Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ötleteitek hogyan...

Vannak ötleteitek hogyan lehet az anyós képbekerülését leminimalizáltatni? Mi az ami tuti kiverné a biztosítékot. Ilyesmi? Azok írjanak leginkább akik szintén felveszik a kesztyűt. Tényleg ötletekre van szükségem.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Jé, tényleg :) Ugyanaz a szitu, mint ebben a kérdésben. Kérdező, nagyon a bögyödben van az anyós, de elárulom, egyetlenegy idegen embereknek való panaszhalmaz sem oldott még meg anyósproblémát. Az oldja meg, ha a párod egyetért veled. Ha nem ért egyet, akkor itt aztán égre-földre oszthatja a tanácsot neked boldog-boldogtalan.


A családi élet ilyen. Vagy megoldod a családdal mert megegyeztek, vagy csak szidod őket neten boldog-boldogtalannak naponta 26-szor és csak magadat paprikázod fel azzal, hogy még ilyenkor is anyósra gondolsz :)


Ha a pároddal sikerül megbeszélni és egyetért veled akkor nyertél, ha nem, mert máshogy gondolja, akkor vesztettél. Édesmindegy, itt ki mit írkál össze.

2012. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Anyosom napi 2x-3x hívja a férjemet telefonon. Heti legalább 1x agy 2x is eljon az unokához. Mi nem tudunk menni tul gyakran, mert dolgozunk és otthon is sok a munka (kertes ház és csak hétvégén van rá idonk).

Anyukámmal minden nap beszélek, mert egy faluban lakunk. Minden nap jon velem haza az unokához. Miotta megszuletett, azotta minden nap átjon, sott van hogy tobbszor is. De még egyszer sem puffogott a férjem miatta.

Ha segíteni kell az anyosnak (szintén elváltak) ha tud megy és megteszi. Szerintem egy normális családban így megy. Még anyukámnak is sokat segít (elváltak és egyedul él családi házban).

Amugy meg hány éves vagy kedves kérdezo?


15 honapos kislány anyukája

2012. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
30, tehát szükség van minden kis pénzre amiért megdolgoztunk. Jó lenne végre családot alapítani, de ahhoz anyagi háttér is kell.
2012. ápr. 19. 18:22
 64/64 anonim válasza:
100%
Mi 5 éve vagyunk együtt, és két éve már együtt élünk. Én nagyon szerettem a szüleit, de az első évben, mikor rájöttek, hogy komolyan gondoljuk, éreztették velem, hogy kívülálló vagyok. Innen eljutottunk oda, hogy beleszólnak a kapcsolatunkba, és sajnos visszaélnek azzal, hogy ha én is megyek hozzájuk, akkor kioktatnak, leszólnak. Olyan rosszul esik. A vőlegényem persze, már beszélt velük többször, de sajnos mindig azt éreztem, hogy az anyukája fúr a hátam mögött. Ebben az évben, mikor egyszer beszélt az apukájával, akkor ő pont ezt mondta a vőlegényemnek: nagyon féltékeny rám. Olyan kellemetlen helyzetekbe hoznak, általában nem szólok semmit, csak ritkán, mert szeretem a párom, és nem szeretném megbántani. Én nem szívesen járok hozzájuk, mostanában csak 2havonta. De pl tőlem albérleti pénzt is kérnek, és a csalásomat is többször hozták már kellemetlen szituba... ami még tetézi a bajt, hogy az én szüleimhez mindketten szívesen megyünk, és a szüleim a fiukként kezelik őt. Emiatt az ő szülei meg féltékenyek, és csak még kevésbé kedvelnek engem... én nem vitatkozom velük, csak nagyon ritkán, ha tényleg rettenetesen fontos, de tudom, hogy a vőlegényem azért velem él, mert szeret, és nem fog választani köztünk. Viszont sztem az a normális, ha elfogadja az ember, hogy a gyermeke felnőtt, és saját élete van. Lehet nem kedvelni egymást, de sajnos úgysem tudsz mit tenni... ha veszekszel, vagy ilyesmi, akkor úgyis te jössz ki rosszul... ördögi kör. Csinálj vmi jó kis stresszlevezető dolgot, és próbálj meg ne foglalkozni vele :) Bár nem könnyű, nekem se megy! Ha megyünk hozzájuk, napokig nem alszom, sőt még jártam egy ideig csoportterápiára az egyetemen önszántamból, hogy el tudjam fogadni.........
2012. ápr. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!