Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ez mennyire normális?

Szülők ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
A feleségemnek szoktam sokat segíteni porszívózok, mosogatok meg hasonló házimunkák mert most született babánk, de sokszor csak hisztizik hála képen, és nem utolsó sorban semmi szex nincs mostanság. A terhesség ideje alatt azért mert terhes most meg azért mert fáradt meg nincs kedve. Ez normális vagy le kellene ülni beszélgetni? Vagy madárnak néz, hogy megcsinálok Neki sok mindent Ő meg szexre sem hajlandó semmilyen formában csak a hiszti megy?
2011. okt. 27. 13:06
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem kívánja a feleség és okos, tudja, hogy előbb-utóbb baj lesz ebből. Ha nem, akkor sajna buta.

Ekkor szoktak az okos nők egészségügyi szexet adni a párjuknak, sőt imitálják, hogy ők is élvezik. Legyünk őszinték, az a 15 perc kibírható nem? És a férfi nem szólhat egy szót sem. Még ha fáradt, fáj a feje, migrénje van, stb....15 perc!!! Egy ürítés, és béke van! A hormonok leállnak.

Bocs ha alpári voltam de ez a tömör igazság.

(F)

2011. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
91%

Itt komolyan ennyi ember van már megint, aki nem fogja fel, hgy nem minden anyuka egyforma kicsi babával?


Egyik agyba-főbe kufirckodna, a másik meg rágondolni sem tud, és mindkét felfogás teljesen normális! Fogjátok már fel, hogy mindenki máshogyan éli meg a dolgot. A kérdező önző mint az állat, és nagyon sajnálom a feleségét, hogy vannak itt emberek, akik még bátorítják. (pláne a nőktől nem értem..............................oké, férjet nem kéne elhanyagolni, de akinek a hormonok miatt nincs kedve, az játssza meg? Komolyan ha az ostobaságnak fokmérője lenne...pláne nőktől nem értem ezt a hozzáállást.De az is igaz, sokszor a nők alulmúlják a férfiakat is, ha toleranciáról van szó, vagy annak felismréséről: NEM vagyunk egyformák.

2011. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
84%
Kedves utolsó, tudod hova üríts... A markodba! :) Engem ne használjon a férjem ürítésre, nem fekszem le vele úgy ha nekem szar lenne, és punktum! A szex lényege, hogy MINDKÉT fél élvezze...
2011. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
83%

" Sajnálom, hogy sok az ilyen nő, akinek nincs 10perce a férjére...

Én is Nő vagyok, Anya, Feleség, Szerető. Igen, megcsinálom a házimunkát, igen szopiztatok, játszok a gyerekkel, nem alszok, mert óránként megébred, mert jönnek a fogai és csak hajnal3tól alszik huzamosabb időt 7ig.

Igen, valóban nehéz volt a szülés, 16órát vajúdtam,aztán megcsászároztak és igen 1hónapig fájt a sebem.

És tetejébe egésznap egy gyerekkel vagyok aki még nem beszél csak babanyelven.

DE (és le lehet pontozni)

Feleség vagyok. Amikor a férjem hazajön, szeretne velem beszélgetni. Neki is vannak igényei. Persze megértő, mert segít bevásárolni, reggelit hoz nekem, megmasszíroz. De könyörgöm a szex alapszükséglet (a kaja, meg az alvás mellett foglal helyet) Én sem hiszem el, hogy nincs egy Nőnek, Anyának kb. 10perce a 24órából, hogy a férjét kényeztesse, aki nem utolsó sorban:Értünk dolgozik, aggódik, próbálja megérteni azt amit nem tud. Tiszteljük már és szeressük a Férfit, a gyerekünk Apját ennyire.

De persze lehet a hormonokra fogni,meg a fáradságra a szexmegvonást....de inkább ez csak lustaság és hiszti."



Igen, lehet, hogy Nő vagy, meg Anya, meg Feleség. De iszonyat ostoba.

