Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegbetegek a...

Miért ilyen idegbetegek a kisbabás feleségek?

Figyelt kérdés
Mindenben segítek neki, normális vagyok, de ha fél órával később érek haza akkor már megy a patália. Arra fogja,hogy a pici látja kárát ennek, hogy nem tud időben szopizni meg eltolódik az alvás meg mindent a nyakamba zúdít. Ez mindenkinél így van? Ilyenek a nők? Barátnőm volt egy pár de feleségem még csak ez az egy. Szülés utáni depire nem fognám,mert sztem azt már kinőtte.

2012. febr. 21. 19:42
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
71%
Te mit képzelsz, hogy olyan lesz minden mint a filmekben? Nincs mosolygós szuperanyuka, aki mindig fitt (több hónapnyi alvatlanság után). A valóság kicsit másabb. Ha valaki én aztán akartam gyereket, mégis baromira nehéz. MEgszokni azt hogy nincs kihez szólnod, értelmesen beszélned, a gyereket soha nem lehet otthagyni, míg a férjed éli a kényelmes életét. Focimeccsek, jár ide oda. Hetek/hónapok teltek el hogy én 5 percig nem voltam egyedül. Már az örömünnep volt ha én vihettem le a kukát mert addig is szabad lehettem.
2012. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
88%

Üdv mindenkinek a való világban!


Ez a történet és a többi kelléke is ősrégi történet, millióan átestek már rajta, ki megoldotta, ki elmenekült képességeinek megfelelően. Nem hogy nem újdonság, hanem szinte általános probléma. A lényegét már az előttem szóló anyukák és a többi értelmes hozzászóló elmondta. A többieket nem minősítem.


Állítom ezzel mindenki tisztában van, de azt hiszi vele nem történhet meg, amikor meg szembesül vele, akkor kétségbeesik és értetlenkedik, mintha nem tudná miről van szó.


Van egy kiváló dolog, ami meg szokta oldani az emberi kapcsolatokban jelentkező problémák nagy részét csak sajnos kevesen alkalmazzák. Úgy hívják KOMMUNIKÁCIÓ.


De nem velünk, hanem a partnerrel.


Hiába akar ilyenkor bárki is mártírt látni magában, egyikőtök sem érdemes sajnálatra.

2012. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
45%

Nekem még nincs gyerekem, így a hozzám közelálló kisgyerekesekről tudok nyilatkozni. Két unokatesó és egy barátnő (0-6 év közötti gyerekekkel, de gyerekek túlnyomó része 3 év alatti).


Náluk azt látom, hogy baromi sok mindent csinálnak a gyerek mellett is. Vagy amíg alszik a gyerek, vagy viszik magukkal. Az egyik rokonom egészégügyis, ő otthon dolgozik a két éves fia mellett gyógytornászként és 3 hét múlva fog szülni. Ha nem lenne óriási hasa, meg nem mondanám, hogy terhes. Sürög-forog, tele van energiával. A gyógytornában is csak olyan elemek estek ki, aminél hassal kellene hozzálapulni a pácienshez, mert úgy nem fér hozzá.


A gyereket befogja, pl amikor masszírozza a beteg területet a gyerek is kap krémet, ő meg ott tapicskolja a pácienst, ahol épp eléri. Befogja őt is, odaviszi a törlőrongyot, hozza a segédeszközöket.

A férjének is besegít, múltkor -10 fokban hóesésben matricáztak fel egy teherautót ketten. Nem volt muszáj mennie, de mondta, hogy otthon becsavarodna, ezért szeretne minél több külső helyszínen ott lenni.

Ha kell, a szomszéd fejét varrja össze, aki lefejelte a mosdót, mert elcsúszott és nem bízik az orvosokban.


