Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegbetegek a...

Miért ilyen idegbetegek a kisbabás feleségek?

Figyelt kérdés
Mindenben segítek neki, normális vagyok, de ha fél órával később érek haza akkor már megy a patália. Arra fogja,hogy a pici látja kárát ennek, hogy nem tud időben szopizni meg eltolódik az alvás meg mindent a nyakamba zúdít. Ez mindenkinél így van? Ilyenek a nők? Barátnőm volt egy pár de feleségem még csak ez az egy. Szülés utáni depire nem fognám,mert sztem azt már kinőtte.

2012. febr. 21. 19:42
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
43%

Honnan tudod, hogy nem nevezte annak? Amit neked nem mond, az nem létezik?


Amúgy meg a legjobb az, hogy jaj, hogy egy perccel sem jössz haza hamarabb, mert gyerek van? Jaaa, hát talán pont azért, mert az asszony nem kap fizetést, viszont egyel több éhes szájat kell betömni, lehet, hogy dolgozni is többet kell valakinek?

2012. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nyugodt pillanatában meg kellene beszélni vele azt, hogy ha annyira várja haza,akkor ne viselkedjen így,mert egész nap távol vannak egymástól és még magányosabb lesz.Arról is kellene vele beszélni,hogy nem azért vállalták a babát, hogy utána meg úgy viselkedjen vele,mint egy idegennel. Sok beszélgetés kell,de szerintem féltékeny lehet,mert most ő nem tud úgy menni és oda ahová akar, ahogy te! Ne feledd: Mindenkire vonatkozik: az emberi tisztelet mindenkinek kijár!!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
66%
Ami lemaradt:amiért valaki odahaza van és gyermeket nevel,azért ő sem engedhet meg magának mindent,mert a férj egyszer csak gondol egyet és tovább áll,keres valakit,akinél vigaszt talál. Erre értettem a kölcsönös megbecsülést és a tiszteletet!
2012. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
81%
mar miert ne kapna fizetest az anya? Kapja a gyedet,aminek a max.osszege netto 117ezer. Sokan nem keresnek ennyit. Onnan tudom,h nem nevezte rikacsolasnak,h annal sokkal intelligensebb,meg ha veszekszunk sem hasznal ilyen lekezelo szavakat. Es sztem itt nem arrol van szo,h vki minden nap ki van borulva otthon,mert az tenyleg gaz,de neha azert had legyen elesett es gyenge mindenki. A parom pedig pont azert a parom,h ilyenkor mellem alljon,ahogyan en is melle allok es segitek neki barmiben,ha szuksege van ram.
2012. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
67%

"mar miert ne kapna fizetest az anya? Kapja a gyedet,aminek a max.osszege netto 117ezer. Sokan nem keresnek ennyit. "


Ha nem keres annyit a gyedje sem annyi.

2012. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
26%

Nem minden kisbabás feleség idegbeteg.

Akik azok, azoknak valamiért nem tetszik az új életük.


Csak egy buta nő beszél ok nélkül csúnyán a hazaérkező férjével. Utána pont az ilyenek szoktak sírni-ríni, ha a férjük lelép. Megérdemlik.

2012. febr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
82%

"Barátnőm volt egy pár de feleségem még csak ez az egy."

:DD Bocsi, de ez a mondat nekem nagyon betett.

2012. febr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
69%
Igen, az szinte minden anyánál így van. A gyerekkel van a nap 24 órájában, aggódik, hogy minden jól menjen, mindent jól csináljon, legyen szuperanya, jó szerető, házvezetőnő,szép, stb és ez frusztálja. Valószínűleg sokkal kevesebbet is alszik, és az alvás hiánya hatással van idegrendszerre. Ez nagyon nehéz időszak neki, legyél vele türelmes, és szerintem beszéljetek erről.
2012. febr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
90%
Ne veszekedjetek már hülyeségeken,minden kapcsolat kompromisszumot követel és mindenkinek lehet kicsit igaza a hozzászólásokkal.Azonban egy szerető pár megértő a másikkal szemben,ha még inteligens is,akkor megérti,hogy igen,ő most ingerültebb,mert itthon van,csak a gyerekkel van,mert éjszaka is alig alszik stb...És általában nem az a megoldás,hogy a férj másik macát keres.A férjnek is vannak gondjai,pl. a munkahelyén cseszegetik,akkor ő is idegesebb,ingerültebb,akkor meg az anyának kell türelmesnek lenni.Ez oda-vissza működő történet.És nem kell egyik félnek sem mártírkodni,mert minden vita két emberen múlik,ezt ne felejtsük el!Ha első gyerekről van szó,akkor az anya és az apa is most tanul meg lemondani egy csomó mindenről,most szokik hozzá az új életformához,nálunk is voltak gondok az első babánál,a másodiknál ezek a problémák már nem,vagy csak igen ritkán jöttek elő.Az ember öregszik,egyre tapasztaltabb lesz és ez így van rendjén.Kompromisszum,türelem,tisztelet és szeretet!
2012. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy manapság a média kicsit sokat vár az anyukáktól. 2 hónappal szülés után járjon el a barátaival, munkatársaival, legyen vékonyabb mint szülés előtt, legyen rendben a lakás, főzzön minden nap, a szex legyen jobb és több mint terhesség előtt, a gyerek ne legyen hasfájós és aludja át az éjszakát. És emellett anyuka persze szoptasson is!

Az a férfi, aki szerint ez a normális és nem a ritka kivétel, az ne vállaljon gyereket!

2012. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!