Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ötleteitek hogyan...

Vannak ötleteitek hogyan lehet az anyós képbekerülését leminimalizáltatni? Mi az ami tuti kiverné a biztosítékot. Ilyesmi? Azok írjanak leginkább akik szintén felveszik a kesztyűt. Tényleg ötletekre van szükségem.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 12:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
87%

"Csak szeretnék egy olyan életképet magunknak, amit a szüleimnél is látok, hogy a szülők havi 1-2 alkalommal telefonálnak,"


Ez meg mondjuk gáz...mármint az hogy így gondolkodsz. Egy jó családban azért hetente beszélnek egymással..főleg hogy ti még csak nem tízéves házasok vagytok pár gyerkőccel, hanem egy pár akik járnak. Te meg ráadásul anyukádéknál laksz, a párod anyjától meg havi 1-2 telefont "várnál el"?

2012. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
93%

12.53-assal értek egyet teljes mértékben!


Mi a párommal teljesen külön élünk a szüleinktől, saját lakásunk van. A párom 2 napot dolgozik, 2-t pihen. Azon a 2 napon míg pihen, akkor hívja anyósom hogy ezt és ezt el tudná-e intézni neki, ide-oda vinné-e. Soha egyetlen alkalommal sem fakadtam ki emiatt anyósomra, vagy a páromra!!!

Természetes hogy az anyjának segít ha kell!

Én ugyanezt teszem a szüleimmel. Nálunk nincs kötelező "pofavizit".

Minden nap beszélünk a szüleinkkel, ha máshogy nem hát telefonon. Vasárnaponként pedig együtt üljük körbe az asztalt délben.

A család a minden.

Nem tudom te honnan, milyen családmintából csöppentél bele ebbe a párkapcsolatba, de hogy kicsit rossz mintát hoztál otthonról az biztos.


És ne hisztériázz ilyen piti dolgokon, mert a párod egyszer csak besokall hogy szidod az anyját, és elhagy.

2012. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, mit fogsz ahhoz szólni ha sok év múlva egy szép napon a fiad (ha fiad lesz) közli veled, hogy "anya akkor mostantól légyszi csak havonta egyszer vagy max kétszer telefonálj, mert Gizike azt várja el hogy ennél többször ne beszéljünk. Ja és majd kéthetente vagy háromhetente egyszer eljövök. Légy boldog, három hét múlva jelentkezem, már ha nem csípi Gizike szemét".
2012. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Elnézést akkor lehet félreírtam valamit, nem ez várom el. Nem ezt írtam, de én ezt láttam, nekem ez a normális. Nem azt mondtam az elején sem hogy ne hívja fel, hanem azt h előbb próbálja meg maga megoldani a problémáját és ha nem megy, akkor természetesen megy a segítség.
2012. ápr. 18. 13:27
 25/64 anonim ***** válasza:
41%
lehet, csak trükközött, hogy lássa a fiát.
2012. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ő semmiben nem segített még nekünk. Úgy mellékesen hozzáteszem. Lehet ezért is haragszom rá annyira. Sőt, amikor a fiának segítségre volt szüksége tőlünk kapta meg, holott az anyjának éppen olyan fontos lett volna.
2012. ápr. 18. 13:30
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bizony, ha nálatok ez a normális, hogy az ember a saját édesanyjára csak havi egyszer vagy kétszer kíváncsi, te hoztál rossz mintát. Ezt adod majd tovább a gyerekednek is?


Komolyan megkérdezném: ha a te fiad majd egyszer ugyanezt mondja neked, hogy anya én akkor mostantól csak havi kétszer beszélek veled mert a barinőm szerint ez a normális, mit szólnál?

2012. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
Ha tudnám azt, hogy ló...t nem segítettem nekik, akkor nem csodálkoznék.
2012. ápr. 18. 13:36
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

"úgy hogy végül is a fiát más tartja el. "


Na, ez az a rész ami engem mint kívülállót is szíven ütött. Kiváncsi lennék ha ezt a párod elolvasná mit ragálna.... de biztos nem dicsérgetne érte.


Hogy beszélheted ki így a párodat vadidegen embereknek? Hogy ti tartjátok el???

Miért neki nincs munkája??

Rajtatok élősködik??


Mégis hogy mondhatsz ilyent rá? Neked hogy esne ha fordított helyzet lenne és ő mondaná ezt rólad?

2012. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tudnám azt, hogy ló...t nem segítettem nekik, akkor nem csodálkoznék.

"


Meglátszik hogy nincs gyereked.... nem tudsz anyai ésszel-szívvel gondolkodni.

Épp ezért teljesen felesleges tőled ilyeneket kérdezni...

2012. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!