2011. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
82%
Hú, mennyi Szenteskedő Feleség+Anya+Szerető mesebeli Hercegnő van itt.Vagyis kamugépek akik lehurrogják a nem a nőlapok által sugalt játéknak bedölő szerencsétlen halandót" és piedesztálra állítják az URUKAT! Végül is lehet így is de meddig? Szerintetek ami neki kijár mint a Gyermeketek Apjának az nektek kishülyerabszolgák nem járna ki mint a Gyermetetek Anyjának? Emancipáció ide vagy oda elsősorban az Anyai szervezet volt 9 hónapig terhelve és a szülés után a minuszból indulva kell megbírkózni a nem kicsi kihívással. Szerintem elsősorban Emberek vagyunk és ha egy közös élethelyzetben mint pl. a családalapítás közös változásokkal kell megbírkózni tök jó lenne ha nem csak az számítana amit az egyik fél akar. Remélem minden Feleség+Anya+Szerető hazudósnak kijutott egy pont ilyen hazudos Férj+Apa+Barát+Testvér védjegyű pasi. :):):):):) ........az egy egész életen át elkisérő és szerető Vele és érte együtt létező TÁRS helyet.
2011. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
90%
Durva, hogy itt milyen sok "szupernő" van!! Hát, Én nem voltam az! Teljesen lefoglalt a babánk, fájt a s**gem, menni alig bírtam, meg szimplán bele kellett rázódni abba, hogy van egy babánk, aki mellett 24 órás a műszak! És, már bocs, de teljesen normális, hogy 1,2 vagy 3 hónapig a férfi besegít a házimunkába, amíg az asszony kialakít egy napi rutint a babával, és akkor ahhoz igazítja a házimunkát.. stb. és végül minden beáll egy normális kerékvágásba, és nem lesz (akkora) szükség a férj segítségére! Úgyhogy ezért ne avassuk már szentté a férfiakat, jó? A szex meg, hát b*sszus.. préseljenek már ki Ők magukból 3-4 kilós babát.. és a testi változásoknál sokkal erősebbek a lelki ill. a hormonális változások, ráadásul tovább is fennállnak! Úgy érzem, ez a pánikszerű "jaj, ki kell elégítenem a férjem, nehogy másfelé kacsintgasson" hozzáállás ultra gáz! Nem számít, hogy hulla vagyok, nem számít, hogy fáj, nem számít, hogy nem kívánom.. semmi sem számít! Nem hiszem el, hogy néhány hónapot nem lehet kibírni, felnőtt emberek vagyunk, és ez egy ilyen időszak, ami nem tart örökké! Nálunk ebből nem volt gáz, pedig előtte minden egyes nap szeretkeztünk, imádjuk egymást, és a férjem nem csalt meg, most meg minden olyan mint régen!
2011. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Itt aztán kaptál hideget, meleget. Én a helyedben beírnám a google-ba: szex szülés után...és amik feljönnek, azok között olvasgatnék. Néhány kérdésre biztos kapsz választ (pl.: miért hisztizik,miért nem kívánja most a szexet stb), és azok után eldöntheted, most kell leülni a feleségeddel beszélgetni,vagy vársz még egy kicsit.

Minden jót!


Ja, a linkek:

[link]


itt a többi is:

[link]

2011. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
81%

Ezt egyszerűen nem hiszem el. Értem, hogy a férfiaknak fontos a szex, na de nem gyerekek vagyunk, hogy durcizzunk meg hisztizzünk meg fenyegetőzzünk!


Melyik megterhelőbb fizikailag? Szülés vagy a szexmentesség? Döntse el mindenki magának.


Fontos a szex. De itt a feleségnek igen csak jó indoka van arra, hogy miért nem akar. Ha nem szült volna, és csak úgy nem kívánná a szexet, én is azt mondanám, hogy hisztis. Na de itt nem erről van szó.


El kell döntened, hogy szereted-e. Mert tényleg lehet frusztráló a szexmentesség, de a szexet könnyebb pótolni, mint a szerelmet. Ha annyira nagyon-nagyon vágysz a kielégülésre, akkor maszturbálj. Nem szex, de jobb, mint a semmi.

Ideális esetben az választottad feleségedül, akit szeretsz. Hát itt a remek alkalom, hogy bizonyítsd, hogy nem csak a szád volt nagy. Légy férfi, nőj fel a feladathoz.

2011. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
17%

Bocsánat, hogy a lényeget nem értitek.

Nem vagyok Szuperanya, sem hazudós.

Én is fáradt vagyok és nem játszottam meg soha az orgazmust.

6hetet mi is kivártuk, a behatolással és nem kufircoltam én sem.

Amúgy meg valamelyik kedves válaszomra reagálónak ajánlanám figyelmébe ezt: [link]

Csak mert szerinte a szex, és a testi örömök nem alap-fiziológia szükséglet.

És még egy: az orális szexhez, vagy a kézzel kielégítéshez nem kell behatolás, csak egyvalami de az nagyon: önzetlenség (hogy a férjem jól érezze magát)

Vagy megint én leszek az ostoba? :)))

2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
65%
Igen, továbbra is így gondolom. Mert lenézed azt, aki nem így gondolkodik, mint Te, és ez a legostobább emberek ismérve.
2011. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!