következésképp fölösleges erőltetni, mert az csak ronthat a helyzeten. A férfiakban meg lehetne annyi, hogy leápolják magukat amíg muszáj, ennyit igazán megtehetnek, nem kell eljátszani a hattyú halálát pár hónap szexmentesség miatt. vannak akik évekig nem szexelnek, mert mondjuk nincs kapcsolatuk, mégsem halnak bele... Egyébként meg 2 hónap az még nagyon kevés idő, eleve 6 hétig nem is lenne szabad, szóval még simán belefér, hogy nem szedte össze magát!

2011. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!