Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegbetegek a...

Miért ilyen idegbetegek a kisbabás feleségek?

Figyelt kérdés
Mindenben segítek neki, normális vagyok, de ha fél órával később érek haza akkor már megy a patália. Arra fogja,hogy a pici látja kárát ennek, hogy nem tud időben szopizni meg eltolódik az alvás meg mindent a nyakamba zúdít. Ez mindenkinél így van? Ilyenek a nők? Barátnőm volt egy pár de feleségem még csak ez az egy. Szülés utáni depire nem fognám,mert sztem azt már kinőtte.

2012. febr. 21. 19:42
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim válasza:
71%
Kedves 16-os, az alváshiánya csak egy része annak, ami okozhatja az "idegbetegséget". Mindemellett az én párom is vígan végighorkolja az éjszakákat. De, a rossz közérzethethez hozzájárulhat, hogy megváltozik a teste (tudom-tudom:fogyókúra, torna..stb nincs kifogás), ha előtte pörgős munkahelye volt, aktívan dolgozott, ahhoz képest elég egyhangú a játszótéri anyukákkal való beszélgetés, a babával való egyoldalú kommunikáció,telefon, és hogy ha wcre akarok menni, akkor a fiam addig üti az ajtót, míg nem végzek...felemelő érzés.(tudom-tudom:menek sz@rni, mikor alszik a gyerek.nincs mentség). És tudnám sorolni, mi az, amit nehéz megszokni egy újdonsűlt anyukának, mitől lehet rosszkedve...de tudom-tudom:nincs mentség, minden meg kell oldani...
2012. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
14%

Két oka lehet.

1. Vagy nem szeret (már) téged, és így akar leépíteni.

2. Nem anyatípus, valójában nem való neki az anyaság, kikészül tőle, és még érzelmi intelligenciája sincs túl sok, ezért rajtad vezeti le a feszültségét.

2012. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
25%

21-es

Hát meglátszik, neked is vannak gondjaid... Kinek írod folyton ezt a tudom-tudom-at? Én írtam ilyesmit?

De erről most anyósom mondata jut eszembe: "Érdekes, mikor én otthon voltam a pici gyerekekkel, sosem jutott időm depresszióra, mert mire végére értem a házimunkának, kezdhettem elölről. Nem volt időm keseregni, mint a mai nőknek"

2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
81%
hat te most jo nagy hulyeseget irtal utolso. Ha nem szeretne,pont lesz.arna,h mikor er haza. Es mi az,h nem anyatipus? Mert a tokeletes anya mindig tettrekesz,mosolygos,turelmes,mi? Egy anya sosem lehet faradt,mi?Te jo eg,mekkora idiotak vannak itt...
2012. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
78%
Én azért voltam idegbeteg, mert egyrészt fárasztó egész nap egy kisgyerek, másrészt nagyon egyedül voltam,és tűkön ülve vártam,hogy hazaérjen végre a férjem. Legyen kivel beszélnem, kicsit pihenhessek, kicsit család legyünk, mint a filmekben. Mert nem csak lepedőakrobata nőkkel hülyítik a férfiakat, hanem a családjához hazarohanó boldog apukákkal is, és ezt várjuk, sokszor hiába.
2012. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
20%

Holnap úgy menj haza, hogy előtte vegyél neki MagneB6-ot, és mondd meg neki, hogy jó nagy adagokat szedjen belőle.

Ez idegnyugtató hatású.

Komolyan beszélj vele, mert ha elkanászodik, azt hiszi, neki mindent lehet. Fenyegetsd meg, hogy otthagyod, ha ezt így folytatja tovább.

2012. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
77%
Lehet a felséged másképp látja. Te: én mindenben segítek, Ő: semmiben nem segít. Te:normális vagyok, ha fél órával később érek haza, patáliát csap. Ő: Minden nap kimaradozik a haverokkal, későn jön meg, és még neki áll feljebb ha szóvá teszem. stb. És lehet mindkettőtök komolyan is gondolja az álláspontját, csak hát nem ugyanúgy látják az emberek a dolgokat. Te: idegbeteg, Ő: a férjem mikor hazajön mindig ordítozik. És lehet megintcsak igazatok van mindkettőtöknek, csak mindketten másképp látjátok ki is kezdi a veszekedést igazából.
2012. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
37%

"Mert a tokeletes anya mindig tettrekesz,mosolygos,turelmes,mi? Egy anya sosem lehet faradt,mi?"


Aki mindig hisztis, fáradt, idegesítő, azt kár azzal mentegetni, hogy jaj van amikor fáradt ő is.


Ha tetszik, ha nem, lehet, hogy anyuka be van egész nap zárva és jaj szegény, de akkor is ha úgy viselkedik minden áldott nap, akkor nem kell csodálkozni, hogy apukának egyre kevésbé van kedve hozzá hazamenni és leidegbetegezi.


Apuka egész nap a munkahelyén van. Ha szarul érzi magát, akkor azért gáz, hogy még otthon is egy hisztis topis nő siránkozik neki, ahogy bement, ha meg jól el van a munkahelyén, akkor meg azért, mert úgy lesz vele, mielőtt elindul haza, hogy a fenébe, megint mehetek és hallgathatom a rikácsolást.

2012. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
88%
hat ahogy igy olvasgatom a kommenteket,meg buszkebb vagyok a ferjemre,mint eddig. Mert o bizony sosem nevezte rikacsolasnak,ha neha kiakadtam,mindig megerto es turelmes velem es maximalisan elismeri,h nehez lehet 4 gyerkot terelgetni. Az itteni nagyszajuaknak meg csak ugy csendben uzenem,ma mar apukak is nyugodtan mehetnek gyedre,ki lehet probalni,mennyire fa.sza a buli... :)
2012. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
88%
Kedves 23-as, nem feltétlenül Neked szólt a "tudom-tudom", hanem általánosságban azoknak a pasiknak és szuperanyáknak, akiknek nincsenek gondjaik, és csak kifogásnak és nyafogásnak gondolják egy anyuka "idegbetegségét". Mert tény, hogy mindent meg lehet oldani, csak nem mindig sikerül. És, igen, nekem is vannak gondjaim, vállalom, hogy az anyaság nem a habos rózsaszín felhőkben játszódik, de ettől függetlenül nem cserélném semmire, és próbálok helytállni, az anya-feleség-háziasszony emellett a "tanuló", és fél év múlva az "újra dolgozó nő" szerepben.
2012. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!