Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony keresetű családanyák!...

Alacsony keresetű családanyák! Mi van a hűtőtökben?

Figyelt kérdés

Mi a gyerekkorunkat úgy vészeltük át, hogy a hűtő mindig üres volt. Éhen persze nem haltunk, de reggel sose volt úgy hogy kinyitom a hűtőt, előveszem a felvágottat, vajat, zöldséget, esetleg mézet. Nálunk általában csak egy van, vagy vaj és semmi más, vagy valamilyen régi lekvár és semmi más. Ritkán felvágott, de az egy nap alatt el is fogy, és olyankor persze vaj nincs.

Én most készülök családot alapítani és mindenképpen úgy szeretném, ha a hűtőben lenne a megéhezőnek választék. Nálunk sok konfliktus meg fejfájás volt abból, hogy főtt hiányában még a hűtő is kongott, holott nem élünk a létminimum alatt és megfelelő költségvetéseel ütné legalább a szendvics két összetevőjére egyszerre.


Nálatok ez hogy megy?


2012. ápr. 25. 10:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

40.vagyok

két kisgyermek van 3 és 4 évesek

2012. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
6 joghurt,4 tejszelet,egy rudi,margarin,2 élesztő,lekvár,uborka,20 tojás,2 csomag virsli,kevés kolbász,sajt felvágott,majonéz,tejföl,lázcsillapító kúp:))gyümölcs mindig van itthon,a fagyasztóban pulyka comb és mell,hetente egyszer vásárolunk,1-2 sütök a héten pogácsát vagy lekváros buktát fele annyiba kerül mint a boltban.3 gyerek van.
2012. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
65%

Ki az a stupid paraszt, aki lepontozza azt, aki igazat ír?


Kurv*ra dobozban élnek itt egyesek, hogy nem látják, mi van az országban...

Igen, sajnos egyre többen tartanak ott, hogy nem tudnak teljeskörűen táplálkozni, mert annyira felmentek az árak, és igen, nagyon sokan élnek úgy, hogy dönthetnek: vagy kifizetik a számlákat, vagy esznek.


Ma Magyarországon az emberek 3 dolgon "húzzák meg a szíjat": szórakozás, öltözködés, étkezés.

2012. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg undorító azért lepontozni valakit, mert neki több jut a hűtőbe."


És az nem undorító, ha azért pontoznak le bárkit is, mert neki nem telik minőségi kajára? Mert meg kell, hogy gondolja, mit vesz meg?


Na ennyit erről!

2012. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Sajt igyekszem hogy legyen a hűtőben, kilós kiszerelésben veszem, de nem a leggagyibbat, mert az egészségre is gondolni kell, ne csak a hűtő éljen sokáig. Valaki írta hogy kilós 300 forintos felvágottat vesz. Én ilyet alapból nem vennék, inkább akkor eszünk üres barna kenyeret, amit én sütök itthon. Nem adok semmiből gagyit a családnak, inkább legyen fele annyi ennivaló, de az tápláljon és egészséges legyen valamennyire. Nem ítélem el azt aki ilyet vesz, ne értsetek félre, de én képtelen vagyok ezt megvenni és megenni, tekintve hogy az vagy amit megeszel. Kacsazsír mindig van itthon, én tartok évi hat kacsát, azt osztjuk be, illetve a zsírját. Egy kilós sonka nálunk eltart 4 hétig beosztással. Sok hagymával melegszendvicsnek sütve nagyon kiváló. Lekvár is van, jobb fajta, de egy üveg eltart hetekig. Szóval nem sok minden, de az legyen minőségi. El nem hízunk ennyi kajától az biztos, de jó érzés hogy ha eszünk az legalább rendes.
2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!