Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat kérek a családomtól?...

Sokat kérek a családomtól? Valóban túl sok vagy csak bunkók és nem akarják teljesíteni?

Figyelt kérdés

Egy másik városba szeretnék menni egyetemre kollégiumi elhelyezéssel szeptembertől.


A kollégium ára 20ezer, ételre és szórakozásra (pl: heti egyszer mozi) kellene 30ezer, utazási költségekre 10ezer és magamra 10ezer (pl: sampon, fogkrém, ruha).

Szóval 60-70ezer forintra lenne szükségem havonta.

Apukám 190-et, anyukám 150-et keres. Nincs tesóm, nincs hitelünk.


2012. jan. 9. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
És a szórakozás sem.
2012. márc. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:

Suli mellett dolgozni? Mégis mit? Max. k.rválkodni lehet.

Milyen munkáról beszélsz? Ebben a munkanélküliségben. Felnőtteknek sincs, nemhogy diákoknak.

2012. márc. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:

70es, hát pont ezt mondom. hogy 40ből nem lehet megélni? a kérdező kér 70et. ebből 20 a koli, az már 50...esetleg ha haza akar menni... 40... na és akkor 40ből meg lehet élni??? NEM!!!! Ti is ezt mondjátok!!!!!

azzal egyetértek, hogy nem követelőzve meg így kell kérni. De akkor sem sok az a pénz, amit szeretne.


Munka???Drága, mégis hol??? Ha tudsz nekem mondani olyan munkát, amit mondjuk tudnék csinálni egyetem mellett, komolyan körbecsókolom a s**gedet!!!!!!



Úgy utálom, mikor beállnak ide okoskodni, hogy dolgozzon a suli mellet meg stb...

Tudod te milyen diákmunka van, ha van egyáltalán???? Idézem: "hetente minimum 3-4 hétköznap kell dolgozni" mégis, hogy a pics*ba dolgozzon, mikor suliba van délelőtt???? Könyörgöm, tájékozódj már kicsit mielőtt ilyeneket írkálsz...


jézusom....



egy picit is ha számolnátok, rájönnétek, hogy nem olyan sok az a pénz, és ha megtehetném, én biztosan megadnám a gyerekemnek.

2012. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
ahol én járok főiskolára van munka....lehet dolgozni,de nem ez a lényeg..érdekes módon rengeteg diák megtud élni,nem hisztizik,és elégedetlenkedik,hogy nem kap több pénzt..
2012. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem ez a szülőkre tartozik mire van pénzük,azért létezik,rezsi,ilyen-olyan adó,nekik is kell,enni ruházkodni stb,nem hinném hogy ezek után nem vennének ruhát és egyebet a gyereknek,hogy ne lenne kajára elég 30ezer? egy emberről van szó,albérletben laktam havi max 20ből meg volt a kajám nem éheztem,és nem a legolcsóbb lejárat előtti termékeket vettem...
2012. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kollégistának nem kell havi 70ezer... 30 szórakozásra??? Hova jár a kérdező szórakozni?

És amúgy igen el lehet menni dolgozni, én is dolgoztam, 4 órában...aki itt rinyál, csak azért nem megy el dolgozni, mert baromi lusta. Tesóm az egyetem uccsó 2 évében már főállásban dolgozott egy cégnél. Szóval nekem senki ne magyarázzon, főiskolásként már illik azért valamit keresni magunkra is szerintem.

2012. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!