Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy valamivel jobb vagy a másiknál nem kell rögtön nagyképűnek lenni. :)

Aztán meg az ilyen emberek csodálkoznak, hogy utálják őket.

2012. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy meg milyen tudására vágjon fel? Valószínűleg nem egy jó nevű iskolába jár, hanem mint mondta is, valami gyengébe, ahol nem igazán oktatnak. Nos ha nem tanítanak semmit se, akkor úgy könnyű megfelelni az alacsony elvárásoknak. Nehogy már isteníteni kelljen a kiscsajt mert egy pocsék iskolában kitűnő tanuló! Ha egy színvonalas iskolában lenne az, ahol nagy hangsúlyt fektetnek a fiatalok oktatására, akkor igen, megemelném a kalapomat előtte! De így nem.
2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
13%

"Attól, hogy valamivel jobb vagy a másiknál nem kell rögtön nagyképűnek lenni. :)

Aztán meg az ilyen emberek csodálkoznak, hogy utálják őket."


Irigyek mint a dög.És ezért utálják a hozzám hasonlókat.

2012. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
92%
#43 Nem, azért utálnak téged mert saját bevallásod szerint is nagyképű vagy.
2012. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
88%
Ezt bírom az emberekben, hogyha valakit leszólnak, vagy utálják rögtön irigy.. :DD
2012. ápr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
81%
43: a hozzád hasonlóra soha nem voltam irigy,mert több eszem van annál hogy olyan életvitelem legyen,mint neked... Kettőnk közül megnézhetnénk az életben ki az életképtelenebb:)
2012. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
79%

"Irigyek mint a dög.És ezért utálják a hozzám hasonlókat."


Igen, mit képzelnek, hisz te egy diplomás, 2 nyelvvizsgával rendelkező értelmiségi vagy.Manapság ritka az ilyen magas fokú ismerettel, intelligenciával megáldott fiatal.Ha akarod én leszek a csicskád, ingyen, nekem csak egy nyelvvizsgám van.

2012. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként is lehetsz bármilyen szuperokos, tele diplomával ha egyszer nem tudsz elhelyezkedni
2012. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
92%

Anno nálunk is lassabb tempóban tanított sok tanár, vagy egyszerűen csak elhadarták az anyagot, a diákok érdeklődését ezzel nem is keltették fel.

Nem tudom miért kell rögtön lehörögni a kérdezőt, sokan itt élik ki a frusztrációjukat (tisztelet a kivételnek).

A másik meg: amikor tini tesz fel kérdést valami vásárlással kapcsolatban, hirtelen mindenki kemény melóssá válik, gondolom 10 éves koruk óta újságot hordtak vagy kapáltak a földeken.



Kérdező: Simán mond apukádnak, hogy a mostani szolgáltatás nem fedezi a szükségleteidet. Ha meg nem egyezik bele, még mindig ott van a "könyves" opció.

2012. ápr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
30%
A diplomám keresett a magyar és az egész európai piacon is.Egy mérnöknek nem gyártó soron a helye.
2012. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!