Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
66%
Ez amúgy tényleg vicces hogy magántanár kell ahhoz hogy kitűnő legyél és itt vered a melledet rá :D
2012. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
62%
Na igen, és itt a példa arra, hogy a tiniket miért nézik le annyira...
2012. ápr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:

16:01

Nem esne le a kezem,de nem olyan családban élek,ahol a gyereknek dolgoznia kellene,anyáék inkább azt szeretnék,hogy jók legyenek a tanulmányi eredményeim.


Kovi bácsi

Játszani azért nem tudok,mert azért néha oda kell figyelnem,hogy ne tűnjön fel a tanároknak,hogy hoppáá...telefonozok.Ha a játékról elveszem a szemem,akkor vesztek.Ha pl. a twitterről veszem le a szemem,akkor semmi nem lesz.

Nem a havi 2 ezerrel van a baj,hanem azzal,hogy elég sok szokott lenni a telefonszámlám,mert szeretek telefonálni és sms-ezni.



Szerintem kár erőltetni a válasz írást,ahogy látom,nem megy...

2012. ápr. 5. 16:15
 24/80 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen tiniket van is miért..
2012. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
90%

Engem 15 éve fejbevágott a matektanár mert Hahotát olvastam matekórán ... ezeknek meg szabad a telefonnal játszani?

Hát hol itt az igazság???

2012. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
57%
Húzzál tanulni,megoldottuk ezt a problémát is...:D
2012. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
21%

Sok proli még a 8 éves gyereket is elküldené dolgozni, bugyuta csőcselék népség.....Én hasonló képességekkel rendelkezem mint a kérdező.Már végeztem a gimnáziummal és egyetemre járok.Matematikából és a reáltárgyakból kitűnő voltam.Egyedül a magyar irodalom órát nem viseltem el.Azon én is zenét hallgattam , internetet használtam meg hasonló.A mai napig nem konyítok semmit az irodalomhoz , egy matematikai példát elém tesznek azt megoldom egyből de amikor azt kérdezik hogy ki írta az anyám tyúkját nos arra nem tudok válaszolni.A magyar érettségin is csak kettessel mentem át.Műveletlennek tartanak?Hát nem érdekel ,én tudom amit tudnom kell ,nincs szükséges felesleges tudásra.

Sem a gimnázium alatt sem pedig a mostani egyetemista éveim alatt nem dolgoztam és nem is szándékozok.Nem fogok alja munkákat meg idegroncsoló szalag melókat elvégezni és ilyennek kitenni magam.A szüleim nem is engedtek volna dolgozni , mivel az a tanulás rovására ment volna.És a tanulás fontosabb.


Kérdező , győzd meg őket vagy ígérj valamit.Pl:takarítasz , lemosod a kocsid vagy valamit segítesz a ház körül.

2012. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:

Nem azért járok magántanárhoz,mert hülye vagyok,hanem mert a suliban sehol nem tartunk az anyaggal.

Angolból most kezdtük a 8.-os anyagot,biológiából most vagyunk ott,ahol félévkor kellett volna tartanunk,fizika óránk nincs is,mert a tanár folyton beszél mindenről...

Szóval erről ennyit.

2012. ápr. 5. 16:16
 29/80 anonim ***** válasza:
100%

DRÁGA KÉRDEZŐ!

Második válaszoló vagyok, normális válaszokat írtam, de most már kezd elfogyni a türelmem.... Mi lenne ha felhívnád a szolgáltatódat és megkérdeznéd a csomagodat??? Vagy esetleg apukádat kérdeznéd meg, ő csak tudja... KÖNYÖRGÖM!!!

2012. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem kár erőltetni a válasz írást,ahogy látom,nem megy..."


Legalább az arcoskodás megy, ha már más nem. Törüld meg az orrodat, aztán menj apucihoz.

2012. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!