Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttek a dolgok, és nem...

Összejöttek a dolgok, és nem tudunk neki ajándékot venni a kisebbik lányom ballagására?

Figyelt kérdés

Férjem munkanélküli lett,én csak 6 órában dolgozom. Már a tartalékunkból élünk. Nem hiszem h nyárig,a ballagásig megint összetudjuk szedni magunkat. Mondtam a lányomnak h sajnos nem olyan lesz a ballagása mint ahogy terveztük. Le kell mondani a fodrászt,körmöst,sminkest. Mondtam neki h majd én szépen megcsinálom és biztos a nővére is segít neki. Meg hogy sajnos nem tudunk neki sem pénzt,sem ajándékot adni. Látszólag bele törödött,mondta h semmi baj megérti,de látszott rajta hogy nem esett neki ez jól.

A nővére tavaly ballagot,ő kapott egy kis pénzt 5000Ft-ot meg egy arany karkötőt. Ő el tudott menni fodrászhoz és körmöshöz meg kozmetikushoz is. A kisebbik lányom is várta már a ballagását,már tavaly is mondogatta h alig várja már az övét,hogy úgy készülhessen mint vmi menyasszony.


2012. márc. 11. 14:30
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
78%

És egyáltalán nem biztos, hogy milliószor sírt tele egy párnát, amiért nem lehet műkörme meg agyonsminkelt képe. Lehet hogy ennél sokkal értelmesebb


Soha nem volt műkörmöm, kozmetikusnál is csak kétszer voltam eddig, ezt a sírást nem azért írtam, hogy ez miatt sírna, hanem az miatt, hogy az egyik gyerekre mindig van pénz a másikra meg nincs.

Én értelmes embernek tartom magam, de nagyon fájó dolog az, hogy a két testvér között különbséget tesznek. Megértem én azt, hogy nincs pénz most, de kérem nem az utolsó pillanatban kell gondolkodni.



Ez a kislány meg egy éve ezt a napot várja mekkora nagy csalódásnak éli meg, hogy neki mégse adatik meg az ami a nővérének igen.

2012. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
37%

De szegény, hogy lehet ez? Egy éve a ballagás miatt epekedni? Azért eljutott valahogy oda, hogy egy naptól várja a megváltást.


Pont 10 éve ballagtam nyolcadikból, és csak annyira emlékszem, hogy fájt a karom, mert nem tudtam tartani a virágot, összevirágporoztam az előttem lévő ingét, és iszonyú közel voltam ahhoz, hogy elbőgjem magam, annyira fájt a lábam a cipőben, aminek alig 4 centis sarka volt.

2012. márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
73%

Sajnos az élet hozhatja úgy, hogy két testvér között különbség lesz. De tudni kell, hogy nem a szülők teszik ezt hanem így alakul. Legalábbis a kérdező esetében.


Mindenesetre meg kell értetni a lánnyal, hogy ez nem az esküvője. Rohadtul csak arra fog emlékezni, hogy búcsúzott a sulijától. Nekünk senkinek nem volt műkörme meg profi sminkje. Minek is, 14 évesen még gyerekek vagyunk.............................egy gyerekre műkörmöt? Meg profi sminket? Mi a túrónak? Ezért van ennyi kis liba, mert így gondolkodik az emberek egy része, hogy ez jár.....a szerencsétlen kiscsajok meg ezeknek az embereknek próbálnak megfelelni.

2012. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
na, összehordtak itt neked hetet havat. Mindenki elmondta, hoyg Ő mit szeretne, meg Ő hogy balllagott. Látod? Szerezz örömet a kislányodnak, te tudni fogod hogyan, és a miből ki fog alakulni, hidd el. Én is voltam így, és mindig lett annyicska ami kell! Higgy és bízz, és szeresd a lányaidat meg a férjedet! Rendben lesz minden, meg lesz az a ballagás!!!
2012. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Átyáég. Nekem 8-ban ballagásom sem volt, mert 6+6-os gimibe jártam...komolyan hihetetlen mekkora feneket kerítetek ennek. Mos fogok diplomázni jövőre, és komolyan mondom 10 perce gondolkozom, hogy az a gimis ballagásra mit kaptam és fogalmam sincs!! Nem emlékszem!! Volt egy vacsis-buli aznap délután a barátokkal ,családdal és ennyi :) Nem lettem tőle elfuserált felnőtt ;)
2012. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

Na, tele lett hibával..bocsi, szóval:


Atyáég. Nekem 8-ban ballagásom sem volt, mert 6+6-os gimibe jártam...komolyan hihetetlen mekkora feneket kerítetek ennek. Most fogok diplomázni jövőre, és komolyan mondom 10 perce gondolkozom, hogy a gimis ballagásra mit kaptam és fogalmam sincs!! Nem emlékszem!! Volt egy vacsis-buli aznap délután a barátokkal ,családdal és ennyi :) Nem lettem tőle elfuserált felnőtt ;)

2012. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!