Természetesen szokott ő is fáradt lenni, de amikor rákérdeztem, hogy hogy viseli, mondta, hogy nem foglalkozik vele. Amíg nem volt terhes, kávézott, mióta terhes egyszerűen nem vesz róla tudomást. Ahogy ő mondta, akkor is fáradt, ha agyal rajta és akkor is ha nem. Akkor minek idegesítse magát feleslegesen, ha ez nem változtat semmin?


Férjével is beszélgettem néhányszor, mondta, hogy nincs több vitájuk, mint egyébként. Őt személy szerint megviseli az éjszakai gyereksírás (a férjet), de a gyerekek miatt nincs több konfliktusuk, mint a gyerekek előtt.


A fentiek fényében már jeleztem az unokatesómnak, hogy ha terhes leszek és szülök, szeretnék "beiratkozni" hozzá továbbképzésre, hogy én is így csinálhassam, mert nagyon tetszik az életvitele :)

2012. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, biztos, hogy a feleséged is úgy látja, segítesz neki és normális vagy? Mert ha igen, akkor nem hinném, hogy egy-egy fél órás késésből ekkora patáliát rendezne. Itt valami bűzlik, valami van a háttérben, ami miatt ezt csinálja. Lehet féltékenység, hiányolja a vele való törődést, a segítséget, a beszélgetést. A gyerekkel lenni egész nap fárasztó és egy pici babával nem tud beszélgetni, nincs társasága, most télen nem tud egész nap kinn lenni a levegőn sem, hogy anyukákkal beszélgessen. Szóval írd meg, ezekkel mi a helyzet. Egyébként ahogy beszélsz róla a kérdésedben nem túl érző és megértő ember benyomását kelted. De nem feltétlenül ilyenek a nők, a nők úgy működnek, hogy sok mindent meg kell beszélni velük, biztatni, bókolni nekik.... Akkor általában nem ilyenek. Persze van kivétel, aki idegbeteg akkor is, de annak alapból a zárt osztályon a helye.
2012. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
13%

Annyi csak a bibi, hogy az ilyen nő eleve kiabálós, nagyhangú. Olyan nincs, hogy egy szelíd, halkszavú kedves nő ordibálóssá válik. Tehát jobban kellett volna megnézned, kit választasz, Kérdező.

Na, de ha már így alakult, nem tudsz tenni semmit. Ha kedveskedsz is neki, bókolsz, mint ahogy írják, ő akkor is ordítani fog, mihelyst valami nem tetszik neki. Mellesleg nem tudjuk hogyan is néz ki a feleség. Nehéz bókolni egy dagadt, formátlan nőnek. Persze lehet, hogy szuper alakú, de a többségre nem ez jellemző.

Sajnállak, hogy egy ilyen hárpiát kell eltűrnöd. Persze ott is hagyhatod.

2012. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
76%

Hát utolsó már ne is haragudj, az teljesen nyilvánvaló, hogy nem vagy az emberi kapcsolatok, főleg nem a nők szakértője.


Amit leírtál az óriási hülyeség, amúgy valaki csöndben is lehet idegbeteg.


Persze nyilván egyszerűbb a kérdezőnek otthagynia a gyerekét meg a feleségét, de ha valaki előre meg tudja mondani egy nőről vagy egyáltalán egy emberről, hogy bizonyos élethelyzetekben hogyan fog majd viselkedni, az az évszázad jósa lenne.


Ha Te ilyen vagy akkor kérlek add meg az elérhetőséged, és elibéd járulunk életvezetési tanácsokért.

2012. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
59%
45-ös: ekkora ökörséget, amit összehordtál!!!!
2012. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
17%

Jah, fáj az igazság, mi? :D


Aki a környezetemben kiabálós nő lett, az eleve nagyhangú volt gyerek előtt is. Az ilyeneket nem szabad elvenni.

2012. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
50%
Én eleve csendes vagyok, úgyhogy nem, nem fáj az igazság. Fogadd el, hogy nem mindenben van igazad.....
2012. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
25%
De neked aztán biztos, hogy igazad van, mi...?
2012. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!