Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:
Van jobb dolgom is suli után,mint dolgozni.Apa és anya nem is engedné meg.
2012. ápr. 5. 16:00
 12/80 anonim ***** válasza:
93%
Az ügyfélszolgálaton le tudod kérdezni, hogy mennyi lehet az adatforgalmad. Ezt neten keresztül is megteheted. Attól függően, hogy előfizetéses vagy feltöltős telefonod van lehetőséged van csomagváltásra vagy rendelésre. Ha nem vagy elégedett az elérhető adatforgalommal mondd az apukádnak, hogy szükséged van nagyobb csomagra az iskola miatt, mert kell a tanuláshoz.
2012. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
47%

22 éves vagyok egyetemre járok de 16 éves korom óta gimi mellett dolgozom rendszeresen

jajj úristen apukád nem engedné? leesne a kezed vagy mi?

2012. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
76%
úúúkészítek kaját lesz itt aztán 3 oldalnyi lecseszős válasz, ismerem a magyar embert XD
2012. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
82%

Ez így eléggé LOL. Magántanárhoz akkor jár az ember, amikor valamiből el van maradva, vagy esetleg versenyre készül. De ha ennyire penge vagy, nem értem, minek jársz be, lehetnél magántanuló. Egyébként meg, azt sem értem, ha játszani nem tudsz, majd netezni pont fogsz tudni órán.


Amúgy meg 5 rongy egy havi korlátlan mobil előfizetés, 2-3k körül a 2 giga korlátos. Ha akkora nagy májer vagy, havi 2 ezret csak ki tudsz könyörögni.

2012. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
79%
Persze,hogy nem engedné, nem is csodálnám, azért lettél ilyen, mert nem az életre neveltek. Mindent megkapsz,semmire nincs gondod. Nem baj, a lényeg,hogy tesiből,meg rajzból 5-ös vagy.
2012. ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
62%
Most komolyan!!! Miért baj az, ha egy 14 éves gyerek nem dolgozik??? Jó, hogy nem cseszitek le, hogy nem megy szalag mellé dolgozni!!
2012. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
58%
Nem az a baj,hogy nem dolgozik, tovább olvashatnál az orrodnál.
2012. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
53%
te általános iskolában magántanárhoz jársz? úristen én nyolcadikig naponta 5 percet tanultam aztán a körmömet reszeltem és mindenki el volt ájulva hogy valami fukcing zseni vagyok:DDD de szép idők is voltak azok, most már 1 hét alatt meg kell tanulni több száz oldalt a vizsgák előtt
2012. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
77%
Te szegény kislány...Mi volna veled telefon nélkül?
2012. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!