Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
87%

Nocsak, itt is felütötte a fejét az a bizonyos illető, aki lenézi azokat, akik adnak a kultúrára is. Mérnök! Ha-ha! Jót röhögök. A mérnök, aki úgy érzi, nem a gyártósor mellett a helye, de lenézi azokat is, akik esetleg nem jutottak be az egyetemre vagy bölcsészkarra járnak. A mérnök, aki szerint nem fontos a helyesírás. A mérnök, aki nagyképű. A mérnök, aki azért nem fog munkát kapni, mert nem egyenrangúként tekint más emberekre. És én nem fogom sajnálni.

Majd azért megnézném, hogy te, mint diplomás, állástalan mérnök, hogyan boldogulnál közmunkásként egy általános iskolában!


A kérdezőre visszatérve. Ha olyan profi, gondolom, mindenféle országos versenyre is jár, mint matematika verseny, és kiválóak az eredményei is. Sőt, gondolom, órákat is ad másoknak, hogy becses tudását megossza másokkal.


A könyves dolgot szintén támogatom. De akkor már legyen kihívás, hiszen unatkozós típus vagy. Válassz valami bestsellert azon az idegen nyelven, amit tanulsz. Az az igazi kihívás.

2012. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%

Ja az idegennyelvű könyv az tuti!!

Hasznos!

Én szoktam angolul-latinul olvasni könyveket.

2012. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
85%

"a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök"

Minek kell fürdés közben netezni? o.O Unatkozol vagy csak pusztán függő vagy?

Nagyon sajnállak h fürdés közben nem tudsz mit csinálni...

2012. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
59%
hát keresd meg az árát. Úgyis olyan okos vagy akkor suli mellett simán belefér egy ki munka is, csak nem halsz bele.
2012. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
74%
Ja, amúgy fürdés közben is. Japánban az ilyeneket már otakunak hívják. Tudod, akinek nincs saját élete, csak az internetnek meg a tévének él.
2012. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
84%

70 hsz-es kérdést is rég láttam, főleg egy délután alatt!


Tud a gyerek, tényleg... média vonalra kellene orientálódnia :D

2012. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
90%

Én is jót derültem a kérdésen, főleg azon, hogy ha valaki annyira jó képességekkel rendelkezik, akkor miben gátolná az, ha dolgozna? (nem a kérdező a zsenge életkorával, hanem az egyik válaszadó) Nem tartom magam valami extra okos embernek, de azért munka mellett is megvan a jeles átlagom egy jó egyetemen, úgyhogy el lehet kezdeni kitalálni jobb dumát, mert ez igen béna. :)


A kérdésre válaszolva: mi lenne, ha simán odaállnál elé és megkérdeznéd? Bár én nem értem, hogy miért kell meghalni 45 perc miatt, egyetemen alaphangon 90 percet kell végigülni, az sem mindig nagyon érdekes... De ha szeretnéd, a szüleid gondolom sejtik, hogy nem megfelelő számodra a tempó az iskolában, akkor csak nem zárkóznak el tőle.

2012. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
80%
# 39, 16:26: Én is a BME-re járok, mérnöknek tanulok, és szégyellem magam, amiért olyanokat is felvesznek ide, mint te. Ide bekerülni semmi, diplomát is szerezni, na az valami. Ja és nekem is van nyelvvizsgám, felsőfokú, három is, és a BSc-m után orvosira szeretnék járni. Most én ettől több leszek, mint bárki más? Mert szerintem nem.
2012. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Na kérdező, kaptál hideget meleget de attól függetlenül mi lett az eredmény a net ügyben???
2012. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
A mérnökpalántán jót röhögtem, ismerem a fajtáját, volt két ilyen haverom is, mindkettő kibukott, még a BSc-ig se jutottak el. Most az egyik egy gyorsétteremben csopvez, a másik meg fodrász... mondjuk én is kibuktam, de én legalább műszaki szakmában maradtam, és sosem volt ekkora arcom. :)
2012. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!