Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lányom odaköltözött...

18 éves lányom odaköltözött egy 43 éves férfihez, teljesen elcsavarta a fejét, mit tegyek, ha nem is tudjuk elérni?

Figyelt kérdés

Lányom elköltözött egy emberhez 5 napja, mikor hívtam a pasi vette fel és mondta, hogy ne akarjam szétszedni őket, a kislányom meg szeretett volna velem beszélni, de megszakadt a vonal és azóta is próbálkoztam, de nem veszi fel. A bátyja próbálta elérni szintén, de neki sem válaszol. Mindig nagyon közel álltunk egymáshoz, imádott itthon lenni, de hirtelen elment és nem értjük az okát! Annyira kislány még, még számlát se fizetett be soha, nem intézett hivatalos ügyet, barátnőzött, élte a kamasz életét és most teljesen indokolatlanul egy ilyen idős pasi megbolondította, aki az apja lehetne. Eleinte mondta, hogy szerelmes belé egy ilyen idős férfi, aztán hogy neki is kicsit tetszik, de nem akar tőle semmit. A pasi megvárta az iskolánál néha, a gyerek pedig teljesen megváltozott napról-napra és végül ez lett. Nagyon tanácstalanok vagyunk, mert már nem kicsi, de nagyon féltjük őt az apjával és a bátyjával és várjuk haza, hogy megmagyarázza a dolgokat.

Nem tudom, mit tegyek, nagyon féltjük, tudnának segíteni?


2012. jún. 21. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek menjetek el a rendőrségre. Ahogy itt sokan leírták már, ez nem normális. Érted? Valami nagyon nincs rendben, aggódj egy kicsit jobban. Remélem lesz valami hír a lányodról!
2012. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
100%

És akkor sajnáltatja magát, hogy nem tudott aludni az "aggodalom" miatt, és így kell dolgoznia menni... Én nem otthon üldögélnék, hanem minden tőlem telhetőt megtennék, hogy rendben előkerüljön, de legalábbis halljak felőle, ha valóban annál a baromnál éldegél nagy szerelemben.

De ez a pasi minden szempontból gyanús. Eleve ő hajtotta a lányt, megvárta mindenhol, aztán elcsábítja otthonról és nem hagyja a szüleivel beszélni. A saját anyja meg azon parázik, hogy nem tudott aludni éjszakai műszak előtt...

Nem a szaros munkahelyemmel törődnék, meg az alvással, hanem a gyerekemmel! Most is állítom, nyugodtan alszik éjszakai műszak után, de rendőrt azt b*sznak hívni...

2012. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
100%
nemsemmi
2012. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:

Ma reggel fél 8-kor kaptunk tőle végre egy üzenetet, hogy délután 4 óra felé hazajön és megbeszéljük és hogy reméli, nem utáljuk!!

Nagyon megkönnyebbültünk hogy jelzett már alig várjuk a 4 órát, nem fogom leszúrni de nagyon kíváncsi vagyok, hogy miért csinálta és miért nem jelentkezett, mindent megbeszélünk remélem

És aki azt írta, hogy nyugodtan aludtam, képzeld nem aludtam egy percet sem, de be kellett mennem dolgozni, mert nem engedélyezik, hogy otthon maradjak, ez nem sajnáltatás nem tudod mit éltünk át, de ne is tapasztald meg soha azt kívánom! Köszönöm a támogatást és amint megbeszéltük a lányommal leírom, hogy mi történt!

2012. jún. 22. 13:08
 55/75 anonim ***** válasza:
100%
:)
2012. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy mi volt!
2012. jún. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
68%
Majd írd meg mi volt.
2012. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
70%
Majd írd meg, hogy mi volt!
2012. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
68%
Majd írd meg,mi volt!
2012. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi vagyok! Szerintetek most épp mi történik? :D
2012. jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!