Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttek a dolgok, és nem...

Összejöttek a dolgok, és nem tudunk neki ajándékot venni a kisebbik lányom ballagására?

Figyelt kérdés

Férjem munkanélküli lett,én csak 6 órában dolgozom. Már a tartalékunkból élünk. Nem hiszem h nyárig,a ballagásig megint összetudjuk szedni magunkat. Mondtam a lányomnak h sajnos nem olyan lesz a ballagása mint ahogy terveztük. Le kell mondani a fodrászt,körmöst,sminkest. Mondtam neki h majd én szépen megcsinálom és biztos a nővére is segít neki. Meg hogy sajnos nem tudunk neki sem pénzt,sem ajándékot adni. Látszólag bele törödött,mondta h semmi baj megérti,de látszott rajta hogy nem esett neki ez jól.

A nővére tavaly ballagot,ő kapott egy kis pénzt 5000Ft-ot meg egy arany karkötőt. Ő el tudott menni fodrászhoz és körmöshöz meg kozmetikushoz is. A kisebbik lányom is várta már a ballagását,már tavaly is mondogatta h alig várja már az övét,hogy úgy készülhessen mint vmi menyasszony.


2012. márc. 11. 14:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
51%

Off:


De én sem értem amúgy ezt a nagy felhajtást a ballagás körül, meg az ódivatú felbongyorított hajakat-ahogy valaki írta búbos-bongyor-ezek csak öregítik a lányokat, sminket meg gyakran eltúlozzák a kozemtikusnál. Szerencsésebb tényleg, ha valamelyik barátnője segít neki sminkben, hajban.

2012. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
3%
Azért eg ykörmöt legalább kapjon már ballagására! Annyit nem igaz, hogy nem tudnátok kigazdálkodni akárhogy is. Az nem olyan drága, de megtiszteltetés neki! És egy szép könyvet, amibe beleírsz, és el tudja tenni emlékbe.Ennyit hozz össze valahogy. Kozmetikai kezelést tartsatok neki otthon! Ne maradjon el, ez egy szertartás is, hogy elhagyja a gyerekkort. De a műkörmöst csináld meg neki akárhogy! Csald el konyhapénzből! Vag y ahúsvét legyen nagyon szerény, bableves, túrós, slussz-passz, és meglesz a körmös. Ennyit muszáj!
2012. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
85%

Műköröm minek? Soha nem értettem miért jók azok a hegyes,

csiricsáré valamik a lányok kezén.

Lehet lepontozni.

2012. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
97%

A körömnek az árát inkább adjátok oda neki, tegye félre a továbbtanulásra.... egy műköröm 5 ezer forint, nem hinném hogy pont az kéne... és a műkörmöt havonta kell töltetni, az sem két fillér, és mint írta a kérdező, nem állnak jól anyagilag, 1 hónapra meg körmöt felrakatni felesleges.


Nekem sem volt műköröm, szépen kivolt lakkozva eseményhez illően, pedig mi megtehettük volna hogy körmözzünk, még sem vágytam rá....

2012. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
90%

Ballagásra műköröm? Akár a Húsvét árán is? Jesszus.

Kedves kérdező, szerencsére a te lányod nem ilyen felszínes, legyél büszke rá :)

Hagyjátok a műkörmöt a francba, a kutya nem fogja ballagásán a körmeit nézni, hogy műanyagkarma van-e...........arról nem is beszélve, hogy most a rövid és színes a divat.


Egy ezüstmedál vagy vékonyka karlánc azért viszont beleférhet, már írtam korábban hogy a medál nem is drága.

2012. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
6%

Komolyan, most ideírom még egyszer ugyan azt. Nekem is van lányom. Neki ez a körmös egy álom, amire évek óta vár. Nme annyi, mint eg yfelnőtt nőnek. A fodrászat-kozmetikát megcsinálod otthon(maszírozd is, meg minden, időd van, csinálj neki egy kétórás kezelést :) Zenével!


De a körmös legyen már meg!!! Hát 3 e ft-ért megcsinálja!! Annyit akárhonnan szerezz meg neki! Adj el valamit! Vag yha az ő hasán spórolod is meg! Egy kislánynak ez sokkal többet jelent, mint egy köröm!!


46nő

(nekünk sem volt tusfürdőre sem pénzünk valamikor, párizsira sem, de pont ilyen kis lány dolgot én is megadtam az enyémnek, ajándékba, és annyira örülök. Nme bántam meg! Vettem volna pár dkg párizsit meg egy súrolószert? Minek? Ilyeneket kispóroltam, és 2000 ft-ból arra az ő alkalmára boldoggá tettem - és máig egy jó emlék neki. Azt a kis tejet vagy ablakmosót, vagy hétköznapi nadrágot, amit nem vettünk meg, már rég eléfelejtette-de van egy jó emléke az ünnepről!

ha elraksz havi ezer ft-ot erre, már meg is tudod oldani!

2012. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
97%
Attól mert a te lányod műkörömre vágyik, nem biztos hogy más lánya is!
2012. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
91%
Csak ezt ismételgeted, hogy "műkörmös legyen már meg" "könyörgöm műkörmös legyen már meg" mint valami tinilány. Én imádok piperészkedni, de életemben nem akartam műkörmöt, mert a sajátom szebb. Nagyon felszínes gondolkodás, hogy ennyire "műköröm műköröm mindenáron" hajtogatod......komolyan azt hittem valami ballagás előtt tinike vagy, bocsi.....
2012. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
9%

Ha körmöshöz vágyik, minek neki a lánc. Úgyse hordják ezek amai gyerekek!

Szerintem csak manikűrre vágyik, ünnepi lakkozásra nem? Ez olyan nőcis dolog. Búcsú a gyerekkortól. Ha erre vágyik! Annyira nem drága, és üres kézzel ne menjetek már aballagásra! Inkább virágot ne vegyél, hanem vigyél egy szép kerti csokrot, szerintem jobban értékelné a körmöt.

A lányok szíve már csak ilyen. Végül úgyis költötök aballagásra majd valamit, miért ne olyat, amit szeretne?? Vag ynem sütsz csak hatlaposat, az olcsó, s a sütipénzből már fele ajándék megvan.

Én tudom, mennyira vágyik egy kislány szíve az ilyenre, főleg, h a nővére megkapta. Így is lemond afodrász-kozmetikusról, nem igaz?

2012. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
92%
Jézus, most olvasom.. ....a gyerek hasán akár de spóroljon műkörmöket, arra biztatod? Jáájj, ez kész :)
2012. márc. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!