Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a kérdező már törölte a kérdését a listájából :DDD
2012. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
90%
A kérdező most valószínűleg hangosan zokog az egyik beporosodott tankönyvére borulva, miközben aranyszínben csillogó minilova nyalogatja a könnyeit az arcáról....
2012. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
90%
Összefoglalva: jobb ha nem lesz nagyobb mobilneted,és nem tanulsz annyit,mert úgy jársz mint az itt írogató mérnöknek tanuló legény,aki el se tudja dönteni megvan-e már a diplomája,és a nagyképűségtől nem lát ki a fejéből:)
2012. ápr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
82%

"A diplomám keresett a magyar és az egész európai piacon is.Egy mérnöknek nem gyártó soron a helye."


Megmondom én mire lesz jó a diplomád.Ha keményfedeles,akkor a kamra ajtaját kitámasztani disznóölésnél.Ha nem,akkor meg söralátétnek a Vecsés-Bakta meccsen.

2012. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
56%
64-es: ezen most jót nevettem...:D
2012. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
71%
És még csodálkoznak hogy az emberek miért kárörvendenek mikor egy diplomás a gyártósornál ácsorog vagy vagy felveszi a rendelést a McDonaldsban, hát pont az ilyenek miatt...
2012. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
88%
A leendő mérnök úrnak üzenem hogy februárban meg én diplomáztam le ugyanúgy Bsc-n mint te! És eszembe se jutott a mellemet verni rá, vagy lenézni másokat :D Szerintem nem ezt jelenti értelmiséginek lenni, de te tudod :D
2012. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
81%
Ja és te még nem vagy értelmiségi, csak ha megkapod a diplomádat te is :P
2012. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek, amúgy meg ha androidos a telefonod simán találsz rá appot amivel feltörheted a wifi jelszavakat, amúgy meg ha halálra unod magad az órákon, akkor megpróbálhatod kitalálni magadtól a jelszót.
2012. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
94%

Micsoda válaszok...


Miért baj, ha van nekik pénzük?! Valakinek vásárolnia is kell az országban.


Az meg hogy valaki kitűnő nem jelent semmit. Gyengébb képességűek között könnyű jó jegyet szerezni! Egy olyan osztályban, vagy iskolában nem sokat jelent egy kitűnő szerintem.

Na de egy matek, vagy magyar tagozaton, már annál nehezebb, ahol általánosságban is adnak a színvonalra.


Elmondásod alapján nagyon gyenge suliba járhatsz.

Ha nagyon unatkozol, és sok pénzed van, akkor vegyél valami szép, érdekes könyvet, és azt olvasd órán.

2012. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!