Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
92%
Így van,egy mérnöknek nem a gyártósoron a helye. Hanem itt a gyakorikérdéseken.Gondolom most is nyakkendőben ülsz és kapkodod a telefonod,mert nélküled megáll a cégnél az élet.
2012. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
85%
A diplomád létezik a valóságban is, vagy csak a gyakorikerdesek képzelt világában vagy mérnök?
2012. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
20%
De savanyúak vagytok.A mérnöknek tényleg nem a soron a helye.Oda a butábbak valók.
2012. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
26%
Nem a telefont kapkodom kedves előző mivel még folynak a tanulmányaim.Jelenleg az alapdiploma utolsó időszakában vagyok.Szándékozom mesterképzésre is menni.
2012. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
89%
Beszarás, milyen jól szórakozom a válaszokon :D
2012. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
90%

"A diplomám keresett a magyar és az egész európai piacon is."


Most akkor megvan a diplomád?


Előbb azt írtad, hogy egyetemista vagy.

2012. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ha ők járatnak magántanárhoz akkor meg fogják érteni, hogy kell a net :) a suliban. Én sem értem miért nem húztál át egy másik suliba...


A kérdezőnek van mire nagyképűnek lennie.Ő a tudására vág fel és nem a pénzére.


"Engem is nagyképűnek és beképzeltnek mondanak egyesek.Az ország egyik legjobb egyetemén tanulok és már van 2 középfokú nyelvvizsgám.Miért ne lehetnék nagyképű?"



Hihi! Én még csak gimibe járok de soha eszembe nem jutna azzal felvágni, hogy én vagyok az évfolyam legjobbja (nagyon erős gimibe járok)- legalábbis olyankor nem amikor nem bosszantottak fel . Sőt nekem is van nyelvvizsgám (felsőfokú)... Na miattad most leírtam ezeket pedig nem szeretem mert szerintem senkinek nincs joga nagyképűnek lenni azzal ,hogy milyenek a képességei!

(amúgy normális életet élek)

2012. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
:)
2012. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
Még! :D
2012. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
80%
Ez a nap kérdése...:)
2012. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!