Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányom odaköltözött...

18 éves lányom odaköltözött egy 43 éves férfihez, teljesen elcsavarta a fejét, mit tegyek, ha nem is tudjuk elérni?

Figyelt kérdés

Lányom elköltözött egy emberhez 5 napja, mikor hívtam a pasi vette fel és mondta, hogy ne akarjam szétszedni őket, a kislányom meg szeretett volna velem beszélni, de megszakadt a vonal és azóta is próbálkoztam, de nem veszi fel. A bátyja próbálta elérni szintén, de neki sem válaszol. Mindig nagyon közel álltunk egymáshoz, imádott itthon lenni, de hirtelen elment és nem értjük az okát! Annyira kislány még, még számlát se fizetett be soha, nem intézett hivatalos ügyet, barátnőzött, élte a kamasz életét és most teljesen indokolatlanul egy ilyen idős pasi megbolondította, aki az apja lehetne. Eleinte mondta, hogy szerelmes belé egy ilyen idős férfi, aztán hogy neki is kicsit tetszik, de nem akar tőle semmit. A pasi megvárta az iskolánál néha, a gyerek pedig teljesen megváltozott napról-napra és végül ez lett. Nagyon tanácstalanok vagyunk, mert már nem kicsi, de nagyon féltjük őt az apjával és a bátyjával és várjuk haza, hogy megmagyarázza a dolgokat.

Nem tudom, mit tegyek, nagyon féltjük, tudnának segíteni?


2012. jún. 21. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
100%
Na van azóta hír róla?
2012. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
100%
???
2012. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
100%

Most úgysem fog írni, negyed kilenckor írta, hogy megy dolgozni.

A facebook profil is lehet fake, egyáltalán nem biztos, hogy a kedves, jóságos Feri van rajta, aki egy kicsit idősebb, de nem is néz ki annyinak, és egyébként is, a lelke fiatalos...

2012. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
100%

Igazándiból én az anyát nem értem..mert ha nekem tűnne el a gyerekem én nem tudnék napokig otthon azon őrlődni hogy hol van kivel és mit csinál?Főleg úgy,hogy az utolsó telefonbeszélgetéskor tudom hogy akart velem beszélni utána meg nem tudom elérni!!!

Én mindenáron megkerestem volna már akkor!

Olyan sok mindent hallani már manapság nemhogy lányok,de még fiúk is eltűnnek nyomtalanul.

Ezt én képtelen vagyok felfogni mire vársz még???

2012. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
100%

Itt valami nincs rendben!

Írj mielőbb a fejleményekről!

2012. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valamit minél hamarabb, mert az nagyon nem jó jel, ha nem engedi az a férfi hogy a lányod beszéljen veled!
2012. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
100%
itt valami nem oké... vagy kitalált történet vagy valamit eltitkolsz, mert ennyi infóból nekem az jön le, hogy az életem árán is felkutattam volna a lányom, nem várnék vele 1 napot se..
2012. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 Snapette ***** válasza:
100%

Ha igaz, hogy eddig jó volt a kapcsolatotok, akkor nem logikus, hogy egyik napról a másikra eltűnik, és még egy sms-t sem ír, hogy jól vagyok, itt vagyok a szerelmemnél, minden rendben.

Ha nem történt semmi veszekedés köztetek, semmi drámai "megtiltom" és "őt szeretem" című előadás, akkor ez nagyon nagyon gyanús. Lehet, hogy pusztán csak magába bolondította, és valamiképp beállított titeket ellenségnek a pasas, de ez akkor sem normális.

Ha valamiért ódzkodsz a rendőrségtől, akkor van egy ötletem, hátha megvalósítható: menj be az iskolájához, beszélj az igazgatóval a helyzetről, és hívják fel, vagy írjanak neki egy hivatalos levelet, hogy az érettségijével kapcsolatban van valami baj, be kéne jöjjön ekkor és ekkor tisztázni. Legyél ott, és beszélj vele.


Mindenképp beszélj a legjobb barátnőjével, bárkivel, akinek lehet lövése arról, hogy hol lakik a pali, és ki az valójában. Sose mondott a lányod semmit arra nézve, hogy mivel foglalkozik a pasas, vagy hova szeret járni, bármi, ami hasznos infó lehetne??

2012. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%

Az igazgató hova postázza a levelet, ha azt se tudják, hol van? A szülők se tudják elérni.

Ha meg a pasi elvette a telefonját, akkor még az SMS-ek se jutnak el hozzá.

2012. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nyugodt lenni, az én lányomról lenne szó nem várnék 5 napig,hanem bejelenteném a rendőrségen. Szerinted ha telefonon nem érsz el semmit,akkor majd pont facebook-on fogsz elérni bármit is??Ez a hapsi nem engedi, hogy veletek beszéljen. Egyszer majd az lesz,hogy futtatni fogja, aztán majd itt jössz egy kérdéssel,hogy mit tegyél!!

Nem is értelek...más aggódik,félti a gyerekét.Oké,hogy 18 éves,de a hapsi 43 éves.Egy normális felnőtt férfi, nem egy 18 éves lánnyal áll össze.Legalábbis nem komoly célból. Ezt te sem gondolhatod komolyan.Ebbe a beteges világban 5 napja nem beszéltél a lányoddal, csak annyit hallottál,hogy nem adják oda neki a telefont.Szerinted ott jól érzi magát?????

2012. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!