Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idegbetegek a...

Miért ilyen idegbetegek a kisbabás feleségek?

Figyelt kérdés
Mindenben segítek neki, normális vagyok, de ha fél órával később érek haza akkor már megy a patália. Arra fogja,hogy a pici látja kárát ennek, hogy nem tud időben szopizni meg eltolódik az alvás meg mindent a nyakamba zúdít. Ez mindenkinél így van? Ilyenek a nők? Barátnőm volt egy pár de feleségem még csak ez az egy. Szülés utáni depire nem fognám,mert sztem azt már kinőtte.

2012. febr. 21. 19:42
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem a csendességen múlik, hanem az eszén, meg az érzelmi intelligenciáján. Aki azelőtt is tudta normális módon támadások nélkül kezelni a helyzeteket, az akkor sem fog megváltozni, ha született egy gyereke.

Aki akkor hárpiává változik, az előtte is az volt, mindegy milyen hangerővel.


Nem csak hangosan, kiabálva lehet valaki hárpia.

2012. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
17%
Igaz, az a lényeg, hogy alkalmazkodó legyen egy nő, nem pedig akaratos.
2012. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
49%
Lassan kezd elfajulni a dolog, eddig a két szélsőség a legerősebb: a"nőnek kuss legyen, ne panaszkodjon arra a drága jó emberre", és a másik csoport: "anyáknak és nőknek csupa nehézség az élet". Persze, vannak akik reálisan látják, de anyaként és nőként feláll a szőr a hátamon az első csoporttól...Facebookon olvastam egy (ma már) vicces, de 1955-ben vérkomolyan vett kézikönyvet, abban volt hasonló szöveg:"a nő várja csinosan, kipihenten a férjét, mutassa ki, hogy minden vàgya, hogy a kívánságait teljesíthesse, a gyerekeket is csendesítse el,hogy ne zavarják férje fontos gondolatait, pihenését...stb. halál komolyan, ez volt a szöveg! Na, hát, ennyi jutott eszembe ezekről..
2012. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
48%

Biztos Fritz Kahn könyvére gondolsz.


Nos őszintén nőként ajánlom neked olvasásra a könyvet. Nem kell kőbe vésve értelmezni, de ahogy a könyvben is benne van, mi nők vagyunk az okosabbak és nekünk kell irányítani a helyzetet.


Én egészen durván fejeztem ki magam a minap. A férfiak olyanok mint az állatok. Pár egyszerű dolgot megadsz nekik, ami neked is jó, aztán azt csinálsz velük, amit csak akarsz. És még hálásak is lesznek. És minő meglepő, ez visszafelé is igaz, a nőkre.


Csak manapság sokkal divatosabb felvértezni magatokat azzal, hogy na nehogy már, majd én megmutatom, mit képzelnek, és alapvető logikus dolgokat sem gondoltok végig.

2012. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!