Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
87%

"Ha a játékról elveszem a szemem,akkor vesztek "

LOOOOL XDDD


Egyébként igen, az ilyen tiniket van is miért elítélni, de sokan azt hiszi hogy a többi is ilyen... :D

2012. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
100%
A játék helyett, kérd meg a szüleid irassanak át egy erősebb osztályba/iskolába. Ha valóban ilyen jók a képességeid, ne pazarold el!
2012. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
100%
#33-as válaszolónak van igaza
2012. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
76%
28-as: Szerintem pont te fogsz majd a szalag mellett kikötni ezzel a felfogással..:)
2012. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
100%
Az erősebb osztályba való íratást támogatom. Egyébként nem csak ahhoz jó a jó net, amire a kérdezőnek jelenleg kell. Okos ember a netet tudja tanulásra is használni. Hívd fel a szolgáltatót, majd ülj össze apucival vacsorakor egy kis beszélgetésre. Hogy a képességeidhez jobb iskola kéne, stb, stb.
2012. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
95%
miért nem mész át egy normális iskolába(miért nem mentél, gondolom már felismerted a problémát hetedik osztályban) és éled a normális, átlagos tinik életét? én már annak is örülnék, ha nem kéne állandóan zabkását és krumplis tésztát ennem, de figyelj, mibe hogy ezerszer boldogabb vagyok nálad? nem normális hogy méregdrága magántanárokhoz kell járnia minden tantárgyból egy átlagos képességű lánynak, és hogy ennyire függjön egy vacak mobiltelefontól.
2012. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
4%

A kérdezőnek van mire nagyképűnek lennie.Ő a tudására vág fel és nem a pénzére.


Engem is nagyképűnek és beképzeltnek mondanak egyesek.Az ország egyik legjobb egyetemén tanulok és már van 2 középfokú nyelvvizsgám.Miért ne lehetnék nagyképű?

2012. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
100%
#37 Itt a gyakorikerdesek.hu-n név és arc nélkül mindenkinek nagy a pofája.
2012. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem pont te fogsz majd a szalag mellett kikötni ezzel a felfogással..:)"


Bocsáss meg az az ország legjobb műszaki egyetemére járok.Nem bölcsésznek tanulok.Nem fogom elpazarolni a tehetségemet egy sori munkában.Én többre vagyok hivatott.

2012. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
100%
Félve merem megkérdezni, hogy miért nem viszel valami jó könyvet?
2012. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!