Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti min és hogyan spóroltok?

Ti min és hogyan spóroltok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 11:58
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
43%

En 21 evesen besokkaltam a sporolasrtol, hogy futeni par orakat futottem egesz telen talan 4 hetben napi par orara fel volt kapcsolva a futes es a sialaoltomben es nadragban 2 zokni polo, pulcsi, sipulcsimban ulok otthon.

Hogy antennas tv nem jon rendesen es utalom amugy is azokat a csatornakat.

Hogy szendvicseken eltem es sehova nem jartam el.


Szoval pepipultam es elmentem kulfoldre es le is fogok itt telepedni mert ami otthon van az nem elet csak VEGETALAS!


Persze a kezdet nem konnyu, de meg igy is jobb dolgom van mint otthon raadasul a jovo is sokkal fenyesebb es nem evek tavlatarol beszelunk hanem honapokrol.

2012. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 Srapnel ***** válasza:
57%
Igen, mindaddig jól működik ez, amíg nem kezdenek kötelességed lenni a szüleiddel szemben.
2012. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:

En jovo honaptol fogok sporolni. 20.000 forintot havi szinten le fogok rakni nagymamamnak , aki elteszi boritekba. Az 240.000 ft egy evben. Kocsit akarunk venni jovore. Akkor megyek vissza dolgozni. Szerintem karacsonyra meglesz a penz mert a fizumbol meg a parom fizujabol csak 100e megy nagyimnak. Most a gyedem szar..

700e veszunk terepjarot a vadasz ismerosunk fog segiteni.

A kajan is sporolok. 79000 marad kajara mert 100e elmegy minden honapban felujitasra.

Ma is megneztem az akcios ujsagot pl le van arazva a borso (300), a kesz rantott ma

2018. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
j es a tejfol. Borsofozelek lesz belole rantott majjal. Igyekszem nezni, hogy minek van szezonja azt veszem. Leveszoldseg csomagot vettunk tegnap foztunk babgulyast: lapocka 1000, leveszoldseg 600, tejfol 100, bab 300. Nagyon gazdag leves lett!
2018. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!